کار از راه دور: چه احساسی دارید؟


جیک از شانس خود آگاه است. تیترهایی که گزارشگر عفونت و تلفات ویروسی کرونا و همچنین از دست دادن انبوه شغل است ، روزانه به ما یادآوری می کند که وکیل داخلی خوش شانس است که از سلامتی خوبی برخوردار است و می تواند از خانه کار کند. او همچنین مجبور نیست تماس های زوم را برای مراقبت از کودکان دست و پا بزند ، زیرا مدارس در انگلیس باز است.

با این حال ، تقریباً 10 ماه پس از همه گیری ، جیک ، که نمی خواهد از نام اصلی خود استفاده کند ، “از نظر جسمی خسته ، استرس” است و از کار خود جدا شده است.

قبل از همه گیری ، این ساعت ها طولانی ادامه خواهد داشت ، اما شیوع شدید آن با زمان های آرام تری همراه خواهد بود و به آن امکان بهبود می یابد. اکنون همکاران فکر نمی کنند ساعت 7 صبح دو بار تماس بگیرند. فناوری ارتباطات را گسترش می دهد. او می گوید: “وقتی پینگ ایمیل جدیدی می رسد ، اگر تقریباً بلافاصله به آن ایمیل پاسخ ندهم ، پیام فوری جدیدی از طریق تیم های مایکروسافت ارسال می شود. اگر این مورد را بی پاسخ بگذارید ، می توانید روی یک تماس تلفنی شرط ببندید. ”

تجربه وی با روانپزشک مشاور دکتر نیال کمپبل ، مستقر در بیمارستان پریوری در رومپتون ، لندن ، روبرو شد که مشتریانش از “کار سوزی” خبر دادند. [due to] نگرانی در مورد کار کردن ، به ویژه با سازمان های کوچکتر تحت فشار شدید ، متصل به تماس های بی پایان زوم و همچنین ایمیل. آنها در مورد “سیل ایمیل” صحبت می کنند و اگر بیمار شوند به معنای واقعی کلمه به هزاران نفر از آنها باز می گردند. “

این یک ماراتن است ، نه یک سرعت

در حالی که به نظر می رسد پس از اخبار مثبت در مورد واکسن Covid-19 در حال پایان است ، کارگران از راه دور از خستگی همه گیر ، مبارزه با بارهای سنگین ، عدم توانایی در خاموش شدن در خانه ، ادامه ناامنی در مورد زندگی کاری خود و از دست دادن شغل بالقوه خود شکایت دارند. توماس چامورو-پرموسیک ، روانشناس و دانشمند ارشد استعدادیابی در گروه Manpower Group ، گفت كه با از بین رفتن بحرانی كه باعث تغییر شب از دفتر و سازگاری كارگران خانگی شده بود ، “كارها بیش از آنچه كه تصور می كردیم ادامه داشته اند. ما قبلاً از خانه کار می کردیم ، اکنون در محل کار خود زندگی می کنیم.

به ما بگویید: آیا شما در محل کار دچار سوختگی همه گیر شده اید؟

ما در حال بررسی تأثیر همه گیری در زندگی کاری افراد هستیم و می خواهیم از خوانندگان این مطالب را بشنویم. از طریق یک نظرسنجی مختصر ، از تجربه کار در طی یک بیماری همه گیر برای ما بگویید

برایان کراپ ، رئیس تحقیقات گارتنر در بخش منابع انسانی ، گفت که “در ابتدای همه گیری ، شرکت ها به حسن نیت کارکنان خود شهرت داشتند ، بنابراین آنها می توانند از مزایای آنها استفاده کنند تا به آنها کمک کنند تا از هر گونه اختلال عبور کنند. اما مخزن خالی است و کارمندان فقط احساس خستگی می کنند. آقای کروپ افزود: “شرکت های بسیار زیادی ، به رغم شعارهای همه گیرانه مبنی بر انعطاف پذیر بودن آینده کار ، به آرامی از بحران دور می شوند و روند کار خود را با خواسته های دورکاری طولانی مدت تطبیق می دهند.

آزمایش کار انبوه در خانه اختلافاتی را بین کارفرمایانی که از سیاست های رفاهی و حکمرانی مناسبی برخوردارند – و کسانی که این کار را ندارند نشان داده است. اما مامو ، رئیس امور رفاهی محل کار در مindدین ، ​​موسسه خیریه بهداشت روان ، برای برخی از شرکت ها این یک زنگ خطر است.

سارا هنچوز ، شریک استخدام در Allen & Overy ، یک شرکت حقوقی بین المللی ، گفت که کار از راه دور می تواند باعث نگرانی شود. “برخی از افراد کاملا منزوی هستند ، آنها احساس طرد می شوند. اگر مردم احساس پارانوئید کنند. . . عدم اعتماد همچنین می تواند احساس اخراج را افزایش دهد. ”

حتما بخوانید:
توکوپدیا طرح لیست عمومی را پس از علاقه Spac تأیید می کند

در حالی که برخی از کارگران در شرایط سخت منزل یا کار با بارهای سنگین و میکروکنترلرهای از راه دور ممکن است تنش را احساس کنند ، دیگران راحت هستند. آنها می توانند بهتر از دفاتر برنامه باز و سیاست تمرکز کنند. خانم هنچوز می گوید که مدیران نباید فرض هایی بکنند ، اما وقتی صحبت از سیاست های رفاهی می شود ، “شما باید چیزی را برای گنجاندن پیدا کنید تا افراد بتوانند مواردی را که برای آنها مناسب است انتخاب کنند.”

یک نظرسنجی اخیر توسط PwC ، یک شرکت خدمات حرفه ای در مورد مدیران آمریکایی ، نشان داد که 31٪ نگران تأثیر بر نیروی کار هستند ، بیش از دو برابر نگرانی در مورد کاهش اعتماد مصرف کننده (14٪). در پاسخ ، 72 درصد از کارفرمایان گفتند که مزایای با هدف رفاه کارکنان را افزایش می دهند و 59 درصد نیز مزایای جدید مانند کاهش ساعت کار را گسترش می دهند.

در ابتدای همه گیری ، بسیاری از شرکت ها تماس های آنلاین کارشناسان بهزیستی ، برنامه های مراقبه دیجیتال ، آموزش پایداری و اجتماعات اجتماعی بزرگنمایی را همراه با برنامه های پشتیبانی کارمندان آغاز کردند. با گذشت ماه ها ، برخی از کارفرمایان سعی در تشویق کارمندان برای شارژ مجدد داشتند.

چنین ابتکاراتی شامل تعطیلات آخر هفته ، روزهای غیر ملاقات یا تعطیلات روزانه برای تشویق کارمندان به ترک خانه های خود برای ورزش در نور روز ، به ویژه در آن کشورها با روزهای کوتاه است. الیور وایمن ، یک مشاور ، اخیراً “روزهای شارژ” پرداخت شده را که به طور همزمان توسط همه کارمندان یک منطقه گرفته می شود ، راه اندازی کرد. جنرال میلز ، سازنده آمریکایی ، روز جمعه از فرم رایگان در مورد جنبه های مختلف رفاه رونمایی کرد ، که در آن کارکنان به استفاده از برنامه Headspace شرکت و تمرین یا مشارکت در برنامه های اجتماعی تشویق می شوند.

برای کاهش خستگی کارکنان اقدام کنید

آرون لامرز ، مدیر منابع انسانی در General Mills برای شمال اروپا ، گفت که با تشدید قوانین ، “ما شاهد افزایش گزارشات مربوط به مشکلات بهداشت روانی ، خستگی جدی هستیم.”

کارشناسان درباره رفاه قفل چه می دانند؟

آلن فلستد ، استاد تحقیق در دانشگاه کاردیف ، دریافت که با اولین قفل انگلستان ، بهداشت روان برای همه کارگران بین آوریل و ژوئن کاهش یافته است ، به ویژه کسانی که از خانه کار می کنند. “با این حال ، با انقضا قفل ، کارگران خانه کم و بیش تحت تأثیر محدودیت های فاصله اجتماعی قرار نگرفتند ، احتمالاً به این دلیل که آنها به کار از راه دور عادت کرده بودند – و با بازگشت به دفتر می توانند آنها را افزایش دهند.”

وی انتظار دارد که تغییر وضعیت دولت در ماه سپتامبر – هنگامی که تماس کارمندان برای بازگشت به دفاتر خود را لغو کرد – و همچنین محدودیت ها و محاصره های جدی موجود – برای سلامت روان مضر باشد.

یک مطالعه آمریکایی نشان داد که کسانی که از وضعیت اقتصادی – اجتماعی بالاتری برخوردار هستند – براساس تحصیلات و درآمد – کاهش رفاه بیشتری نسبت به افراد با وضعیت اقتصادی – اجتماعی پایین تر دارند.

کانی ونبرگ ، استاد دانشگاه مینه سوتا و یکی از نویسندگان این گزارش ، این واقعیت را برجسته کرد که کارگران ثروتمند و تحصیل کرده از رضایت بیشتری از زندگی برخوردارند. هنوز هم ، او می گوید که کار روزمره آنها با برخورد با تصمیمات تجاری “استرس زا” و انزوای بیشتر مختل می شود. افزایش مصرف اخبار همچنین می تواند برای سلامت روان مضر باشد.

در Headspace ، ارائه دهنده برنامه های ذهن آگاهی ، کارمندان قبلاً از دو هفته غیبت و دو روز تعطیلات مراقبت در 10:00 و 15:00 استفاده کرده اند. از ماه آوریل ، MinDays ، که به کارمندان اجازه می دهد یک روز تعطیل داشته باشند ، جایگزین جمعه ها شده است که جمع آوری نمی شوند. با این حال ، همچنان که بیماری همه گیر ادامه دارد ، جولاون ویکتور ، افسر ارشد بین المللی آن ، نگران بود که این موارد در اولویت نیستند. “ما باید تأیید کنیم که به MinDays و زمان” بدون جلسه “پایبند هستیم. شما باید مثالی بزنید و تعهد خود را تازه کنید. ”

حتما بخوانید:
چه چیزی باعث می شود کاربران در شبکه های اجتماعی فعال باشند؟

دکتر کمپبل از Priory می گوید مربیان همچنین می توانند به حمایت از نیروی کار کمک کنند. “افرادی که از اخلاق و شیوه های کاری شرکت آگاهی دارند و می توانند از پشتیبانی حرفه ای و همچنین مکانی برای پرسنل پرتلاش و پر استرس استفاده کنند.”

کارفرمایان باید آنچه را که در آغاز همه گیری موثر بوده تشخیص دهند ، ممکن است اکنون این کار انجام نشود.

سوزان برایت ، یک شریک مدیر جهانی برای تنوع و گنجاندن در یک شرکت حقوقی دیگر ، هوگان لاولز ، می گوید این یک چالش برای مدیران است که مشکلات را از راه دور پیدا کنند. “تشخیص اینکه آیا مردم برای بزرگنمایی می جنگند دشوارتر از چهره به چهره است.”

نظرسنجی های کارمندان منبع اطلاعات است. در ماه نوامبر ، الیور وایمن یک برنامه دیجیتالی به نام Balance ، یک نظرسنجی هفتگی دیجیتال ، که از کارمندان در مورد کار آنها – کانون توجه و چالش ها – می پرسد ، معرفی کرد. جما پورتر ، مدیر جهانی ثروت مشاور ، می گوید که “به عنوان یک تجارت ، می توانیم موضوعات را تعریف کنیم. ناشناس است ، اما شما همچنین می توانید نام خود را انتخاب کنید و می توانید یک مشکل خاص را برطرف کنید. این یک کانال بازخورد دیگر به افراد می دهد. “

59٪

تعداد کارفرمایانی که از مزایای جدید مانند کاهش ساعات کار استفاده می کنند

یک مشاور در محل کار که از طریق Zoom کارمندان Hogan Lovells را می بیند نیز به شناسایی مسائل در حال بروز کمک می کند. خانم برایت افزود که مکالمه با سایر شرکت ها و مشتریان به اطلاع رسانی بهترین روش ها کمک کرده است.

در مناطقی که کودکان هنوز قادر به تحصیل در مدرسه نیستند ، فشار مضاعف در مدرسه در خانه و کار تأثیر عمده ای بر والدین دارد. Salesforce ، ارائه دهنده نرم افزار ایالات متحده ، مرخصی مراقبت از خانواده را گسترش داده و اجازه شش هفته مرخصی والدین با حقوق و حمایت اضافی از مراقبت از کودکان را می دهد. جنرال میلز اخیراً برای حمایت از والدین نیاز به پشتیبان ، مراقبت های اضطراری از کودکان را ارائه داده است. آقای لامرز گفت: “ما باید اضطراب و عوامل بالقوه را کاهش دهیم.”

گفتگوهای فردی با کارمندان بسیار حیاتی است

به جای مزایای اضافی ، گاهی اوقات راه حل ها واضح تر هستند. دن لوسی ، محقق ارشد تحقیق در موسسه تحقیقات اشتغال ، می گوید که “هرچه افراد بیشتر با مدیرشان تماس بگیرند ، احساس بهتری پیدا می کنند و نسبت به سلامتی خود بیشتر متعهد هستند.”

کیتی جیکوبز ، رئیس سهامداران موسسه کارمند و توسعه چارترد ، گفت که شش ماه پس از همه گیری ، برخی از کارمندان در مورد وضعیت خوب خود با یک مدیر مستقیم صحبت نکرده اند. با گذشت زمان ، او می گوید ، کار “معامله گر” تر می شود.

در بدترین موارد ، مدیران خط مشی شرکت را تضعیف می کنند. جیک ، وکیل داخلی ، می گوید: “علی رغم گزارش برخی از اعضای ارشد مدیریت در مورد مراقبت از یکدیگر و محافظت از رفاه ما [and] سلامت روان ، در عمل ، کاملاً برعکس است. ”

شکاف بین لفاظی ها و عمل واقعی است – و با ادامه همه گیری همه گیر می شود. حتی اگر واکسن ها در اوایل سال 2021 وارد شوند ، سازمان ها ممکن است دریابند که اگر اقدامات کار خود را مجدداً شروع نکنند ، بهره وری با مشکل روبرو خواهد شد. در یک بازار آشفته کار ، کارفرمایان می توانند همه کارت ها را نگه دارند ، اما مدیران متوجه می شوند که برای رسیدگی به حجم کار و حمایت از نیروی کار خسته ، سود سهام پرداخت می شود.

FT در حال بررسی تأثیر همه گیری در کار مردم است. پر کنید مطالعه کوتاه از تجربه کاری خود در طی همه گیری بگویید.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید