معامله اوراق قرضه اجداد با واکنش سرمایه گذاران در مورد حق رأی مواجه شد


سرمایه گذاران هشدار داده اند که اقدام تحت حمایت خصوصی Ancestry.com برای محدود کردن حق رأی سرمایه گذاران در معامله اوراق قرضه هفته گذشته تهدید به نقض “سنگ بنای” بازار بدهی شرکت ها است.

این گروه مقرره ای را محدود كرد كه حق رأی سرمایه گذاران را به 20٪ در اسناد قانونی پشتیبانی از 1.2 میلیارد دلار جمع آوری سرمایه به عنوان بخشی از خرید گروه بلك استون ، محدود می كند.

اعطای وام به نیاکان فراتر از اصل دیرینه است که به “یک اوراق قرضه ، یک رأی” معروف است و به سرمایه گذاران متناسب با دارایی هایشان حق رأی می دهد.

این معامله آخرین نشانه کاهش استاندارد وام ها و حمایت از بازار اعتبار است که موجب خشم برخی از تحلیلگران ، سیاستمداران و سرمایه گذاران می شود. تحلیلگران هشدار دادند که این امر همچنین از اجرای حقوق سرمایه گذاران به عنوان دارندگان بدهی شرکت جلوگیری می کند.

به گفته تحلیلگران ، در صورت عدم پرداخت مثلاً پرداخت سود ، معمولاً دارندگان اوراق قرضه باید 30 درصد رأی دهند تا یک رویداد پیش فرض را اعلام کنند. طبق مقررات ارث ، بیش از یک دارنده ملزم به ارائه چنین اظهارنامه ای است. این امر همچنین می تواند سرمایه گذاران را در برابر تغییرات در شرایط اوراق بهادار دشوار کند – معروف به درخواست رضایت – که معمولاً برای مخالفت با پیشنهاد شرکت به اکثریت نیاز دارند.

“بازار یک بازی است که ما انجام می دهیم. قوانینی وجود دارد که ما برای برقراری نظم از آنها پیروی می کنیم. یکی از این قوانین یک اتصال ، یک صدا است. باورش سخت است که این مورد تردید است. “گفت: دیوید ناتسون ، رئیس تحقیقات اعتباری شرودرز و نایب رئیس Credit Credit ، یک گروه سرمایه گذاری در ایالات متحده. “این سنگ بنای بازار اوراق قرضه است.”

حتما بخوانید:
جان مارسالک ، فراری از Wirecard ، تصمیم گرفت وام بانکی بگیرد

پیش بینی تحلیلگران و سرمایه گذاران می گوید که پیشینی اولین وام گیرنده ای است که چنین اسنادی را در اسناد پشتیبانی از معامله بدهی وارد می کند. به گفته افرادی که با این شرایط آشنا بودند ، گروه پزشکی دقیق با حمایت بلک استون قرارداد امانتی را منعقد کردند که شامل رأی گیری بود ، اما سرمایه گذاران با موفقیت این ماده را پس گرفتند.

با وجود هشدارهای واضح ، به گفته افراد آشنا به جمع آوری کمک مالی ، سرمایه گذاران قرارداد اجداد را امضا کردند ، و این اوراق بیش از هشت بار مشترک بود. بلک استون از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

این زبان جدید پس از یک سری نبردها بین شرکت های مشکل دار و وام دهندگان آنها در بحران ویروس کرونا رخ داده است. تحلیلگران و سرمایه گذاران گفته اند كه اگر محدودیت های رای گیری به امری عادی تبدیل شود ، این توازن قوا را به نفع وام گیرندگان تغییر می دهد.

معامله اجدادی همچنین به شرکت این امکان را می دهد که انتخاب کند چه زمانی حد مجاز رأی را برداشته و کدام یک از دارندگان اوراق قرضه ، طبق Covenant Review ، به آنها امکان می دهد تا حق رأی دارندگان بزرگ را که می توانند مطابق با خواسته های شرکت رأی دهند ، افزایش دهند. .

راس هالوک ، تحلیلگر در Covenant Review ، گفت: “این به وضوح به نفع ناشر است ، نه دارندگان اوراق قرضه.” “به نظر می رسد موضوع این است که دشوار است هر یک از دارندگان اوراق قرضه کاری را انجام دهند.”

حتما بخوانید:
مشتریان تسلا پس از دویدن با شورت های مارک دار منتظر ماندند

اسناد اوراق قرضه همچنین شامل مقرراتی است که سرمایه گذار را ملزم به افشای خالص بودن شرکت می کند – به این معنی که شرط های رو به زوال بیشتر از شرط هایی است که ارزش آن افزایش می یابد – قبل از اینکه مستحق شود صدا این امر به منظور دلسرد کردن سرمایه گذاران از خرید اوراق قرضه شرکت به عنوان بخشی از یک استراتژی بزرگتر برای هدف قرار دادن پیش فرض و سود از معاملات انجام شده در زمان انجام آن است.

این مقررات در حال حاضر توجه سرمایه گذاران اروپایی را جلب کرده است که می خواهند اطمینان حاصل کنند که آنها به اسناد بدهی در سراسر اقیانوس اطلس نفوذ نمی کنند. انجمن اروپایی اهریمنان مالی با ابزارهای مالی روز پنجشنبه نامه ای منتشر کرد که در آن به تشریح تأثیرات احتمالی محدودیت های رأی دادن پرداخته و خواستار گنجاندن آنها در معاملات اروپایی شده است.

سابرینا فاکس ، مشاور اجرایی در الفا گفت: “حقوق اساسی سرمایه گذاران در حال نقض است.” “این فقط افتضاح است.”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید