پانل مشاوره FDA از واکسن Moderna’s Covid-19 پشتیبانی می کند

[ad_1]

گروهی از متخصصان علمی واکسن Moderna’s Covid-19 را تأیید کرده و راه را برای دومین اعتصاب دریافت تأییدیه اضطراری در ایالات متحده تا پایان هفته هموار می کنند.

به جز یكی از كمیته های 21 عضو ، رأی دادند كه شواهد موجود نشان می دهد كه مزایای این واكسن بیشتر از خطرات افراد 18 ساله و بالاتر است و یك عضو نیز رای ممتنع می دهد.

سازمان غذا و دارو ممکن است مجوز استفاده اضطراری را تا پایان هفته اعلام کند. FDA هفته گذشته اولین EUA را برای واکسن ویروس کرونا در اختیار Pfizer و BioNTech قرار داد.

هایلی هانس ، استاد استنفورد در این کمیته ، گفت که این شواهد “با جزئیات کامل” مورد مطالعه قرار گرفته و از هر مشکلی بیشتر است. “من فکر می کنم واقعاً از امکان ایجاد همه گیری در پس زمینه پشتیبانی می کند. . . و سرانجام ، روشی ایمن و م toثر برای دستیابی به مصونیت گله ارائه دهید. ”

دوران فینک ، معاون مدیر کلینیکی بخش واکسن های FDA ، جلسه را روز پنجشنبه آغاز کرد و گفت Covid-19 همچنان در ایالات متحده و سراسر جهان رو به زوال است. وی افزود: اگرچه واکسن Pfizer / BioNTech در ایالات متحده موجود است ، اما “تأیید نشده و برای واکسیناسیون انبوه لازم برای مبارزه با بیماری همه گیر در ایالات متحده کافی نیست”.

ایالات متحده در میان کشنده ترین هجوم عفونت های ویروس کرونا تا به امروز است. روز چهارشنبه ، 3400 مرگ و میر جدید به Covid-19 نسبت داده شد ، در حالی که ادامه بستری شدن در بیمارستان ها ، تنش های موجود در سیستم های بهداشتی دولتی را پیچیده کرد.

دکتر فینک گفت FDA و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حال بررسی دو مورد از کارگران بهداشتی در آلاسکا هستند که از واکنش های شدید آلرژیک به واکسن Pfizer / BioNTech رنج می برند. FDA در حال کار با Pfizer است تا خبرنامه های ارائه شده به فروشندگان را بررسی کند تا اطمینان حاصل کند که آنها قادر به کنترل و درمان چنین واکنش هایی هستند.

ویدئو: چه کسی ابتدا واکسن Covid را دریافت می کند؟ | دفتر خاطرات DC

وی گفت: “كل مجموعه داده ها در حال حاضر به حمایت از واكسن های Pfizer EUA بدون محدودیت جدید ادامه می دهند.” “این موارد بر لزوم هوشیاری در مرحله اولیه فعالیت واکسیناسیون تأکید می کنند.”

هفته گذشته ، FDA تصمیم گرفت افراد با سابقه واکنش آلرژیک شدید را از دریافت واکسن کنار نگذارد ، اگرچه تنظیم کننده انگلیس این کار را انجام داده است. در عوض ، سازمان تنظیم مقررات ایالات متحده نسبت به استفاده از آن در افرادی که قبلاً به اجزای واکسن واکنش نشان داده اند ، هشدار داد.

در گزارشی که این هفته قبل از جلسه منتشر شد ، محققان FDA دریافتند که واکسن Moderna “بسیار کارآمد” است و هیچ نگرانی قابل توجهی در زمینه ایمنی ندارد.

واکسن Moderna بر اساس همان فناوری تحویل اسید ریبونوکلئیک – معروف به mRNA – به عنوان Pfizer / BioNTech است. کد ژنتیکی پروتئین خار ویروس به صورت حباب چربی به بدن منتقل می شود تا به سیستم ایمنی بدن واکنش نشان دهد.

اما تفاوت هایی وجود دارد. Moderna فقط برای افراد بالای 18 سال برای EUA اقدام کرد ، در حالی که واکسن Pfizer و BioNTech برای افراد 16 و 17 ساله تأیید شده است ، اگرچه برخی از مشاوران خارجی نگران نبود شواهد استفاده از واکسن در این گروه سنی هستند.

واکسن Moderna را می توان در دمای طبیعی در فریزر پزشکی نگهداری کرد ، بنابراین به همان تجهیزات تلقیح و ذخیره سازی ویژه تلقیح Pfizer / BioNTech نیاز ندارد.

دولت ایالات متحده میزان بیشتری از واکسن مدرن را تهیه کرده است. هفته گذشته ، این قرارداد دومین قرارداد را با این شرکت امضا کرد ، که منجر به پیش خرید کلی تا سه ماهه دوم سال 2021 تا 200 میلیون شد.

وی 100 میلیون دوز واکسن Pfizer / BioNTech را پیش سفارش داده و در تلاش است تا به شرکای خود کمک کند تا تولید را برای تهیه 100 میلیون مورد دیگر افزایش دهند.

الکس هازارد وزیر بهداشت روز پنجشنبه به CNBC گفت که ایالات متحده آمادگی دارد 5.9 میلیون دوز واکسن Moderna را پس از تأیید به آمریکا بفرستد.

“ما آماده هستیم تا آخر هفته تحویل آنها را برای انتشار در روزهای دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه هفته آینده آغاز کنیم. ما آماده رفتن هستیم. “

گزارش بیشتر توسط متیو روکو در نیویورک

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme