مهلت ByteDance برای بازسازی TikTok در حال انقضا است

[ad_1]

مهلت ByteDance برای بازسازی فعالیت های TikTok بدون معامله گذشته است ، زیرا این شرکت چینی همچنان در مذاکرات پیشرفته برای وضعیت برنامه ویدیوی کوتاه در ایالات متحده است.

کمیته سرمایه گذاری خارجی ایالات متحده ، که در حال بررسی مالکیت ByteDance بر TikTok است ، طبق گفته دو نفر آشنا به این معامله ، در مهلت جمعه موافقت نکرد. آنها گفتند Cfius اجازه تمدید را نمی دهد ، زیرا قبلاً در هفته های اخیر دو بار این مهلت را به تأخیر انداخته است.

مردم افزودند که انتظار نمی رود Cfius بلافاصله علیه ByteDance اقدام کند ، زیرا طرفین به گفتگوهای پیشرفته در مورد یک معامله ادامه می دهند.

ByteDance از اظهار نظر در این باره خودداری کرد. وزارت خزانه داری آمریکا ، ریاست Cfius ، گفت که کمیته “متعهد به ByteDance است تا فروش و سایر اقدامات لازم برای مقابله با خطرات امنیت ملی ناشی از این معامله را انجام دهد.”

این توسعه که برای اولین بار توسط رویترز گزارش شد ، به عدم اطمینان در مورد TikTok افزود ، زیرا ByteDance در تلاش است تا توافقی را تضمین کند که آینده برنامه محبوب ایالات متحده است.

طبق کمیته اجرایی امضا شده توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، Cfius می تواند ByteDance را مجبور به فروش عملیات ایالات متحده به TikTok کند ، در صورتی که کمیته در مهلت مقرر توافق نامه ای را امضا نکند.

ByteDance بیش از یک سال است که در تلاش است تا نگرانی های مطرح شده توسط Cfius ، یک نهاد بین آژانس را بررسی کند که معاملات با سرمایه گذاران خارجی را در مورد مسائل ملی بررسی می کند. تحقیقات کمیته معطوف به خرید برنامه ویدیویی کوتاه Musical.ly توسط ByteDance بود ، معامله ای که رشد TikTok را تحریک می کند.

دولت ترامپ ادعا می کند که TikTok می تواند داده های مصرف کننده آمریکا را با دولت چین به اشتراک بگذارد ، ادعایی که ByteDance آن را رد کرد.

در ماه نوامبر ، ByteDance از دادگاه خواست تا در دستورالعمل آقای ترامپ درباره اجبار به فروش TikTok در ایالات متحده تجدید نظر کند. به طور جداگانه ، یک قاضی فدرال در پنسیلوانیا موقتا قوانین اداره بازرگانی را مسدود کرد ، که ماه گذشته درخواست را در ایالات متحده ممنوع کرد.

ماه گذشته ByteDance در بیانیه دادگاه گفت كه پیشنهاد تغییر ساختار عملیات TikTok در ایالات متحده را به عنوان یك سرمایه گذاری جدید كه كاملاً متعلق به اوراكل ، گروه فناوری سیلیكون ولی ، خرده فروش Walmart و سرمایه گذاران آمریكایی در گروه چینی است ، داده است. جزئیات آخرین پیشنهاد ByteDance را نمی توان آموخت.

گزارش اضافی توسط دیمیتری سواستوپولو در واشنگتن

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme