ویروس های کرونا ویروس: مطالعه در چین نشان می دهد محاصره هونان شیوع در میان خانواده ها را افزایش داده است


یک گروه دو حزبی از سناتورهای آمریکایی یک بسته هزینه ای 908 میلیارد دلاری را پیشنهاد کرده است زیرا جی پاول ، رئیس بانک فدرال ، از نمایندگان مجلس خواست تا حمایت بیشتری از اقتصاد داشته باشند. این پیشنهاد ، به رهبری مارک وارنر ، دموکرات ویرجینیا و سوزان کالینز ، جمهوری خواه ماین ، منعکس می شود اضطراب اقتصادی در حال رشد در واشنگتن

خانواده ها در انگلیس می توانند از طریق آنها به دیدار عزیزانشان بروند خانه های سالمندان از روز چهارشنبه ، دولت اعلام کرد. وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی اعلام کرد که از این هفته افراد می توانند از خانه های مراقبت بازدید کنند – البته منوط به نتیجه منفی آزمایش Covid-19.

امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه می گوید دولت در حال بررسی اقدامات “محدود کننده و بازدارنده” برای جلوگیری از فرانسه است اسکی آن طرف مرز در سوئیس در کریسمس ، هنگامی که استراحتگاه های خود را تعطیل می شود. این اقدام بر عدم هماهنگی مرزی در اروپا برای مقابله با بیماری همه گیر تأکید می کند.

رشد در تولید ایالات متحده در ماه نوامبر کاهش یافت ، به دنبال قوی ترین ماه در دو سال گذشته ، زیرا این بخش در تلاش بود تا کارگران خود را در میان بیماری همه گیر استخدام کند. شاخص موسسه مدیریت تأمین برای ردیابی فعالیت تولید ماه گذشته از 59.3 در ماه اکتبر به 57.5 کاهش یافت ، که نشانه این است ریکوش ادامه داد با سرعت کمتری

Debenhams در آستانه انحلال است با احتمال از دست دادن بیش از 12000 شغل ، و 200 سال سابقه خرده فروشی پایان شرم آور و بحران خیابان اصلی انگلیس را پیچیده تر می کند. بیماری همه گیر Covid-19 و محاصره ملی چندین سال بی رحمانه برای فروشندگان بزرگ خیابانی به دنبال داشت.

حتما بخوانید:
چگونه احساس برای نوجوانان رابلوکس به یک تجارت تبدیل شد

موسسه سرم در هند ، بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان ، روز سه شنبه گفت که واکسن AstraZeneca “ایمن و ایمنی زا” است پس از ادعای شرکت کننده در مطالعه اثرات سوverse. SII گفت ادعا “مخرب” است زیرا عوارض آن “مستقل از آزمایش واکسن بود”.

این شرکت روز سه شنبه گفت ، دومین شرکت بزرگ بیمه اتکایی اروپا ، مونیخ ری ، انتظار دارد سال آینده پس از دریافت 3.4 میلیارد یورو از بحران Covid-19 به سطح قبل از همه گیری بازگردد. مونیخ ری برای سال 2020 انتظار دارد 56٪ کاهش سود تا 1.2 میلیارد یورو.

روز سه شنبه ، Airbnb گفت که می تواند 2.5 میلیارد دلار در عرضه اولیه خود جمع کند. ارزش این شرکت 29.8 میلیارد دلار در بازار خواهد بود که با توجه به آن یک امتیاز محسوب می شود عملیات در حال مرگ بود برای بخشی از این سال پس از همه گیری و محدودیت های سفر دولت وارد تجارت خود شد.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید