[ad_1]

پیتر ولز در نیویورک

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم گفت که ظرفیت و تقاضای بیمارستان به فاکتور مهمی در تعیین سطح محدودیت شهرستان تبدیل خواهد شد و وخیم شدن این شاخص ها می تواند منجر به نظم در خانه شود.

آقای نیوزوم گفت بدون مداخله ای كه روند فعلی را به طور قابل توجهی معكوس كند ، تعداد بستری شدن در كشور در ماه آینده می تواند دو یا سه برابر شود و انتظار می رود كه تقاضا برای تخت در بخشهای مراقبت ویژه بیمارستان تا كریسمس بیش از حد باشد. عصر

آقای نیوزوم روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی گفت: تخت بیمارستان ، بخش مراقبت های ویژه و ظرفیت کارکنان پزشکی به سایر شاخص هایی که در حال حاضر برای تعیین سیستم کدگذاری رنگی که سطح محدودیت های اقتصادی در شهرستانهای کالیفرنیا را کنترل می کند ، استفاده می شود. بعد از ظهر

51 کشور از 58 شهرستان ایالت ، که بیش از 95 درصد از نزدیک به 40 میلیون ساکن این ایالت را تحت پوشش خود دارد ، در سطح بنفش قرار دارند و فقط امکان باز کردن مشاغل عمده را دارند.

اطلاعات ایالتی روز دوشنبه نشان داد که حدود 8578 نفر در بیمارستان های Covid-19 کالیفرنیا هستند ، فقط 242 بیمار از رکوردی که او در پرش تابستان در ماه جولای ثبت کرده و کمی بیش از 3200 در اواخر اکتبر دور شدند.

مقامات تخمین می زنند که حدود 12٪ از موارد جدید ویروس کرونا در کالیفرنیا حدود دو هفته بعد در بیمارستان بستری شوند.

امروز ، وزارت بهداشت 14،034 مورد جدید Covid-19 و 20 مورد مرگ را کشف کرد.

آقای نیوزوم گفت ، هفته گذشته ، این ایالت به طور متوسط ​​روزانه 14657 عفونت جدید ثبت می کند که یک رکورد و بسیار بالاتر از قله قبلی در ژوئیه 9883 در روز است.

در اسلاید خبری آمده است: “در صورت ادامه این روندها ، كالیفرنیا نیاز به اقدام شدیدی از جمله دستور احتمالی اقامت در خانه برای مناطق از نظر بستری شدن در بیمارستان یا ظرفیت مراقبت های ویژه دارد.”

در اوایل امروز ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک از مراحل مشابهی رونمایی کرد و ظرفیت بیمارستان را به شاخص های پیش برنده سطح فعالیت اقتصادی در “خوشه های خرد” اضافه کرد.

وی همچنین هشدار داد که “بحران بستری شدن در بیمارستان” می تواند منجر به بازگشت مجدد بالقوه “مکث” برای فعالیت های ناچیز شود ، که در بهار ، زمانی که نیویورک در میان کشورهای آسیب دیده در مراحل اولیه شیوع همه گیر بود ، معرفی شد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر