[ad_1]

بر اساس یک تحقیق Financial Times ، Brexit نتوانسته ضربه بزرگی به استخدام خدمات مالی در لندن وارد کند ، بانک های بین المللی پس از رای خروج از اتحادیه اروپا و مدیران دارایی عمده ای که در پایتخت انگلستان استخدام شده اند ، بیشتر کارمندان خود را پشتیبانی می کنند.

هشدارهای اولیه مبنی بر ترک دهها هزار شغل در نتیجه رای گیری Brexit در سال 2016 به شدت کاهش یافته است. بررسی FT از 24 بانک و مدیر دارایی بزرگ بین المللی نشان داد که اکثریت آنها در پنج سال گذشته در لندن افزایش یافته است.

دوازده بانک خارج از کشور ، که پنج سال پیش حدود 71000 نفر در لندن مشغول به کار بودند ، اکنون حدود 65000 نفر کارمند دارند ، اما بیشتر این کاهش ناشی از تجدید ساختار کل گروه در Credit Suisse ، Deutsche Bank و Nomura است.

نه نفر از بزرگترین دارایی های جهان از زمان رای گیری در انگلیس استخدام شده اند که در کل دوره 35 درصد افزایش یافته و بیش از 10 هزار کارمند داشته اند.

فردریک اودئا ، مدیرعامل Société Générale گفت: “تغییراتی وجود داشت ، اما اندازه نسبتاً متوسط ​​بود.” وی گفت بانک وی 300 نفر را از لندن به پاریس منتقل کرده است.

رقیب فرانسوی BNP Paribas پرسنل خود را در انگلیس افزایش داده است. MUFG ژاپن 400 شغل در لندن اضافه کرد. گلدمن ساکس از پایان سال 2015 حدود 900 کارمند در لندن رشد کرده است ، اگرچه 500 شغل در اتحادیه اروپا به کار گرفته است و برای مشاغل اصلی خود و زمینه های جدید از جمله بانکداری مصرف کننده و مدیریت پول نقد استخدام کرده است.

نمودار تعداد کارمندان در این شهر برای سال های 2015 و 2020 نشان می دهد که تأثیر Brexit در این شهر تاکنون نادیده گرفته شده است

JPMorgan پرسنل خود را در لندن در حدود 11000 نفر حفظ می کند ، در حالی که تعداد کل کارکنان در انگلیس با استخدام بانک در سایر نقاط ، از جمله مراکز فن آوری و عملیات در گلاسگو و ادینبورگ ، حدود 2000 تا 18000 نفر افزایش یافته است.

این ارقام در اکثر موارد با برآوردهای اولیه شرکتها از جمله دویچه بانک و جی پی مورگان بسیار متفاوت است ، مدیران آنها در یک مرحله گفتند حدود 4000 کارمند آنها می توانند لندن را ترک کنند و همچنین چندین بانک دیگر که تعداد آنها را نشان می دهد حدود 1000 باشد.

نمودار تعداد بانک های خارجی در لندن نشان می دهد که اکثر بانک های بین المللی پس از رای گیری در مورد Brexit در لندن شغل خود را حفظ کرده اند

مدیر ارشد سابق یکی از بهترین بانک ها گفت: “ما انگشت خود را کاملا در هوا فرو بردیم.” “همه 1000 نفر گفتند. آنها فکر می کردند که اگر صدها نفر بگویند ، کسی آنها را باور نخواهد کرد. ”

Vanguard ، دومین مدیر دارایی بزرگ جهان و T Rowe Price ، دیگر مدیر دارایی مستقر در ایالات متحده ، نیروی کار خود را در لندن دو برابر کردند و به ترتیب 600 و 575 نفر.

Invesco ، که در Henley خارج از لندن مستقر است ، برای افزایش کل کارکنان خود در انگلستان به 1100 نفر ، حدود 295 کارمند اضافه کرد ، در حالی که Pimco ، بزرگترین مدیر صندوق اوراق قرضه جهان و Columbia Threadneedle نیز تعداد آنها را افزایش دادند. در لندن.

نمودار کارمندان نشان می دهد که مدیران دارایی خارجی از سال 2015 حضور خود را در لندن گسترش داده اند.

جمع آوری کمک های مالی در صنعت با پیش بینی های سال 2017 در تضاد است ، زمانی که مدیران صندوق در انگلیس گفتند که انتظار دارند 16 درصد از مشاغل مدیریت دارایی مستقر در انگلستان بتوانند به مراکز مالی دیگر منتقل شوند. تا پایان سال 2020. فقط یک پاسخ دهنده در نظرسنجی از 300 مدیر و سرمایه گذار از MJ Hudson ، یک شرکت مشاوره مستقر در لندن ، گفت که آنها انتظار دارند تعداد سرمایه گذاران در صنعت سرمایه گذاری انگلیس تا سال 2020 افزایش یابد.

بلک راک ، بزرگترین مدیر دارایی جهان ، مانند Fidelity International و Capital Group از ارائه داده خودداری کرد.

گسترش جمع آوری سرمایه – که در اتحادیه اروپا نیز تکرار شده است – همزمان با رشد سریع صنعت سرمایه گذاری جهانی و افزایش نیازهای نظارتی در انگلستان است.

در حالی که مدیران دارایی وجوه اتحادیه اروپا را برای فروش به سرمایه گذاران اروپایی پس از Brexit ایجاد کرده اند ، قوانین سرمایه گذاری خرده فروشی به آنها این امکان را می دهد که بیشتر عملکردهای سرمایه گذاری خود را از دفتر نمایندگی انگلستان حفظ کنند.

دفتر دویچه بانک در لندن. وام دهنده آلمانی مورد تجدید ساختار در کل گروه قرار گرفته است © جیسون آلدن / بلومبرگ

ارقام ارشد صنعت می گویند ، بسته به نتیجه مذاکرات Brexit و پتانسیل اتحادیه اروپا برای توسعه به عنوان یک مرکز مالی ، هزینه نهایی برای این شهر می تواند بسیار بیشتر باشد.

س bigال اصلی ، البته ، این است که اتحادیه بازارهای سرمایه چگونه در حال تکامل است ، آیا اروپا واقعاً متحد شده و در حال ساخت است؟ “س Richardال ریچارد گنود ، رئیس گلدمن ساکس بین الملل مستقر در لندن ، با اشاره به سالها تلاش برای توسعه عمیق تر بازارهای سرمایه به جای اعتماد به وام های بانکی به عنوان مبنای تأمین مالی شرکت ها.

“اگر از نظر نفوذ بازار سرمایه برای بانک های سرمایه گذاری و سرمایه گذاری ، حتی در نیمه راه بین جایی که اکنون هستیم و ایالات متحده حرکت کنید ، وقتی به تعداد کارمندان ما در ایالات متحده و تعداد کارمندان خود در اینجا نگاه کنید ، هزاران و هزاران نفر اضافه خواهید کرد مردم. “

با این حال ، وی افزود که برخی از این مشاغل در خدمت اتحادیه اروپا در خارج از منطقه در کشورهای کم هزینه مستقر خواهند شد.

در اتحادیه اروپا ، تقسیم مشاغل بین پاریس ، فرانکفورت ، دوبلین ، آمستردام ، لوکزامبورگ و سایر مراکز رقابت با خوشه خدمات و مهارت های لندن را برای هر کسی دشوار می کند ، اما CFO ها معمولاً معتقدند که اتحادیه اروپا در دراز مدت مشاغل بیشتری جذب خواهد کرد.

نیکلاس ماکل ، مدیر ارشد مالی لوکزامبورگ گفت: “اشتباهی که بسیاری از مردم لندن مرتکب شدند این بود که فکر می کردند به عنوان دانکرک در جهت مخالف کار کنند ، جایی که ماهیگیران فرانسوی بانکداران انگلیسی را به خانه می برند و آنها را به فرانسه برمی گردانند.” یک مشارکت دولتی و خصوصی برای توسعه مرکز خدمات مالی در لوکزامبورگ. “این اتفاق ساده ای رخ نداد. چرا؟ زیرا این موارد زمان بر است. ”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر