[ad_1]

معیارهای اصلی ایالات متحده در روز سه شنبه به بالاترین رکورد رسیدند ، زیرا بازارهای سهام جهانی پس از از دست دادن جایگاه در جلسه قبلی ، نتایج متفاوتی داشتند.

در وال استریت ، S&P 500 از مرز 3700 واحد عبور کرد تا 0.3 درصد بالاتر از روز به پایان برسد. در همین حال ، فناوری Nasdaq Composite 0.5٪ افزایش یافت و میانگین صنعتی Dow Jones 0.4٪ بالاتر بود.

شاخص Stoxx 600 اروپا 0.2٪ رشد کرد و شاخص FTSE 100 با کمتر از 0.1٪ روز را به پایان رساند. در آسیا اما شاخص Nikkei 225 در توکیو و شاخص Hang Seng در هنگ کنگ به ترتیب 0.3 و 0.8 درصد افت کردند.

در همین حال ، پوند در روز سه شنبه سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران شانس انگلیس را برای انعقاد قرارداد تجاری پس از Brexit با اتحادیه اروپا در مذاکرات این هفته ارزیابی کردند.

پس از آنکه مقامات انگلیس گفتند “هیچ پیشرفت ملموسی” در مذاکرات تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا وجود ندارد ، این ارز به حداقل 1،329 دلار تضعیف شد ، اما وقتی انگلیس گفت که بخشی از یک لایحه بحث برانگیز را نقض می کند ، برخی از موضع گیری ها را بدست آورد. پیمان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا. تا عصر ، 0.2٪ در برابر دلار افت کرد و به 1335 دلار رسید.

اقدام دولت بوریس جانسون تحت پیمان پیش از مذاکره به عنوان ژستی تلقی می شود که احتمال امضای توافق هر دو طرف را افزایش می دهد.

استرلینگ از اواسط سپتامبر به طور مداوم در برابر دلار افزایش می یابد ، این افزایش انتظارات برای دستیابی به نوعی توافق وجود دارد ، گرچه در ماه های اخیر نوسان بیشتری نسبت به دلار و یورو داشته است.

در این هفته ، نوسانات ادعایی استرلینگ ، معیار نوسانات قیمت مورد انتظار در این دوره ، پس از فروش دارایی های جهانی ناشی از ویروس کرونا در مارس ، به بالاترین سطح از روزهای اول آوریل رسیده است.

نمودار خطی از ضررهای تجاری پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا (٪) ، نشان می دهد که پوند انگلیس مذاکرات Brexit را انجام داده است

Trevor Grietham ، استراتژیست سرمایه گذاری در Royal Asset Management ، گفت: “این به شما نمی گوید که بازارها بدون معامله ارزش ندارند.” “اما این به شما می گوید که فعالان بازار نگران هستند.”

گفتگوهای Brexit به نوسانات ارزی دامن زده است ، گفت: کریستوفر جفری ، استراتژیست سرمایه گذاری در مدیریت حقوقی و سرمایه گذاری عمومی ، زیرا یک نتیجه بدون توافق می تواند انقباض اقتصادی انگلیس را تعمیق بخشد و بانک انگلیس را مجبور کند برای اولین بار نرخ بهره منفی را در انگلیس معرفی کند. .

سرمایه گذاران قبلا شرط بندی را که BoE چنین اقدامی انجام می دهد ، رد کردند. آقای جفری افزود: “مردم بار دیگر این ارتباط را برقرار می كنند كه اگر بدون معامله نتیجه بگیریم ، بحث در مورد نرخ جدول منفی را باز خواهیم گرداند.”

قیمت نفت که هفته گذشته توسط گروه اوپک + پشتیبانی شد و موافقت کرد محدودیت افزایش تولید را محدود کند ، منحرف شد. نفت خام برنت ، معیار بین المللی ، با رشد 0.1 درصدی به 48.84 دلار در هر بشکه رسید. WTI ، همتای آمریکایی آن ، 0.3 درصد کاهش یافت و به 45.60 دلار رسید.

منحنی عملکرد گنج به عنوان گنجینه ای با تاریخ های طولانی ، کمی صاف می شود. اختلاف در سودآوری بین خزانه داری 10 ساله و خزانه 10 ساله با 01/0 درصد کاهش به 77 واحد پایه ، که عقب نشینی از موفقیت سه ساله خود در جمعه گذشته بود.

بن لیدلر ، مدیر عامل برج تاور هادسون ، گفت: “بازارها در حال ادغام هستند.” .

“شما دو موضوع مهم داشتید: واکسن های ویروس کرونا و احتمال ایالات متحده [economic] مشوق “، وی افزود. اما سرمایه گذاران نگرانند بازارها از وضعیت اقتصادی کلان فعلی پیشی بگیرند. »

گزارش اضافی توسط اریک پلات در نیویورک

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر