[ad_1]

یک گروه تجاری مرتبط با نخست وزیر اسبق اسرائیل در آستانه نهایی کردن معامله خرید Finablr ، گروه پرداخت رسوا که صاحب اکثریت کارآفرین هندی BR Shetty است.

ایهود اولمرت ، نخست وزیر اسرائیل از سال 2006-09 ، رئیس غیر اجرایی Prism Advance Solutions مستقر در لندن است که در ماه اکتبر به عنوان پیشنهاد مشترک با شرکای استراتژیک سلطنتی ابوظبی برای دارایی های Finablr ، از جمله شرکت فرعی ارز آن اعلام شد. مردی که مختصر با این معامله آشنا بود ، گفت: بورس امارات متحده عربی.

این شخص گفت که آقای اولمرت در این معامله نقش داشت – به عنوان بزرگترین معامله از زمان توافق امارات متحده عربی و اسرائیل برای عادی سازی روابط در ماه آگوست – “روزانه” با تماس با مقامات ارشد ابوظبی یا دوبی. وی افزود: درگیری وی برای ایجاد “درجه ای از اطمینان از اینکه این یک فعالیت جدی تجاری است” بود.

Royal Strategic Partners ، که توسط ابوبکر الخوری ، کهنه کار شرکت های بزرگ اداره می شود ، با شیخ حززا بن زاید آل نهیان ، معاون رئیس شورای اجرایی ابوظبی و برادر رهبر واقعی امارات متحده عربی در ارتباط است.

به گفته دیلیگنسیا ، ارائه دهنده داده های شرکتی مستقر در انگلستان ، این واحد زیرمجموعه سرمایه گذار خصوصی گروه ابوظبی سرمایه است که متعلق به شیخ حزا و خانواده نزدیک وی است.

انتظار می رود پریزما ، که مدیر اجرایی آن در لندن ، امیر ناگامی ، یک اسرائیلی از نژاد عرب است ، یک سهام اقلیت را به خود اختصاص دهد و شرکای اماراتی بر بقیه کنترل داشته باشند. گای روچیلد ، مشاور مالی مستقر در سوئیس ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Prism است که در نوامبر گذشته تأسیس شد.

در بیانیه ای ، سخنگوی منشور گفت که آقای اولمرت رئیس اجرایی Prism Advance Solutions نبود ، اما هیچ ارتباطی با Prism Group AG ، وسیله نقلیه سوئیسی که قرار بود خرید Finablr از طریق آن انجام شود ، ندارد.

آقای اولمرت که پس از محکوم شدن به جرم دریافت رشوه ، مدتی را در زندان اسرائیل به سر برد ، از اظهار نظر خودداری کرد ADCG به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد.

ایهود اولمرت بین 2006 و 2009 نخست وزیر اسرائیل بود. © برایان آر اسمیت / خبرگزاری فرانسه / گتی

یک فرد آشنا به مذاکرات ، منشور را به عنوان یک “شوالیه سفید” نشان می دهد که سعی در حل مشکلات کارمندان و وام دهندگان Finablr دارد. افراد آشنا با مذاکرات گفتند که جزئیات مالی فاش نشده است ، اما این پیشنهاد در حال نزدیک شدن به نتیجه است و Prism در حال ساخت یک تیم مدیریتی حرفه ای برای اداره شرکت است.

سهام در لیست Finablr لندن در ماه مارس به حالت تعلیق درآمد زیرا درگیر رسوایی پیرامون NMC ، یک گروه بهداشتی فروپاشیده بود که توسط آقای شتی تاسیس شد.

از آن زمان پس از گزارش بیش از یک میلیارد دلار بدهی نامشخص ، کنترل تجارت ارزی خود ، تراولکس را از دست داده است. شرکت تابعه آن در امارات متحده عربی که بیشتر درآمد گروه را به خود اختصاص داده بود ، در ماه مارس تحت نظارت بانک مرکزی امارات قرار گرفت.

به گفته یکی از افراد آشنا به مذاکرات ، منشور می گوید تعهداتی برای سرمایه گذاران نهادی از جمله صندوق های تامینی و صندوق های ثروت از امریکا تا خلیج فارس برای تأمین مالی معامله وجود دارد. سرمایه گذاران قصد دارند برای بازپرداخت طلبکاران به مرور زمان با طلبکاران کار کنند.

یکی از مشاوران گفت: “معامله تا آنجا پیش رفته است اما جدول زمانی مشخص نیست.” “بسیاری از مصوبات نظارتی برای تغییر وجود دارد.” دیگری گفت که قرارداد خرید سهام به زودی امضا خواهد شد.

هر دو رگولاتور در انگلستان و امارات باید تأیید خود را اعلام کنند.

بهایراو تریودی ، مدیر اجرایی Finablr ، با اشاره به “محرمانه بودن این معامله” از اظهار نظر خودداری کرد.

یک بانکدار اسرائیلی “طلا” معاملات اسرائیل و امارات در چند ماه گذشته را توصیف کرد و این س whetherال را مطرح کرد که آیا امکان “تکمیل سطوح مراقبت های غربی در این مدت کوتاه” وجود دارد؟

آقای شتی این بحران ها را در Finablr و NMC ، كه بیش از 4 میلیارد دلار بدهی اعلام نشده گزارش كرد ، به دلیل ادعای كلاهبرداری توسط مدیران مختلف سابق ، مقصر دانست.

از زمان نقدینگی بازار سهام امارات در ماه بهار بسیاری از کارمندان ماهها بدون حقوق بوده اند. مشاوران امیدوارند که این ملک جدید منجر به تزریق سرمایه برای کمک به کارمندان شود.

کارمندان در هند همچنین از مقامات محلی برای پرداخت پاداش قبل از کارمندان دیگر انتقاد کرده اند ، اقدامی که باعث بررسی داخلی در ماه اکتبر شد.

آقای شتی از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir