[ad_1]

رهبران تجارت انگلیس روز یکشنبه ابراز ناامیدی کردند که شرکت ها هنوز در 1 ژانویه شرایط تجارت با اتحادیه اروپا را نمی دانند ، زیرا خرده فروشان به مردم هشدار می دهند ذخیره مواد غذایی. آنها همچنین خواهان حمایت مالی برای کمک به صنایعی هستند که قبلاً تحت تأثیر همه گیر ویروس کرونا قرار گرفته اند.

پزشکان آمریکایی می توانند اولین واکسن مجاز ویروس کرونا را از اوایل روز دوشنبه پس از میلیون ها دوز تلقیح Pfizer / BioNTech استفاده کنند. به بیمارستانها فرستاده شد در طول آخر هفته. کامیون ها و هواپیماهای فوق العاده خنک شده روز یکشنبه از کشور عبور کردند و اولین دوزها را به 50 ایالت منتقل کردند.

کارشناسان بهداشت از نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون خواستار این کار شده اند محدودیت ها را تشدید کنید در انگلیس ، جایی که لازم است “فوراً” یا خطر پوشیده شدن بیمارستان توسط موج سوم عفونت های Covid-19 را تهدید کند. ارائه دهندگان خدمات NHS از دولت خواسته اند در صورت انتقال منطقه ای به سطح پایین تر “احتیاط زیادی” کند.

تنظیم کنندگان مالی توصیه های جدید را نهایی می کنند و به قوی ترین بانک های اروپا اجازه می دهد تا دوباره شروع به کار کنند پرداخت سود سهام در محدودیت های دقیق ، پایان دادن به وقفه ای نه ماهه که به دلیل بحران ویروس کرونا ایجاد شده است. هیئت نظارت بانک مرکزی اروپا قصد دارد شرایط را روز سه شنبه اعلام کند.

لندو نوریس از انگلیس روز شنبه در مسابقات مقدماتی فرمول یک در ابوظبی از یاس مارینا مک لارن را رانندگی می کند

مک لارن در معامله ای ارزشمند ، سهمی از تجارت اتومبیل فرمول یک خود را به اتحادی به رهبری گروه سرمایه گذاری ورزشی MSP Sports Capital خواهد فروخت. تیم تاریخی در 560 میلیون پوند. MSP در وب سایت خود گفته است که انتظار دارد در نتیجه بیماری همه گیر ویروس کرونا ، سود بیشتری در تجارت ورزشی کسب کند.

داروساز انگلیسی-سوئدی AstraZeneca توافق کرده است که در یک معامله 39 میلیارد دلاری ، گروه بیوتکنولوژی الکسیون آمریکا را خریداری کند که بزرگترین معامله یک شرکت دارویی از زمان ابتلا به بیماری همه گیر Covid-19 است. جذب پول و پول ، هسته AstraZeneca را تعمیق می بخشد تمرکز بر روی ایمونولوژی.

شرکت نرم افزاری اروگوئه GeneXus فقط یک هفته دریافت کرد یک برنامه ایجاد کنید که می تواند به بیمارانی که نگران ابتلا به ویروس کرونا هستند مشاوره دهد. بنیانگذار نیکلاس یودال به هماهنگی تیمی متشکل از 150 نفر پرداخت. “روز جمعه ، 13 مارس ، ما چیزی نداشتیم و روز جمعه ، 20 مارس ، ما برنامه را تحویل داده بودیم.”

تجارت کوچک در انگلستان ، اشغالگر قوسهای راه آهن متعلق به بلک استون و توسعه دهنده Telereal Trillium می گویند که در نتیجه افزایش اجاره بها که از طرف صاحبخانه آنها به آنها تحمیل شده ، با تخریب احتمالی روبرو هستند. مستاجرها با افزایش سه برابری اجاره روبرو هستند ، اگرچه درآمد ناشی از بحران ویروس کرونا آسیب دیده است.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر