[ad_1]

صرافی رمزنگاری Coinbase به عنوان اقدامی که می تواند از تجمع اخیر در بیت کوین و سایر توکن های دیجیتال بهره مند شود ، درخواست خود را برای افشای عمومی در اختیار نهادهای نظارتی ایالات متحده قرار داده است.

Coinbase در بیانیه ای مختصر گفت كه پیش نویس اظهارنامه ثبت محرمانه ای را برای عرضه عمومی به كمسیون بورس و اوراق بهادار ارائه كرده است. در این بیانیه جزئیات بیشتری در مورد زمان یا اندازه لیست آینده شرکت ارائه نشده است.

طرفداران ارزهای رمزپایه مشتاقانه منتظر لیست Coinbase هستند ، زیرا معتقدند این امر می تواند به این بخش کمک کند تا از نظر ناظران و مردم از نظر قانونی مشروعیت کسب کند. اولین بورس اوراق بهادار Coinbase را به اولین صرافی بزرگ ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده تبدیل می کند.

جابجایی شرکت مستقر در سانفرانسیسکو پس از یک سری پیشنهادات اولیه اولیه عمده فناوری ، از جمله سایت اجاره کوتاه مدت Airbnb و شرکت تحویل غذا DoorDash صورت گرفت و می تواند آن را به عنوان یکی از اولین تبلیغات بزرگ در سال آینده در ایالات متحده قرار دهد.

در همین حال ، قیمت بیت کوین در هفته های اخیر به بالاترین حد رسیده است ، برای اولین بار در روز چهارشنبه در طی یک تجمع گسترده تر که از زباله ها به شرکت های مسافرتی سخت آسیب می رساند ، از $ 20،000 عبور کرد.

Coinbase در سال 2012 توسط مهندس سابق Airbnb برایان آرمسترانگ و فرد ارشام تاجر سابق گلدمن ساکس تاسیس شد ، به بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده تبدیل شده است که به گسترش پذیرش و تجارت توکن های دیجیتال کمک می کند.

سرمایه گذاران تحت هدایت Tiger Global Management این شرکت را به عنوان بخشی از 300 میلیون دلار بودجه در سال 2018 ، 8 میلیارد دلار ارزیابی کردند و آن را به یکی از با ارزش ترین شرکت های ارز رمزپایه تبدیل کردند.

بازار صعودی ارزهای رمزنگاری اخیر تا حدی با افزایش علاقه سرمایه گذاران حرفه ای و بانک های مرکزی هدایت شده است و از آنجا که مسدود کردن مربوط به ویروس کرونا باعث تسریع در انتقال از پول نقد به پرداخت های دیجیتال می شود ، ارزهای دیجیتال می توانند از ارزهای دیجیتال برخوردار شوند. در ماه اکتبر ، پی پال اعلام کرد که ارائه پشتیبانی از ارزهای رمزپایه را آغاز می کند.

Coinbase همچنین یکی از بنیانگذاران پروژه ارز دیجیتال جهانی تحت هدایت فیس بوک Diem است که در گذشته با نام Libra شناخته می شد و قرار است سال آینده راه اندازی شود.

با این حال ، اخیراً آقای آرمسترانگ درباره سرمایه گذاری به سرمایه گذاران هشدار داد و گفت این شرکت “دید طولانی مدت نسبت به بازار” دارد.

آقای آرمسترانگ در یک پست وبلاگ نوشت: “در حالی که ما همیشه از افزایش علاقه به رمزنگاری هیجان زده هستیم ، اما توجه به این نکته مهم است که این زمان نه تنها زمان زیاد ، بلکه نوسان قیمت نیز است.”

Coinbase این هفته گفت که سرمایه گذار خطرناک Mark Andreessen و مدیر مالی سابق سیسکو کلی کرامر را به عنوان مدیران هیئت مدیره اضافه کرده است. آقای آندرسن ، که گروه آندرسن هوروویتز یکی از اولین سرمایه گذاران Coinbase بود ، پیش از این ناظر هیئت مدیره بود.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir