ویروس کرونا ویروس: وزیر کشاورزی دانمارک اولین کسی است که در رسوایی مایک کنار می رود


یاس کامرون-شیلی

مشاوران علمی روز چهارشنبه گفتند که تعداد R یا “تعداد تولید مثل” از ماه سپتامبر کاهش یافته است ، اما هنوز هم بالای 1 است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی تلویزیونی در خیابان ، پروفسور آنجلا مک لین ، معاون مشاور علمی ، گفت که تعداد R در انگلیس حدود 1.0 تا 1.2 است ، به این معنی که به طور متوسط ​​از هر 10 فرد آلوده ، 12 نفر دیگر را آلوده می کنند. روح

تعداد R در ماه اکتبر به 1.2 و 1.5 کاهش می یابد ، اما او هشدار داد که “تاخیر زمانی” در داده ها وجود دارد.

“تخمین ها بر اساس داده ها در مورد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر است – این همیشه نگاهی به گذشته است.”

“روشی که ما R محاسبه می کنیم به شدت تحت تأثیر شاخص های عقب مانده است … افرادی که اکنون در بیمارستان بستری هستند افرادی هستند که هفته ها قبل آلوده شده اند.”

وی افزود ، اگر عدد R منتشر شده در روز جمعه زیر یک نباشد ، به این معنی نیست که محدودیت های ملی کارساز نبوده است.

پروفسور استفان پویز ، مدیر پزشکی ملی NHS انگلیس ، گفت: “تأثیر اقدامات انسداد چند هفته پیش در این داده ها تا آخر هفته یا هفته آینده منعکس نخواهد شد.”

پروفسور پاویس پس از تماس با آزمون و ردیابی NHS از طریق زوم در این کنفرانس شرکت کرد.

وی گفت: “من امروز بر روی بزرگنمایی هستم ، نمی توانم در خیابان داونینگ به شما ملحق شوم و این به این دلیل است که اخیراً یکی از اعضای خانواده من آزمایش Covid مثبت بوده و طبق دستورالعمل های Test and Trace ، خودم را جدا کردم.

حتما بخوانید:
8 تا از بهترین موسسات ثبت شرکت [تهران و شهرهای بزرگ] - هنر فردی

“باید بگویم که کاملاً بدون علامت و کاملاً خوب هستم ، اما تا پایان دوره انزوا در خانه خواهم ماند.”

اطلاعات اخیر نشان می دهد که تعداد بیماران بیمارستان در Covid-19 در انگلیس از کمتر از 2،000 در اول آگوست به 14،313 در اوایل نوامبر رسیده است.

تا تاریخ 17 نوامبر ، 598 مورد مرگ ویروس کرونا گزارش شده است ، در حالی که در مجموع 52،745 نفر بر اثر ویروس کرونا مرده اند.

هنگامی که در مورد اقدامات آینده در طول دوره کریسمس از آنها سال شد ، مشاوران گفتند که آنها آخر هفته مشاوره ای به دولت ارسال کرده اند ، اما از تصمیماتی که گرفته شده بی اطلاع بوده اند.

دکتر سوزان هاپکینز ، مشاور بیماری های عفونی در بهداشت عمومی انگلستان ، گفت: “ما بسیار مشتاق هستیم که کریسمس را تا حد ممکن نزدیک به حالت عادی برگزار کنیم ، این امر به همه ما نیاز دارد که در این دوره از محدودیت ملی و حتی در اوایل دسامبر. “

“برخی از توصیه های SAGE که پیشتر ارائه شد حاکی از آن است که برای هر روزی که آزاد کنیم به دو محدودیت دقیق دیگر احتیاج خواهیم داشت. بنابراین ، با آمدن به کریسمس ، ما باید در مورد تعداد تماس هایی که برای کاهش نمایش قبل از کریسمس و کاهش پرونده های خود تا حد ممکن نیاز داریم ، بسیار مراقب باشیم. “

“تصمیم نهایی البته به دولت بستگی دارد و ما مشتاقانه منتظر شنیدن این هستیم که این برنامه ها چیست.”

اوایل چهارشنبه ، دیدو هاردینگ ، رئیس NHS Test and Trace ، گفت که او پس از تماس برنامه با وی در حال انزوا است.

حتما بخوانید:
جیمی دیمون کنگره "کودکان" را به بن بست متهم می کند

وی در توییتر خود نوشت: “هیچ چیز مانند تجربه شخصی محصولات خود شما نیست … من این را یک شبه دریافت کردم. احساس خوبی دارم. بسیاری از ساعتها بزرگنمایی کنید.”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید