نزدیک شدن عجیب خلبان به زمین در هنگام فرود هواپیما + فیلمبرخی افراد دوست دارند تا حد امکان به هواپیما نزدیک شوند تا عکسی منحصر به فرد بگیرند. به این دلیل فرودگاه اسکیتوس در یونان به دلیل ارتفاع کم باند آن در بین گردشگران و مردم محلی بسیار محبوب است. به همین دلیل گردشگران به این فرودگاه هجوم می آورند تا با هواپیمای در حال پرواز چند فوت بالاتر عکس بگیرند.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرود وحشتناک یک هواپیمای مسافربری در فرودگاه را نشان می دهد. در ابتدای این ویدئو، یک هواپیمای ایرباس A321 ویز ایر در حال پرواز بر فراز جزیره در دریای مدیترانه و نزدیک شدن به فرودگاه الکساندروس پاپادیامانتیس دیده می شود. پس از مدتی این هواپیما برای فرود به باند فرودگاه نزدیک می شود. این ویدئو خلبان را نشان می دهد که هواپیما را در پایین ترین ارتفاع نگه می دارد. به طوری که هواپیما با فاصله چند فوتی از بالای سر گردشگران عبور می کند.


ادامه مطلب


به دلیل نزدیکی هواپیما به زمین، گرد و غبار در هوا بلند می شود گردشگران آنها از باند فرودگاه دور می شوند. Great Flyer این ویدیو را در یوتیوب منتشر کرد. در توضیح این ویدیو آمده است: «آخرین فرود در ارتفاع کم؟ ایرباس A321 ویز ایر در فرودگاه Skytos فرود آمد.

این ویدیو از زمان انتشار بیش از 600000 بازدید داشته است انتشار این ویدیو مورد توجه کاربران قرار گرفت و واکنش های آنها را به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنت ها نوشت: برای کسانی که از محافظ گوش استفاده نکردند متاسفم، حتما بعد از هواپیما سواری درس خوبی گرفته اند.

حتما بخوانید:
جدیدترینهای «لباس بچگانه»: