پسر الیگارشی روسیه روزانه 50 میلیون دلار خسارت تجاری جمع کرد


روز آغاز محاکمه ، که در آن همسر سابق یک میلیاردر روسی پسر خود را به کمک به پدرش در پنهان کردن دارایی در یکی از بزرگترین جنگهای طلاق در اروپا متهم کرد ، زندگی افراد فوق ثروتمند را آشکار کرد.

دادگاه عالی شنیده است که Temur Ahmedov 27 ساله ، که توسط مادرش تاتیانا محاکمه می شود ، در حالی که فقط 19 سال داشت ، در 29 میلیون پوند خانه ای در لندن دریافت کرد و در حالی که هنوز معامله می کرد ، 50 میلیون دلار از دست داد. دانشجو بود

خانم احمدووا ، که تلاش می کند 453 میلیون پوند بدهی شوهر سابق خود از توافق نامه طلاق دادگاه عالی سال 2016 بدست آورد ، نزدیک به 70 میلیون پوند از تمور می خواهد که این دادخواست را به چالش می کشد.

جلسه دادگاه قرار بود چهارشنبه گذشته آغاز شود ، اما پس از پرواز تمور به جای حضور در دادگاه عالی به مسكو موكول شد و با حضور در فیلم ، به قاضی گفت كه ترسیده و استرس دارد. خانم عدالت نولز به او دستور بازگشت به لندن را داد و روز دوشنبه در دادگاه حاضر شد.

لندن به دلیل سخاوتمندی شهرک ها ، که توسط قضات به شوهران ضعیف تر از نظر مالی ، اغلب همسران سابق ، اعطا می شد ، به عنوان “پایتخت جهانی برای طلاق” شناخته شد.

خانم احمدوا در شهادت خود در برابر دادگاه ادعا می کند که پسر بزرگش تمور به عنوان “ستوان” شوهر سابق و میلیاردر فرهاد احمدوف که ادعا می کند دارایی را از او پنهان کرده است عمل کرده است.

حتما بخوانید:
چگونه اعلان عضویت مخاطب در تلگرام را غیرفعال کنیم؟

در پایان سال 2016 ، خانم احمد اف 41.5 درصد از ثروت 1 میلیارد پوندی آقای احمدوف را دریافت کرد. وی از آن زمان سعی کرده است جریمه 453 میلیون پوندی دادگاه های انگلیس را در یک سری نبردهای حقوقی در سراسر جهان ، از جمله دارایی هایی شامل سوپر قایق به نام لونا ، هلی کوپتر و یک مجموعه هنری خصوصی ، از دادگاه های انگلیس اجرا کند.

آقای احمد اف از پرداخت هزینه این قرارداد خودداری كرد و ادعا كرد كه 20 سال قبل از آن با طلاق آنها در مسكو جایگزین شده است.

خانم احمدوا در شهادت خود تأیید کرد که پسرش تمور در حالی که فقط 19 سال داشت یک آپارتمان به ارزش 29 میلیون پوند در لندن دریافت کرد و همچنین یک اتومبیل مرسدس در حالی که فقط 17 سال داشت دریافت کرد.

در استدلال کتبی مقدماتی خود ، رابرت لیوی کی سی ، که برای تیمور عمل می کند ، گفت که ادعاهای فرهاد مبنی بر اینکه بیشتر ثروت خود را بیش از حد توان همسر سابق خود قرار داده است ، به معنای ثروت تامور به پدرش نبود ، “بخشی از همان طرح ادعایی” است.

آقای لوی گفت: “نجومی بودن مبالغ قابل توجه نیست. برخی از غنی ترین ثروتمندان با مبالغ غیر قابل تصور فرزندان خود را فریاد می زنند. این همان کاری است که فرهاد و تاتیانا در طول ازدواج انجام دادند. فرهاد آن را تا پایان ازدواج و فراتر از آن ادامه داد. ”

آقای لوی همچنین در استدلال های کتبی خود ادعا کرد که Temur در حالی که دانشجو در حال تحصیل در بانکداری خصوصی در دانشکده اقتصاد لندن بود ، 50 میلیون دلار از معاملات سهام ضرر کرده بود.

حتما بخوانید:
معرفی دسته گل ارزان و انواع آن

پرونده ادامه دارد.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید