پرو به یک باشگاه نخبه ملل می پیوندد که اوراق قرضه قرن خود را می فروشند

[ad_1]

پرو به یک گروه نخبه از کشورها پیوسته است که بدهی صادر می کنند که در 100 سال دیگر منقضی می شود زیرا سرمایه گذاران بحران سیاسی شدید را که طی هفته های گذشته درگیر کشور شده است ، منقضی می کنند.

یک منبع ، علاوه بر سقوط اسکناس 2 میلیارد دلاری در سال 2060 ، و یک میلیارد دلار دیگر اوراق قرضه 12 ساله ، دولت آمریكای جنوبی روز دوشنبه فروش اوراق قرضه 1 میلیارد دلاری را برای قرن ها آغاز كرد.

این فروش پس از یکی از پر تلاطم ترین هفته های تاریخ سیاسی پرو انجام می شود.

این کشور در آن زمان سه رئیس جمهور داشت: مارتین ویسکارا پس از اصرار کنگره مجبور به استعفا شد و مانوئل مرینو که از سمت خود به عنوان رئیس کنگره استعفا داد ، فقط 5 روز دوام آورد تا اعتراضات گسترده خیابانی وی را مجبور کرد. پس گرفتن

از آن زمان به بعد ، فرانسیسکو ساگاستی ، کارمند 76 ساله بانک جهانی ، به عنوان رهبر موقت این کشور سوگند یاد کرد که مأموریت دارد آن را به انتخابات جدیدی که در سه ماهه دوم 2021 برگزار می شود ، هدایت کند.

آلبرتو راموس ، اقتصاددان ارشد آمریکای لاتین در گلدمن ساکس ، گفت: “زمینه سیاسی چالش برانگیز است.” “از طرف دیگر ، ما در دنیایی با نقدینگی غنی زندگی می کنیم.”

شمائلا خان ، رئیس استراتژی های بدهی برای بازارهای نوظهور در AllianceBernstein ، گفت: “ما معتقدیم که پرو با وجود بی ثباتی سیاسی ، وام سرمایه گذاری محکمی است.” “این کشور دارای موقعیت خارجی قوی و سطح پایین بدهی است.”

اتریش ، مکزیک و آرژانتین از دیگر کشورهایی هستند که در گذشته اوراق قرضه قرن خود را منتشر کرده اند و بوینس آیرس در اوایل سال جاری مجبور به بازسازی بدهی های خود شد.

پرو یکی از سریعترین اقتصادهای در حال رشد در آمریکای لاتین در این قرن است. تولید ناخالص داخلی آن از سال 2000 بیش از چهار برابر شده است که ناشی از تقاضای چین برای عسل آن است. کوچک رونق ، به کمک سرکوب موفقیت آمیز قیام مارکسیست در دهه 1990 ، میلیون ها نفر را از فقر رها کرده و طبقه متوسط ​​را به طور قابل توجهی گسترش داده است.

اما بیماری همه گیر ویروس کرونا به طرز وحشیانه ای کاستی های مدل اقتصادی پرو را آشکار کرده و به پروها یادآوری کرده است که تعداد زیادی از شهروندان رها شده و قادر به دسترسی به فرصتهای ویژه افراد جامعه نیستند.

آشفتگی سیاسی اخیر بر دارایی های کشور سنگینی کرده است. قیمت اوراق قرضه دلاری که در سال 2050 سقوط خواهد کرد ، از 163 سنت در هر دلار در ابتدای ماه به 158 سنت کاهش یافت. واحد پول آن خاکستر نیز متضرر شد و هفته گذشته پیش از آنکه کمی تقویت شود ، به کمترین میزان خود رسید.

به گفته فرد آشنا با فروش ، پرو علیرغم هرج و مرج ، توانست اوراق قرضه قرن را در 1.70 واحد درصد بالاتر از خزانه داری آمریکا تخمین بزند. اوراق قرضه 10 ساله مرجع ایالات متحده در حال حاضر 0.85٪ بازده دارد.

آقای راموس هشدار داد که ادامه بی ثباتی سیاسی برای سرمایه گذاران گران تمام می شود. وی گفت: “این نوسان در قیمت دارایی ایجاد می کند و عدم اطمینان را به چشم انداز می افزاید.” “سرانجام ، می توان با آنچه اکنون نسبتاً پایدار است سازش کرد.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme