[ad_1]

روز دیگر جعبه ای حاوی سه بطری شراب ارگانیک و یک یادداشت به آستان من رسید.

روابط عمومی با سازماندهی اولین برس ناخوشایند من با یک مهمانی مجازی کریسمس گفت: “سعی کنید در مقابل باز کردن این بطری ها مقاومت کنید.”

این یکی شامل مزه شراب بود و انتظارات من کم بود.

اگرچه این اجتماعات یک سال پیش وجود نداشت ، اما به طور کلی پذیرفته شده است که این مزخرفات مزخرف وحشتناکی هستند.

هنگامی که FT گزارش بسیاری از اعتصابات آنلاین در پایان سال را که توسط تجارت انگلیس ترتیب داده شده بود ، خوانندگان واکنش خوبی نشان ندادند. یکی گفت: “به نظر می رسد یک کابوس کامل است.” دیگری گفت: “خدا ، امیدوارم شرکت من چنین کاری نکند.”

صادقانه بگویم ، برخی از رویدادها شامل یکنوع بازی شبیه لوتو مجازی و ساخت تاج گل به دلایلی است که از من دور می ماند. همچنین ، بسیاری از کارمندان ، نه افراد خارجی ، ساخته شده است و یک نظرسنجی آنچه را که من همیشه مبهم به آن شک دارم ، تأیید کرده است: 43٪ از کارگران انگلیسی فکر می کنند مهمانی های کریسمس اداری اتلاف وقت است.

در این اوقات مجازی ، همان مطالعه نشان داد که با توجه به انتخاب ، اکثر مردم ترجیح می دهند پول داشته باشند تا مهمانی خود را در خانه ترتیب دهند.

هنوز هم ، هرکسی که در هر سال به مهمانی کاری از هر نوع دعوت شود ، خوب عمل می کند ، مخصوصاً اگر آمریکایی باشد. یک نظرسنجی در ایالات متحده نشان داد که بیشتر شرکت ها برنامه ای برای مهمانی در پایان سال ندارند و تنها 17 درصد برای یک رویداد به صورت آنلاین برنامه ریزی می کنند.

به هر حال ، بعد از اینکه خودم چشمان مهمانی مجازی را چشیدم ، فکر می کنم مراقبت بیش از حد است.

من هرگز درباره افرادی که ناگهان من را به مزه مزه کوید دعوت کردند ، و نه در مورد شراب بار ارائه دهنده نوشیدنی مطلبی شنیده بودم. شاید یک سال دیگر دلم برای آن تنگ شده باشد.

اما بعد از نه ماه کار در خانه ، ایده انجام کاری جشن را دوست داشتم.

برای شروع چند اشکال وجود داشت. تأیید تحویل شراب به خانه مدتی طول کشید ، و این دستورالعمل های مربوط به مهمان نوازی شرکت های بزرگ FT که در دوران پیش از دوره Covid نوشته شده بود را نقض نکرد. و در شب واقعه ، ناگهان فهمیدم که نمی دانم مردم در یک مهمانی مجازی کریسمس چه می پوشند. کمد لباسم را که ریشه کردم تصمیم گرفتم با یک تاپ کمی براق و یک ژاکت پوشیده در تمام طول سال بروم. این غیر منطقی بود. وقتی زمان پیوستن به تماس بزرگنمایی فرا رسید ، بلافاصله مشخص شد که اکثر مردم عاقلانه تصمیم گرفته اند در آنچه در آن زمان داشتند بمانند.

من هم با سه بطری شراب تازه باز شده پشت میزم جلوی کامپیوتر نشستم. ویلیام فاکنر ممکن است با ویسکی در محدوده مطلب نوشته باشد. ممکن است دوروتی پارکر گفته باشد: “من ترجیح می دهم یک بطری جلوی خودم داشته باشم تا لوبوتومی جلو.” اما نوشتن هنگام نوشیدن برای من جدید و عجیب بود.

مهمانی با گروهی از غریبه های آنلاین نیز به مکالمه های پرزرق و برق منجر نمی شود. در حالی که منتظر شروع کار بودیم ، به ویژه به کسی نگفتم: “سلام”. ثانیه ها گذشت.

“چطور هستید؟” در پایان کسی گفت. گفتم: “خوبم.” سکوت بیشتر

“سلام!” چند نفر گفتند که همه بلافاصله شروع به صحبت کردند و درک آنها غیرممکن بود.

در آن لحظه به نیمه دیگرم که در طبقه پایین کار می کرد پیغامی فرستادم و از او خواستم که به من بپیوندد. او از طبقه بالا رفت ، لیوان خود را ریخت اما با وحشت نگاهی به صفحه انداخت و عقب رفت.

سرانجام ، جانی ساملیه وارد شد و مزه چشیدن آغاز شد. شراب ارگانیک یا طبیعی برای من جدید بود ، همچنین هشدار جانی مبنی بر اینکه ممکن است “حیاط مزرعه ، حال و هوای بد بو” وجود داشته باشد.

مضرات مجموعه واضح بود. من می خواهم با برخی از حاضران یکی یکی صحبت کنم ، اما دکمه زوم پرسش و پاسخ برای چنین مواردی طراحی نشده است.

و با این حال ، وقتی سرانجام از مردم نظر خود را پرسیدم ، بسیاری مانند من به طرز خوشایندی تعجب کردند. یک زن با یک کودک کوچک گفت که او هرگز به یک شراب چشایی نمی رود ، بنابراین دسترسی به این رویداد یک امتیاز مثبت است. به طور گسترده ای توافق شد که عجله نکردن برای لوله یک مزیت است.

نمی توانم بگویم که می بینم این اتفاقات در حال اوج گرفتن است. مانند بسیاری دیگر در سال 2020 ، من گمان می کنم که با تعجب به آنها نگاه خواهیم کرد. اما در عرض یک سال استقبال خیلی کم ، هر چیزی که روحیه را به اینجا و آنجا ببرد ، مورد استقبال قرار می گیرد.

pilita.clark@ft.com

توییتر: pilitaclark[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر