پرلا وینبرگ در نزدیکی ادغام با سرمایه دار بزرگ بانکی Spac

[ad_1]

به گفته خودیها ، بانک سرمایه گذاری بوتیک Perella Weinberg Partners در حال بحث و گفتگوهای پیشرفته برای ترکیب با یک وسیله نقلیه با چک خالی است که توسط بتسی کوهن ، سرمایه دار 79 ساله بانکی تجاری حمایت مالی می شود.

مردم گفتند که معامله با FinTech Acquisition Corporation IV ، چهارمین خرید ویژه خانم کوهن ، PWP را در لیست مشاوره مشاوره خود در مورد معاملات حدود 760 میلیون دلار قرار خواهد داد. پیش بینی می شود این معامله قبل از پایان سال اعلام شود.

Fintech Acquisition Corp IV 230 میلیون دلار در عرضه اولیه خود در ماه سپتامبر جمع آوری كرد. بیشتر این پول باید برای پرداخت بدهی موجود PWP استفاده شود ، بیشتر این مبلغ از طریق خرید Tudor ، Pickering ، Holt & Co ، یک بانک سرمایه گذاری انرژی مستقر در تگزاس در سال 2016 حاصل می شود.

بقیه عواید حاصل از معامله Spac ، که شامل 200 میلیون دلار سرمایه گذاری اضافی از سرمایه گذاران نهادی نیز خواهد بود ، برای بازپرداخت پول برای حمایت از بنیانگذاران PWP و همچنین برای بازپرداخت برخی از شرکای بازنشسته شرکت هزینه می شود.

PWP از اظهار نظر خودداری کرد. فوراً نمی توان به Fintech Acquisition Corporation IV رسید.

PWP در سال 2006 توسط بانک افسار ادغام و تملک جو پرلا و پیتر وینبرگ ، مدیرعامل دیرینه گلدمن ساکس تاسیس شد ، که خانواده آنها برای دهه ها در راس شرکت بودند.

شرکای PWP همچنان صاحب بیشتر بانک سرمایه گذاری خواهند بود و پس از ذکر نام ، بهترین شرکا دارای اکثریت اکثریت خواهند بود که به آنها امکان می دهد کنترل کامل تجارت را حفظ کنند.

برآورد با انگیزه شرکت مستقر در نیویورک تقریباً 16 برابر بیشتر از سود خالص تخمین زده شده برای سال 2021 خواهد بود – مطابق با آنالوگ هایی مانند PJT ، Evercore ، Moelis & Co و Lazard. اما ارزیابی کلی PWP در مقایسه با تقریبا 1 میلیارد دلار از سرمایه گذاران ، از جمله خانواده های ثروتمندی مانند وینبرگ و گتیس ، و همچنین موسسات بزرگ در خاورمیانه ، متوسط ​​است.

بخش بانکی بوتیک از زمان بحران مالی به طور فزاینده ای شلوغ شده است و تجارت PWP را مجبور به رقابت با چندین شرکت جدید با مدل های تجاری مشابه کرده است. مولیس ، بانک سرمایه گذاری مستقلی که در سال 2007 توسط ستاره سابق درکسل برنهام ، لمبرت کن مولیس تأسیس شد ، سرمایه فعلی آن نزدیک به 3 میلیارد دلار است.

PWP قصد دارد چند سال دیگر به صورت عمومی اعلام شود و Goldman Sachs و JPMorgan Chase را برای مشاوره در لیست در سال 2018 استخدام کرده است. همچنین در زمینه آماده سازی برای IPO تغییرات اساسی در رهبری ایجاد کرده است ، از جمله انتصاب مدیر عامل آقای وینبرگ در حالی که باب استیل ، کارمند سابق خزانه داری که از سال 2014 به عنوان مدیر عامل به PWP پیوست ، ریاست را به عهده گرفت. آقای پرلا یکی از بنیانگذاران این شرکت است.

PWP همچنین دارای 10 میلیارد دلار دارایی جداگانه برای مدیریت دارایی است که مستقل از شرکت ثبت شده باقی خواهد ماند.

خانم کوهن ، یک وکیل با آموزش ، زندگی حرفه ای خود را به عنوان یکی از اولین زنان کارآفرین در صنعت بانکداری تجاری انجام می دهد. وی اولین بانک خود را به نام بانک جفرسون در سال 1974 تأسیس کرد و بعداً در هنگ کنگ و برزیل کسب و کار ایجاد کرد.

سه اتومبیل اول ، با حمایت مالی خانم کوهن ، به ترتیب با CardConnect ، Intermex Wire Transfer و Paya ، هر شرکت پرداخت ادغام شدند.

CardConnect در سال 2017 توسط First Data با پرداخت 15 دلار برای هر سهم ، بالاتر از قیمت لیست Spac 10 دلار برای هر سهم ، خریداری شد. به همین ترتیب ، Intermex بیش از 10 دلار است و در حال حاضر با هر دلار 16 دلار معامله می شود. پایا که در ماه اکتبر ادغام شد ، با 11 دلار معامله می شود.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme