ویروس جدید کرونا: شیکاگو قصد دارد یک واکسن رایگان برای همه بزرگسالان در سال 2021 تهیه کند.


کانادا سومین کشور تأیید واکسن Covid-19 است که توسط Pfizer و BioNTech تولید شده است ، زیرا در حال آماده سازی برای گرفتن اولین عکس ها است همین اوایل هفته آینده. این شرکت ها حداکثر 76 میلیون دوز به کشور تحویل می دهند که از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، 429،035 مورد و 12867 مورد مرگ را ثبت کرده است.

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان روز چهارشنبه در یک سخنرانی غیرمعمول احساسی در بوندستاگ ، با اشاره به تعداد “نگران کننده” افرادی که تحت درمان Covid-19 قرار گرفتند ، قبل از کریسمس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید وارد محاصره شدیدی شود. واحدهای مراقبت ویژه و افزایش مرگ و میر.

نیکلاس استورجون ، نخست وزیر اسکاتلند ، روز چهارشنبه در روزنامه روزانه خود گفت توجیهی برای Covid-19 که انگلستان باید از مطالعاتی که نشان می دهد از آنجا سفر می کند “یاد بگیرد” انگلیس و خارج از کشور عامل اصلی موج دوم عفونت های ویروس کرونا در اسکاتلند و ولز بود.

بیشترین افزایش بیکاری در انگلیس از ابتدای شیوع همه گیری در بین جوانان است. اما کارگران مسن نیز به طور نامتناسبی اخراج یا اخراج می شوند و بسیاری از آنها بازار کار را ترک کرده اند. شواهدی از رکودهای قبلی پیشنهاد می کند که آنها بیشترین تلاش را برای یافتن کار جدید خواهند کرد

AT&T حداقل سه پیشنهاد برای ارزیابی بخش ماهواره ای DirecTV خود با بیش از 15 میلیارد دلار دریافت کرده است ، کسری اندک از مبلغی که گروه مخابرات ایالات متحده در آن پرداخت کرده است معامله عالی پنج سال پیش ، به دلیل ابتلا به بیماری همه گیر ، تجارت رسانه های AT&T به شدت سنگینی می کرد.

حتما بخوانید:
آموزش تعمیرات لوازم خانگی [دوره جامع]

امارات متحده عربی ، اولین کشور خارجی که واکسن Covid-19 را که توسط گروه دارویی دولتی Sinopharm ساخته شده است ، تصویب کرد ، طبق نتایج موقت مطالعه مرحله 3 ، این اثر 86٪ موثر است. تقویت جاه طلبی های پکن برای راه اندازی شرکت های دارویی خود.

DoorDash در اولین معاملات عمومی خود به ارزش بازار نزدیک به 60 میلیارد دلار رسید ، که محدودیت a افزایش چشمگیر برای شرکت تحویل مواد غذایی آمریکایی ، که تجارت آن در طی همه گیر شدن رونق داشت. معاملات سهام در DoorDash با قیمت 182 دلار از روز چهارشنبه آغاز شد – تقریبا 80 درصد بالاتر از قیمت عرضه اولیه آنها.

Hedge fund DE Shaw سهام قابل توجهی در ExxonMobil بدست آورده و از شرکت نفت می خواهد با افزودن فشار سهامداران برای مدیریت فقط چند روز پس از آنکه صندوق سرمایه گذاری دیگری آشفتگی را در اتاق هیئت مدیره پیشنهاد کرد و گروههای انرژی برای مقابله با اثرات همه گیر ویروس کرونا تلاش کردند.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید