چین با نمایش پیش فرض در بازار ، آژانس را برای بالاترین رتبه اعتباری متوقف می کند

[ad_1]

چین پس از متهم شدن مدیرعامل سابق به گرفتن رشوه “گسترده” در حالی که انبوهی از پیش فرض ها ، بازار بدهی های 4 تریلیون دلاری کشور را متزلزل کرد ، یکی از آژانس های رتبه بندی اعتباری خود را تعطیل کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار چین روز سه شنبه اعلام کرد که به طور موقت مجوز رتبه بندی اعتبار طلایی را مسدود می کند و این آژانس را برای شروع تجارت جدید به مدت سه ماه منع کرده است.

این اقدام در حالی صورت گرفت که به نظر می رسید شاندونگ رویی ، بزرگترین تولید کننده منسوجات چین ، در دومین روز اخیر در اوراق قرضه قرار دارد.

بازارهای بدهی چین ، دومین بازار بزرگ جهان ، در هفته های اخیر تحت تأثیر مجموعه ای از پیش فرض های شرکت های دولتی قرار گرفته است که گمانه زنی های سرمایه گذاران مبنی بر اینکه مقامات همیشه این گروه ها را نجات می دهند ، اذیت می شود.

روز سه شنبه ، ناظر اوراق بهادار گفت که اعتبار طلایی در توجیه برخی از رتبه های اعتباری و بهبودهای خود کوتاهی کرده است. او به آژانس دستور داد “بلافاصله یک تنظیم کامل انجام دهد. . . تقویت کنترل داخلی و مدیریت انطباق ، دقیقاً شیوه های تجاری پلیس و بهبود کیفیت رتبه بندی.

آژانس های رتبه بندی اعتباری چین به دلیل مواجهه با رتبه سه برابر A برای شرکت های دولتی مشکل دار در برابر پیش فرض ، مورد انتقاد قرار گرفته اند. مدیر اجرایی سابق آژانس معتبر رتبه بندی اعتبار در چین گفت: “بیشتر سرمایه گذاران خصوصی رتبه بندی اعتباری را جدی نمی گیرند زیرا این سیستم در اندازه گیری ریسک کار بدی انجام می دهد.”

وی گفت: آژانس ها انگیزه دارند رتبه های خود را برای جذب مشتری بالا ببرند و تحت فشار هستند تا از تلاش های خود برای تأمین بودجه گروه های وابسته به دولت حمایت كنند.

این مقام اجرایی تعلیق اعتبار طلایی را “تصمیم سیاسی” خواند. “دولت می خواست تعیین کند [it] به عنوان نمونه و رفتار دیگران را وادار می کند “.

مشکلات در بازارهای اوراق قرضه چین در حال آمدن است ، زیرا سرمایه گذاران خارجی سهام خود را در خزانه چین و بدهی های منتشر شده از بانک های سیاسی بزرگ افزایش داده اند که در سال جاری رکورددار است. با این حال ، قرار گرفتن آنها در معرض بازار اعتبار شرکت ها به طور پیش فرض کم است.

نمودار میله ای از رتبه بندی اعتبار بلند مدت صادر کنندگان از آژانس های محلی رتبه بندی ، نشان می دهد رتبه بندی اعتبار زمینی چین به طور پیش فرض ثابت است

شاندونگ رویی که سابقاً LVMH چین بود ، روز دوشنبه نتوانست تعهد 153 میلیون دلاری اوراق قرضه خود را برآورده کند. به نظر می رسد این شرکت در حال از دست دادن وام جداگانه Rmb1bn (153 میلیون دلار) است که قرار است روز سه شنبه انجام شود.

ادموند گوچ ، مدیر سرمایه گذاری استاندارد درآمد ابردین در آسیا ، در مورد پیش فرض های اخیر گفت: “به نوعی ، بازار اوراق قرضه در حال بلوغ است.”

وی افزود که مشکل بازپرداخت “به طور قطع” سرمایه گذاران را به فکر خرید بدهی شرکت ها در چین می اندازد. بسیاری از سرمایه گذاران خارجی قبلاً در مورد نرخ پایین کمبود رسمی در چین که وجود “شرکت های زامبی” را پیشنهاد می کرد ، تردید داشتند.

آقای گو گفت: “با توجه به حجم عظیم بدهی دولت محلی و شما در حال مقایسه آن هستید ، با توجه به کسری مالی که آنها برآورده می کنند ، تقریباً غیرممکن است که آنها پس انداز همه را نجات دهند.”

تعلیق اعتبار طلایی کمتر از 24 ساعت پس از آن صورت گرفت که مقامات چینی گفتند که جین یونشو ، مدیر کل سابق آژانس را به اتهام گرفتن رشوه برای بالا بردن رتبه بندی ناشران تحت تعقیب قرار خواهند داد.

نهادهای نظارتی همچنین در حال تحقیق درباره چین Chengxin ، یکی دیگر از آژانس های بزرگ رتبه بندی هستند ، پس از اینکه معدن کار Yongcheng Coal and Electricing Holding مجموعه ای از پیش فرض ها را در ماه نوامبر راه اندازی کرد. چین Chengxin ارزش بدهی یونگچنگ را سه برابر A کرد.

مشکلات موجود در اعتبار طلایی منعکس کننده مشکلات داگونگ ، پیش از این یکی از پرکارترین آژانس های رتبه بندی در چین بود که تعلیق آن در سال 2018 سرانجام منجر به تصاحب دولت توسط پارسال شد.

در حالی که آژانس های رتبه بندی پس از یکسری پیش فرض ها ، تنها چند مورد کاهش قیمت صادر کرده اند ، حکم سرمایه گذاران در بازارهای بدهی چین واضح تر است. طبق استاندارد چارترد ، بازدهی اعتبار شرکت میان مدت افزایش یافت ، در حالی که انتشار خالص چنین بدهی در ماه نوامبر کاهش یافت.

بکی لیو ، رئیس استراتژی کلان چین در استاندارد چارتر گفت: اگرچه پیش فرض های اخیر نمی تواند به خطرات گسترده از طریق سیستم مالی منجر شود ، اما “عواقب طولانی مدت” به دنبال خواهد داشت.

خانم لیو گفت: با احتیاط بیشتر بانک ها در خرید این اوراق ، گروه های دولتی درگیر باید نرخ سود بالاتری را برای بدهی خود بپردازند تا “پایگاه های وام مستقل خود را بهتر نشان دهند”. وی افزود: “همه اینها به شرایط شدیدتر وام پیش رو اشاره دارد.”

اعتبار طلایی برای اظهار نظر قابل دسترسی نیست.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme