[ad_1]

یک کارآفرین که یک دوچرخه ورزش با تکنولوژی پیشرفته تولید کرده است ، پس از ادعای برکناری وی در نتیجه کودتای جنسیتی ، علیه شرکت خودش به دلیل اخراج ناعادلانه شکایت کرده است.

راتنا سینگ ، بنیانگذار شرکای سلامت مجتمع ، که کارول ، “اولین دوچرخه ورزشی هوش مصنوعی” جهان را به قیمت 2،995 پوند به فروش می رساند ، در ماه اکتبر از سمت مدیرعاملی برکنار شد.

وی به وكیل ، مایكل دوگان كی كی ، دستور داد كه از این شركت ، دو تن از مدیران آن و یك سرمایه گذار خارجی ، شكایت كند و ادعا كند كه وی بر اساس دادخواست هفته گذشته دادگاه كه به طور غیرقانونی به دلیل جنسیت و نژاد اخراج شد. .

اکثریت مدیران به برکناری خانم سینگ به عنوان رئیس اجرایی رای دادند. او تنها زن و تنها رنگ شورای هفت نفره بود.

این شورا شامل دادستان ایالات متحده گوردون کاپلان ، رئیس سابق ویلکی فار است که سال گذشته به دلیل رسوایی پذیرش در ایالات متحده به یک ماه زندان محکوم شد.

خانم سینگ ادعا می کند که پس از آزار و اذیت و آزار ، مجبور به ترک شغلی شد که در سال 2007 شروع کرد.

سخنگوی شرکت گفت: “این فقط توصیه ای است كه اكثریت تصمیم گرفتند مدیر عامل را نه به دلایل شخصی ، بلكه صرفاً به دلایل كاری ، جایگزین یك شركت کوچک مبتنی بر مشكل كنند كه آنچه مدیرعامل سابق انجام نداد ، باشد. گفت این انجام خواهد شد وقت تغییر دولت بود. این اتفاق هر روز در دنیای شرکت ها رخ می دهد. هیچ ارتباطی با نژاد ، ملیت یا جنسیت او ندارد. “آقای کاپلان از اظهار نظر خودداری کرد. دو مدیر دیگر به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند.

IHP به کاربران می گوید که از دو مسابقه شدید 20 ثانیه ای کارول نتیجه تناسب اندام بهتری نسبت به 40 دقیقه آهسته زدن بدست خواهند آورد. در ابتدا ، تقریباً 2 میلیون دلار بودجه از سرمایه گذاران خارجی در سال 2018 دریافت کرد و دور دوم جمع آوری سرمایه 5 میلیون دلار دیگر برای توسعه موتور سیکلت در سال 2019 فراهم کرد.

دوره خانم سینگ به عنوان مدیرعامل در ماه اکتبر پس از ابراز نگرانی هیئت مدیره در مورد نتایج شرکت ، توانایی کار با هیئت مدیره ، هزینه بیش از حد ذخایر شرکت و ادعای عدم توانایی در تعیین اهداف مناسب ، پایان یافت.

آنها به ویژه نسبت به ادعای عدم موفقیت خانم سینگ در سو takeاستفاده از رونق تقاضا برای تجهیزات ورزشی در طی بیماری همه گیر Covid-19 ، که باعث افزایش سهام در Peloton ، یکی دیگر از شرکتهای دوچرخه سواری تناسب اندام شد ، انتقاد داشتند.

خانم سینگ انتقادات را رد کرد و گفت درعوض او قربانی کارزاری برای حذف و کنترل شرکت بود ، درست همانطور که در آستانه موفقیت گسترده تجاری بود.

ادعای وی برای استخدام به ویژه در مورد برخی از نامه های الکترونیکی و پیام هایی که در آنها “احمق” ، “کودکانه” و “ساده لوح” خوانده می شود بسیار حیاتی است.

خانم سینگ همچنین گفت که تعهد 5 میلیون دلاری سرمایه گذار برای سال 2019 در سال 2020 “تقویت شده” است و توانایی وی در رشد سریع تجارت خود را همانطور که انتظار می رود مانع می شود.

دانیل پولارد ، شریک GQ Littler ، یک شرکت حقوقی به نمایندگی از IHP ، گفت: “این ادعاها بی اساس هستند و از آنها محکم دفاع می شود. این شرکت در همه موارد قانونی عمل کرده و منتظر رسیدگی کامل است ، در این شرکت شرکت پاسخ خود را به طور کامل به این ادعاها ارائه می دهد. “

خانم سینگ ، که به دنبال جبران احساسات صدمه دیده و بازگشت به عنوان مدیر اجرایی است ، به فایننشال تایمز گفت که این حوادث “برای او به طرز دردناکی دردناک بود” و “او را مانند یک سونامی” ضربه داد.

او و همسرش IHP را در سال 2007 با تمرکز اولیه بر راه اندازی مراکز بهداشتی در انگلستان تأسیس کردند. با این حال ، وی پس از انجام کارهای مشاوره بهداشتی در خاورمیانه و نظارت بر مقیاس مشکل چاقی در منطقه ، به توسعه ارگومتر با شدت بالا روی آورد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر