معامله Brexit: یک معامله دشوار


صنعت ماهیگیری انگلیس نسبت به فروشگاه بزرگ هارودز ارزش کمتری به اقتصاد انگلیس می بخشد. اما اهمیت آن برای جوامع ساحلی تقریباً مانع از توافق تجاری Brexit بین انگلیس و اتحادیه اروپا شده است. از این که سرانجام رئوس مطالب کلی توافق نامه حاصل شد ، تجارت بسیار راحت خواهد شد.

ذینفعان مستقیم بخشهای آسیب پذیر صادراتی مانند تولید خودرو هستند که بیش از سه برابر شیلات استفاده می کنند. شهر لندن همچنان سرد است. مذاکره کنندگان ابتدا باید نقاط پایان صادرات فیزیکی را حذف کنند. سپس اولویت آنها باید گسترش معادل سازی – گذرنامه های تجارت پان اروپایی – تا رسیدن به معامله خدمات باشد.

انتظارات برای دستیابی به موفقیت در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه باعث افزایش استرلینگ شد. گیلتس مالید. سهام شرکتهای انگلیسی متمرکز با جهش روبرو شد و FTSE 250 از افتتاح چهارشنبه تا معاملات اولیه پنج شنبه 2.6٪ افزایش یافت. لویدز ، وام دهنده FTSE 100 ، در این مدت 12 درصد رشد کرد.

برخی از سرمایه گذاران این معامله را نقطه عطفی برای بازار سهام می دانند که نتایج کمتری نسبت به همتایان خود دارد. FTSE 250 هنوز در حدود 8 درصد کمتر از ابتدای سال است. امید به پراکندگی پس از همه گیری هزینه های مصرف کننده بخشی از پرونده سرمایه گذاری است. این امر می تواند به ویژه از خدمات شخصی که بیشتر تحت تأثیر الزامات فاصله اجتماعی Covid-19 قرار دارند ، بهره مند شود.

منافع این معامله نباید بیش از حد ارزیابی شود. هزینه های حاشیه ای به شدت افزایش خواهد یافت. به گفته دفتر مسئولیت بودجه ، این توافقنامه تأثیر Brexit بر تولید اقتصادی بلند مدت را از 6 به 4 درصد کاهش می دهد.

حتما بخوانید:
اطلاعات مرد تنبل به لباس بچگانه

احیای سرمایه گذاری تجاری ، که از زمان رای گیری Brexit در سال 2016 متوقف شده است ، برای بهبود پایدار حیاتی است. عدم اطمینان خاطر او را با معامله Brexit کاهش می دهد ، اما س questionsالات زیادی باقی مانده است – و نه فقط در مورد روابط خارجی انگلستان. انتخابات مه ممکن است فشار فزاینده ای برای رای گیری دیگر درباره استقلال اسکاتلند را نشان دهد.

این امر به چگونگی بهره مندی پادشاهی متحده از حاکمیت ترمیم شده خود بستگی دارد. فرصت های تجاری ناشی از آزادی های جدید در محدودیت های اختلاف نظارتی است. اما بهای بالایی برای آنها پرداخت شده است. حداقل معامله تجاری بسیار دشوارتر از معاملات Brexit است که در مبارزات انتخاباتی 2016 پیش بینی شده است. تأثیر آن باید با توافق موازی در مورد خدمات ، به ویژه از نظر مالی ، کاهش یابد.

تیم Lex علاقه مند است که بیشتر از خوانندگان مطلع شود. لطفاً نظرات خود را در مورد توافق Brexit در بخش نظرات زیر به ما بگویید.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید