ویروس جدید کرونا: هواپیمایی ها و فرودگاه ها خواستار تغییر قوانین برای توقف پروازهای خالی هستند


ایرلند پیش از تصمیم مهم دولت در روز جمعه برای تخفیف قفل ملی در کریسمس ، پیشرفت در مبارزه با ویروس کرونا را گزارش کرد. اما مقامات ارشد بهداشت هستند اصرار بر احتیاط هنگام بازگشایی بخش مهمان نوازی از 1 دسامبر.

یوروپکار موافقت کرد معامله تجدید ساختار بدهی که کنترل گروه اجاره اتومبیل مستقر در پاریس را پس از حمله همه گیر به این بخش به طلبکاران خود تحویل خواهد داد. کاهش بدهی ناخالص این گروه به میزان 2 میلیارد یورو از محل وجوه نگهدارنده اوراق قرضه منجر به نگهداری آنها بین 92 تا 97 درصد از Europcar خواهد شد.

ائتلاف علیه انسداد مجلس توسط نمایندگان محافظه کار محدودیت های ویروسی جدید را محکوم کنید در انگلیس روز پنجشنبه به عنوان “اقتدارگرا” ، همانطور که دولت مشخص کرد که هر منطقه تحت یک سیستم جدید متمایز که از 3 دسامبر راه اندازی می شود ، با چه قوانینی روبرو خواهد شد.

مصرف کنندگان اروپایی با تاریکی موج اول مسدود کردن امسال کنار آمده اند صرف بیشتر برای الکل بر اساس داده های تازه شرکت تحقیقاتی IRI ، و میان وعده های شیرین که باعث “رونق هزینه” می شوند.

نیکولای تانگن ، مدیر عامل صندوق نفتی نروژ 1.2 تریلیون میلیاردی آزمایش ویروس کرونا مثبت، رئیس بانک مرکزی این کشور و سایر رهبران بزرگترین صندوق دولتی دولت در قرنطینه.

اقتصاددانان UBS با رشد خوش بینی نسبت به واکسن های ویروس کرونا ، پیش بینی های رشد خود را برای اقتصادهای بزرگ اروپا افزایش داده اند ، اما بهبود وضعیت انگلستان باید عقب باشد پشت همسالان خود. آلمان و فرانسه نقش اصلی را در منطقه یورو خواهند داشت ، اما انتظار می رود انگلیس از وابستگی خود به صنعت خدمات متعجب شود.

حتما بخوانید:
ده چیزی که درباره زمین نمی دانید

خطوط هوایی دلتا و آلیتالیا راه اندازی می شوند پروازهای “بدون قرنطینه” بین ایالات متحده و ایتالیا ، اولین راهرو مسافرتی متصل به ایالات متحده و اروپا از زمان معرفی قوانین انزوا در طی همه گیر شدن کشورها.

منچستر ، بیرمنگام ، نیوکاسل ، لیدز و بریستول در این کشور قرار دارند سخت ترین محدودیت های سطح 3، با میخانه ها ، رستوران ها ، موزه ها و تئاترها تحت سیستم دولت منطقه ای پادشاهی متحده کوید بسته شده است. لندن و لیورپول از شدیدترین اقداماتی که با پایان قفل ملی در 2 دسامبر اعمال می شود ، اجتناب خواهند کرد.

بانک مرکزی سوئد خود را گسترش داده و گسترش داده است برنامه امداد کمی همانطور که زودتر برای کاهش اثرات اقتصادی موج دوم فزاینده مضر Covid-19 اقدام می کند. Riksbank گفت نرخ بهره خود را در “سالهای آینده” صفر نگه خواهد داشت و برنامه خرید دارایی خود را از 500 میلیارد SKR (58.5 میلیارد دلار) به 700 میلیارد SKR افزایش داد.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید