[ad_1]

مونکلر ، تولید کننده کت های لوکس ایتالیایی ، توافق کرده است که جزیره سنگی را با معامله پول و تقسیم خریداری کند که رقبای کوچکتر آن را 1.15 میلیارد یورو ارزیابی کند.

در اولین گام این خرید دو قسمتی ، مونکلر 70 درصد از شرکت صاحب جزیره سنگ را از مدیر عامل شرکت کارلو ریوتی و خانواده اش خریداری خواهد کرد. سپس 30 درصد باقیمانده را از تماسک ، سرمایه گذار ایالت سنگاپور خریداری خواهد کرد.

بر اساس بیانیه مشترک ، خانواده ریوتی سهام تازه صادر شده Moncler را دریافت می کنند ، معادل 50 درصد از سهم نقدی دریافت شده با 37.51 یورو برای هر سهم. Temasek این گزینه را خواهد داشت ، اما اگر فقط پول نقد را ترجیح دهد ، مونکلر در مجموع 748 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد.

رمو روفینی ، مدیرعامل مونکلر گفت: “ما در یک زمان چالش برانگیز هم برای ایتالیا و هم برای جهان ملاقات می کنیم ، زمانی که همه چیز نامشخص و غیرقابل پیش بینی به نظر می رسد.” “ما برای ساختن فردای خود به انرژی و الهام جدید نیاز داریم.”

ارزش این معامله Stone Island ، یک مارک ایتالیایی محبوب مشهورانی مانند خواننده رپ Drake و خواننده سابق Oasis ، لیام گالاگر ، 16.6 برابر درآمد سال 2020 قبل از بهره ، مالیات ، بدهی و استهلاک است.

ادغام در بخش لوکس زمانی اتفاق افتاد که این صنعت از ویروس کرونا شروع به بازیابی کرد ، که این امر بر فروش وابسته به سفر تأثیر می گذارد اما از مقاومت بازار چین پشتیبانی می کند.

سهام Moncler در آغاز معاملات روز دوشنبه در میلان 3.4٪ افزایش یافت و در ماه گذشته 19٪ افزایش یافت.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر