[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده ، خاویر بسرا ، دادستان کل کالیفرنیا را به عنوان دبیر بعدی بهداشت و خدمات انسانی در ایالات متحده انتخاب کرد زیرا آماده بود از تیم مسئول مبارزه با همه گیری در دولت خود رونمایی کند.

گروه های تجاری آمریكا تلاش خود را بر واشنگتن برای تأمین بودجه محرك جدید متمرکز می كنند ، هرچند گزارش كرده اند كه بخشی از اعتماد اقتصادی را احیا می كنند.

اگر نرخ بستری در ویروس کرونا در آن مناطق تثبیت نشود ، رستوران های داخلی در نیویورک بسته می شوند و با ظرفیت کمتری در سایر مناطق ایالت کار می کنند.

میشیگان محدودیت ویروس کرونا را برای برخی از شرکت ها ، اجتماعات داخلی و دروس شخصی در دبیرستان ها برای 12 روز دیگر تمدید خواهد کرد.

مجمع جهانی اقتصاد به دلیل خطر مداوم ویروس کرونا در اروپا ، نشست سالانه خود را از سوئیس به سنگاپور منتقل کرده است.

Société Générale در حال ادغام دو شبکه بانکی محلی خود ، بسته شدن 600 شعبه و کاهش 450 میلیون یورویی هزینه ها است زیرا به نظر می رسد وام دهنده فرانسوی از تغییرات رفتار مصرف کننده ناشی از همه گیر استفاده می کند.

دانمارک دستور محاصره جزئی سه شهر بزرگ خود را صادر کرده است ، از جمله اعزام اکثر دانشجویان به خانه و تعطیلی بارها ، رستوران ها و مراکز تناسب اندام به دلیل مقابله با موج دوم Covid-19.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر