[ad_1]

نیکلاس با ارائه توافق نامه همکاری گسترده و غیر الزام آور با جنرال موتورز ، برنامه های خود را برای ساخت یک وانت ناکام گذاشت.

یک معامله قبلی که در آن جنرال موتورز سه میلیارد دلار در این تجارت را تصاحب می کرد و قراردادهایی را می ساخت ، وانت نیکولا پس از اینکه متهم به “کلاهبرداری پیچیده” توسط یک فروشنده کوتاه متهم شد ، پاره شد.

طبق این آخرین معامله ، نیکولاس همچنان فناوری هیدروژن GM را در کامیون های راه دور خود ادغام خواهد کرد ، اما GM دیگر درگیر این تجارت نخواهد بود.

در نتیجه ، وانت Badger ، یک پروژه جانبی نیکولا که توسط بنیانگذار برکنار شده Trevor Milton حمایت می شود ، لغو شده و این شرکت سپرده های خودرو را بازیابی می کند ، این دوشنبه اعلام کرد.

سهام نیکولا در معاملات بازار روز دوشنبه بیش از 17 درصد سقوط کرد.

این گروه جمع آوری سپرده های حداکثر 5000 دلاری را برای خودرو در تابستان آغاز کردند و طبق آخرین نتایج ، سپرده 6.9 میلیون دلاری در پایان سپتامبر داشت.

مارک راسل ، رئیس نیکولاس ، در مصاحبه ای با Financial Times در ماه اکتبر ، اهمیت وانت Badger را که به افزایش قیمت سهام نیکولا کمک کرده بود ، دست کم گرفت.

راسل روز دوشنبه گفت: “کامیون های سنگین همچنان کار اصلی ما هستند و ما 100 درصد متمرکز بر رسیدن به نقاط عطف اصلی خود هستیم تا کامیون های برقی هیدروژن و باتری را به بازار بیاوریم.”

Doug Parks ، معاون اجرایی زنجیره تولید ، خرید و تحویل کالاهای جهانی گفت: “این توافق نامه عرضه ، تخصص پیشرو ما را در فن آوری سلول سوختی به رسمیت می شناسد.”

نیکولاس و جنرال موتورز برای اولین بار در اوایل ماه سپتامبر معامله ای را اعلام کردند که در آن خودروساز مستقر در دیترویت نزدیک به 11 درصد سهام این شرکت را در ازای تولید کامیون Badger مالک خواهد شد.

با این حال ، مذاکرات بین نیکولا و جنرال موتورز در مورد شرایط معامله به دلیل طولانی شدن فروشنده فروش کوتاه Hindenburg Research گزارشی را منتشر کرد که شامل ادعاهای سوrepاستفاده از سوی شرکت مستقر در آریزونا و بنیانگذار آن ، آقای میلتون بود.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir