[ad_1]

نتفلیکس پس از سرمایه گذاری زیاد در بازار جریان امیدوار کننده اما بسیار رقابتی این کشور ، تلاش کرده است تا موقعیت هایی را در آمازون و دیزنی به دست آورد ، بر تبلیغات و تخفیف های تهاجمی در هند متمرکز شده است.

بینندگان در هند می توانند از شنبه و یکشنبه این هفته به عنوان بخشی از به اصطلاح “StreamFest” ، اولین تبلیغ بزرگ در نوع خود ، که این شرکت آمریکایی در سراسر جهان برگزار کرد ، محتوای Netflix را به صورت رایگان تماشا کنند.

این یکی از تعداد فزاینده پیشنهادها و تخفیف هایی است که Netflix در هند معرفی کرده است به عنوان غول جریانی رویکرد حق بیمه خود را در بازار حساس به قیمت دوباره ارزیابی می کند.

Media Partners Asia ، یک شرکت مشاوره ای ، تخمین می زند که Netflix در پایان سال 2020 حدود 5 میلیون مشترک در هند داشته باشد. این رقم بیش از 17 میلیون آمازون و بیش از 25 میلیون آمازون در دیزنی است ، رهبر بازار به لطف به گفته این شرکت ، خرید یک پلت فرم محلی Hotstar.

مییر شاه ، معاون MPA ، گفت: “آنها نه تنها باید محتوای خود را به درستی اصلاح کنند ، بلکه باید روی یک اقتصاد بهتر کار کنند.” نتفلیکس می خواهد “نمایش دهد [its service] به یک بازار بسیار بزرگتر “، وی با اشاره به تبلیغات آخر هفته افزود.

در سال 2018 ، زمانی که تجارت Netflix در هند هنوز در مراحل ابتدایی نیست ، رئیس جمهور رید هستینگ گفت که امیدوار است که به 100 میلیون مشترک در این کشور برسد و تأکید کرد که چگونه گروه های رسانه ای جهانی هند را به عنوان بازار بزرگ بعدی برای رشد می بینند.

نتفلیکس در حال سرمایه گذاری 30 میلیارد روپیه (406 میلیون دلار) برای تهیه لیست محتوای هندی خود در سال های 2019 و 2020 ، از جمله فیلم های اصلی و نمایش هایی مانند برنده جایزه امی است. جنایت در دهلی.

اما این شرکت به یک چالش طولانی مدت برای شرکت های چند ملیتی که به هند وارد می شوند ، دست یافته است ، بسیاری از آنها در حالی که قیمت های مشابه بازارهای دیگر را تحمیل می کنند ، برای رشد در این کشور تلاش می کنند.

با وجود جمعیت 1.3 میلیارد نفری هند ، اقتصاددانان تخمین می زنند که نسبت مصرف برق ، قابل مقایسه با بازارهای غربی ، 50 میلیون یا کمتر است. شرکت هایی مانند هارلی دیویدسون پس از تلاش برای ایجاد تعادل بین حساسیت قیمت و سودآوری ، کشور را کاملا ترک کرده اند.

جانتان کلا ، بنیانگذار Convergence Catalyst ، گفت: “شرکت ها با استراتژی جهانی ، قیمت گذاری جهانی و کیفیت جهانی محصولات خود ارائه می شوند.” “هندی ها کیفیت جهانی را دوست دارند ، اما قیمت های جهانی را دوست ندارند.”

ماه گذشته نتفلیکس از طرح ارزان تری برای دستگاه های فقط موبایل رونمایی کرد. این کمتر از نصف قیمت بسته های دیگر آن است ، اما خدمات در هند هنوز گرانتر از آمازون و دیزنی هستند.

نتفلیکس اقدامات دیگری برای گسترش جذابیت خود انجام داده است ، از جمله راه اندازی رابط هندی و اتصال با بزرگترین اپراتور ارتباط از راه دور هند Reliance Jio.

این شرکت از اظهار نظر در این باره خودداری کرد. گرگ پیترز ، COO گرگ پیترز ، در تماس تلفنی درآمد در ماه اکتبر ، اعلام کرد که این تبلیغ را ارتقا می دهد “این یک روش عالی برای کشف گروهی از افراد جدید است.” . . و امیدوارم که تعدادی از این افراد ثبت نام کنند. “

آقای کولا گفت اگر این تبلیغ می توانست بینندگان جدید را متقاعد کند که محتوای نتفلیکس بهتر از رقبای خود است ، “برنده” خواهد شد.

گزارش بیشتر توسط الکس بارکر در لندن

خبرنامه هفتگی

راهنمای مهم شما برای میلیارد ها میلیاردی است که در جهان Asia Tech ساخته و از دست می روند. منوی انتخاب شده از اخبار اختصاصی ، تجزیه و تحلیل روشن ، داده های هوشمند و آخرین اخبار فنی FT و Nikkei

با یک کلیک اینجا ثبت نام کنید

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر