[ad_1]

ژاپن قصد دارد بیش از 500 نفر از كارشناسان رایانه را برای یك آژانس دیجیتال ملی جدید استخدام كند زیرا برای رسیدن به موفقیت تایوان و كره جنوبی در دولت الکترونیك رقابت می كند.

تاكویا هیرای ، وزیر دیجیتال تازه تعیین شده كشور ، به فایننشال تایمز گفت كه آژانس بین دفاعی بخشی از تلاش برای جبران دهه ها پذیرش نیمه جان حاكمیت آنلاین در یكی از پیشرفته ترین اقتصادهای جهان است.

پایبندی ژاپن به کارهای اداری و عدم موفقیت آن در راه اندازی آنلاین خدمات دولتی در طی شیوع ویروس کرونا به دلیل تلاش برای مدیریت برنامه آزمایش و ردیابی بسیار آشکار شد.

آقای هیرای گفت: “ویروس کرونا باعث شده است که بیشتر مردم از نیاز به دیجیتالی شدن آگاه باشند.” “اگر این فرصت را رها کنیم ، هیچ کس دیگری وجود نخواهد داشت. . . اکنون یا هرگز. “

ایجاد یک آژانس دیجیتال یکی از بزرگترین اقدامات سیاسی یوشیهیده سوگا به عنوان نخست وزیر است و وی آقای هیرایی را برای راه اندازی آن انتخاب کرد. در حالی که ژاپن از اوایل دهه 2000 یک فشار دیجیتالی انجام داده است ، Covid-19 نقش اصلی تایوان و کره جنوبی را در انتقال جوامع آنلاین خود نشان می دهد.

“حتی با یک شروع کوچک ، ما بیش از 500 نفر خواهیم داشت. آقای هیرای گفت: “با داشتن یک تیم مخلوط از دیوان سالار و بخش خصوصی ، دولت فقط می تواند یک آزمایش باشد.”

وی گفت که آژانس دیجیتال پس از راه اندازی در سپتامبر به دنبال رشد سریع است. دولت برای ایجاد زیرساخت دیجیتال برای سازمان های دولتی به دنبال مهندسان و سایر متخصصان فن آوری در ژاپن و خارج از کشور خواهد بود.

یکی از جنبه های قابل توجه طرح دیجیتالی ژاپن قصد استخدام مستقیم تکنسین ها در بوروکراسی است ، نه اینکه فقط برای ارائه خدمات به پیمانکاران خصوصی اعتماد کنند. دولتهای سراسر دنیا معمولاً وقتی می خواهند به عنوان یک توسعه دهنده عمل کنند ، دست و پنجه نرم می کنند.

آقای هیرای گفت: “ما می خواهیم مردم وارد و خارج شوند – ما طلسم آژانس دیجیتال هستیم تا شغل شخصی را در بخش خصوصی تقویت كند.”

ایجاد آژانس دیجیتال با برنامه های جداگانه ای برای کاهش استفاده از تمبرهای فیزیکی در اسناد مرتبط است ، به جای آن امضاهای الکترونیکی مجاز است. اگرچه ژاپن شهرت جهانی در زمینه الکترونیک مصرفی و فناوری دارد ، اما بزرگترین موفقیت آن در عصر دستگاه های آنالوگ حاصل می شود و چندین شرکت بزرگ نرم افزاری دارد.

آقای هیرایی گفت: توزیع دیجیتالی نوآوری را تقویت می کند و به طور گسترده تری به اقتصاد ژاپن کمک می کند. “شکی نیست که تاخیر در دیجیتالی شدن یکی از دلایل رشد پتانسیل پایین ما است ، بنابراین اگر بتوانیم مزیت خود را برای کاهش سرعت به حداکثر برسانیم [to catch-up] پس می توانیم نرخ رشد اقتصادی در ژاپن را افزایش دهیم. “

وی افزود ، ایجاد یک آژانس دیجیتال می تواند به ایجاد تغییر در بخش خصوصی کمک کند. وی گفت: “اگر به شركتهایی نگاه كنید كه مانند آمازون در بازار بسیار مورد توجه هستند ، شركتهای ژاپنی از نظر كیفیتهایی مانند نوآوری و انعطاف پذیری در برابر تغییر كمی ضعیف هستند”

آقای هیرای گفت ، افزایش مقدار داده برای آینده ژاپن بسیار مهم است و آژانس دیجیتال بستری را برای استفاده از آن فراهم می کند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر