پرلا وینبرگ از طریق Spac به نمایش عمومی در خواهد آمد


مردم به طور مختصر گفتند ، بانک سرمایه گذاری بوتیک Perella Weinberg Partners در حال مذاکره است تا تجارت مشاوره خود را از طریق ابزاری ویژه برای دستیابی به تقسیم یک میلیارد دلار در یک معامله عمومی کند.

در صورت تکمیل معامله ، PWP به لیست طولانی شرکت هایی خواهد پیوست که از مسیر سنتی عرضه اولیه به نفع Spac جلوگیری کرده اند. هویت PWP با چک شرکت خالی امکان پذیر نیست.

منابع آگاه از این معامله گفتند ، تجارت شرکت مدیریت دارایی که دارایی آن به ارزش حدود 10 میلیارد دلار است ، مستقل خواهد ماند.

PWP ، که در سال 2006 توسط سازندگان باسابقه جوزف پرلا و پیتر وینبرگ راه اندازی شد ، امیدوار است که بتواند از سه ماهه اول سال 2021 لیستی تهیه کند ، گفت: دو نفر با دانش مستقیم در مورد این موضوع هستند.

Spacs به یکی از داغترین محصولات وال استریت در سال جاری تبدیل شده است و طبق گزارش ارائه دهنده داده Refinitiv ، 55 میلیارد دلار رکورد جمع آوری کرده است. اتومبیل ها از پول جمع شده در بورس سهام برای جستجوی شرکت های خصوصی به صورت عمومی استفاده می کنند.

ساختار Spac به دلیل انگیزه های ارائه شده به اسپانسرهای پشت خودرو و همچنین نوع مراقبت مناسب از شرکت هایی که در لیست عمومی قرار می گیرند بدون نیاز به کنترل نظارتی و سرمایه گذاران سنتی مورد انتقاد قرار گرفته است. از IPO.

PWP قصد دارد تا چند سال دیگر به صورت عمومی عرضه شود. در پایان سال 2018 ، او شرکت های مشاور Goldman Sachs و JPMorgan Chase را برای هدایت این پیشنهاد استخدام کرد و در آماده سازی برای لیست تغییرات اساسی مدیریتی ایجاد کرد.

حتما بخوانید:
ویروس جدید کرونا ویروس: Newsom در کالیفرنیا چشم اندازهایی برای نظم در خانه جدید را افزایش می دهد

آقای وینبرگ سال گذشته مدیرعامل شرکت شد ، در حالی که باب استیل ، کارمند سابق خزانه داری که از سال 2014 به عنوان مدیر اجرایی به PWP پیوست ، ریاست را به عهده گرفت.

آقای پرلا ، که در وال استریت به دلیل تبدیل ادغام و ادغام به یک کسب و کار جذاب پولساز در دهه 1980 شناخته می شود ، همچنان یک شریک موسس است.

PWP بوتیک های دیگری از جمله Evercore ، Greenhill ، Lazard و اخیراً Moelis & Co را دنبال می کند تا عمومی شود. برنامه شمارش وی در حالی است که در هفته های اخیر پس از کاهش شدید سرعت در اوایل سال به دلیل عدم اطمینان همه گیر ، فعالیت ادغام و مالکیت در حال افزایش است.

تاکنون ، سه ماهه چهارم سال 2020 سومین قدرت در ادغام و ادغام در دو دهه گذشته است. به گفته Refinitiv ، از ابتدای اکتبر معاملات به ارزش 612 میلیارد دلار توافق شده است ، در حالی که 461 میلیارد دلار برای مدت مشابه در سال 2019 و 491 میلیارد دلار در سال 2018 است.

برنامه لیست PWP برای Spac اولین بار توسط بلومبرگ اعلام شد.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید