نحوه لغو ارسال پیام در اینستاگرامآیا تا به حال شده است که به طور تصادفی به کسی پیامی ارسال کنید که منظورتان نبود؟ یا شاید به کسی پیام اشتباهی فرستاده اید و سپس منصرف شده اید؟

اگر محدود به پیام های خودتان باشد خوب است، اما اگر DM اینستاگرام باشد چه؟ بله، می توانید پیام های اینستاگرام را لغو کنید. نحوه انجام این کار مرحله به مرحله در زیر توضیح داده شده است.

1. ابتدا روی پیامی که می خواهید ارسال کنید ضربه بزنید و نگه دارید. دو گزینه را مشاهده خواهید کرد: کپی و ارسال نشود. روی لغو ارسال ضربه بزنید.

یک پیام پاپ آپ دریافت خواهید کرد که از شما می خواهد تایید کنید که آیا می خواهید پیام را لغو کنید یا خیر. این هشدار می دهد که پیام برای همه افراد در چت حذف خواهد شد. و به شما هشدار می دهد که مردم قبلاً آن را دیده اند اگر شخصی که با او چت می کنید قبلاً پیام را دیده باشد، ارسال واقعاً کار نخواهد کرد شما می توانید آن را از DM آنها لغو ارسال کنید، اما نمی توانید آن را از ذهن آنها لغو ارسال کنید.

2. روی «Usend» در پایین پاپ آپ ضربه بزنید

یک پنجره بازشو نمایش داده می شود که به شما اطلاع می دهد پیام ارسال نشده است. ممکن است لازم باشد پس از حذف پنجره بازشو دوباره ارسال کنید با این حال، همانطور که پنجره بازشو نیز بیان می‌کند، در صورت گزارش مکالمه ممکن است پیام‌های ارسال‌نشده همچنان گنجانده شوند، زیرا امکان بازگرداندن پیام‌ها به افراد اجازه نمی‌دهد روی DM‌ها عمل کنند.

حتما بخوانید:
بوئینگ 737 مکس در حال آماده شدن برای مسافت های طولانی تا زمان بهبودی است

در مرحله بعد، اگر می خواهید پیامی را لغو کنید، می توانید بدون پاپ آپ این کار را انجام دهید. اینستاگرام فقط می خواهد مطمئن شود که شما می دانید چگونه با این پلتفرم کار کنید.


ادامه مطلب


منبع: Mashable

دیدگاهتان را بنویسید