[ad_1]

بانکداران ، وکلا و دیگر مشاورانی که در زمینه تصاحب شرکت ارائه دهنده داده های بورس اوراق بهادار لندن Refinitiv کار می کنند 1.1 میلیارد دلار کارمزد کسب می کنند که یکی از بزرگترین حقوق دریافتی در انگلیس است.

هزینه های معامله در یک خبرنامه به روز شده که روز چهارشنبه منتشر شد به عنوان خرید 27 میلیارد دلاری LSE در حال اتمام است. این به راحتی از اکثر معاملات قابل مقایسه بهتر عمل می کند ، اگرچه عوارض و مالیات عظیم 2 میلیارد دلاری مربوط به تصرف یک کارخانه آبجو سازی 120 میلیارد دلاری SABMiller توسط Anheuser-Busch InBev در سال 2016 را ردیابی می کند.

مشاوره صرافی توسط گلدمن ساکس ، مورگان استنلی ، روبی وارشاو ، باركلیز و RBC Capital Markets و وكلا به رهبری Freshfields Bruckhaus Deringer انجام می شود. Evercore ، Canson Capital Partners و Jefferies از جمله افرادی هستند که برای Refinitiv کار می کنند.

LSE اظهار داشت که 358 میلیون پوند از هزینه های معامله برای خدمات ، از جمله مشاوره مالی ، کار حقوقی و حسابداری است. این در مقایسه با هزینه 281 میلیون پوندی LSE است که یک سال پیش گزارش شده است. وی افزود: 477 میلیون پوند دیگر به هزینه های مالی مربوط به معامله اختصاص می یابد که منجر به صدور سهام جدید و بدهی پرداختی به صاحبان Refinitiv خواهد شد.

LSE در حال خرید Refinitiv از یک کنسرسیوم سهام خصوصی به رهبری Blackstone است ، گروه سهام خصوصی که 37٪ از سهام شرکت توسعه یافته را پس از اتمام معامله در اختیار خواهد داشت. با انتشار خبر معامله ، سهام LSE 54 درصد افزایش یافت. این تصاحب برای اولین بار در آگوست 2019 توافق شد ، اما با یک بررسی طولانی مدت نظارتی روبرو شد.

این معامله سود بزرگی برای بلک استون است. گروه سهام ایالات متحده در اوایل سال 2018 اکثریت سهام Refinitiv را به قیمت 17 میلیارد دلار از تامسون رویترز کانادایی خریداری کرد. دو نماینده بلک استون ، مارتین برند و داگلاس استین لند ، به عنوان بخشی از معامله به هیئت مدیره LSE خواهند پیوست.

هدف LSE و Refinitiv تحریک رشد تجارت خودکار و سرمایه گذاری منفعل در بازارهای سرمایه است که هر دو به مصرف کنندگان نیاز به خرید مقادیر زیادی داده دارند.

این معامله از زمان اعلام اولیه اهمیت بیشتری پیدا کرده است ، زیرا بسیاری از بزرگترین رقبای آنها نیز به مگادال پیوسته اند.

تصرف 44 میلیارد دلاری IHS Markit در S&P Global و 11 میلیارد دلار خرید Intercontinental Exchange. ارائه دهنده نرم افزار وام ، الی مای ، مالکیت بزرگترین دارایی های پایه تجارت روزانه جهانی را در این سال ادغام خواهد کرد در میان تعداد انگشت شماری از شرکت ها.

آخرین مانع بسته شدن معامله تصویب تنظیم کننده های رقابت در بروکسل است که تصمیم خود را برای بررسی پیشنهاد LSE برای فروش بورسا ایتالیا به رقیب یورونکست به ارزش 4.3 میلیارد یورو به 21 ژانویه موکول می کنند. این معامله برای جلوگیری از ترس اتحادیه اروپا مبنی بر جلوگیری از اختلال در تجارت بدهی های حاکمیت اروپا انجام شده است. این معامله قبلاً در 16 کشور از جمله ایالات متحده مجاز شده است.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر