[ad_1]

بزرگترین صندوق بازنشستگی عمومی معلمان جهان قصد دارد تغییرات در سبد سرمایه گذاری خود را تسریع کند و تلاش کند پس از پیروزی جو بایدن در انتخابات ایالات متحده سازگارتر با محیط زیست باشد.

جک انس ، مدیر اجرایی سیستم بازنشستگی معلمان 254 میلیارد دلاری کالیفرنیا ، گفت که کالسترها پس از از دست دادن نظرسنجی دونالد ترامپ ، اجرای استراتژی سرمایه گذاری سبز خود را تسریع می کنند.

دولت ترامپ برای جلوگیری از تعیین استانداردهای انتشار این ایالت به عنوان بخشی از تلاش ها برای مقابله با تغییرات آب و هوایی ، در یک نبرد حقوقی طولانی مدت با کالیفرنیا ، جایی که Calstrs در آن واقع شده است ، مسدود شده است.

در مقابل ، آقای بایدن قول داد که به توافق نامه آب و هوای پاریس ، یک پیمان بین المللی که سعی در جلوگیری از سطح خطرناک گرم شدن کره زمین دارد ، بپیوندد.

آقای اِنس به فایننشال تایمز گفت: “بدیهی است که نتیجه انتخابات با استراتژی انتقال به اقتصاد کم کربن بر موفقیت ما تأثیر می گذارد. سیاست های دولت بایدن با استراتژی های سرمایه گذاری پایدار فرصت های زیادی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. ما احتمالاً سرعت خود را در رسیدن به کربن کم تسریع می کنیم. “

Calstrs تحت فشار است تا سرمایه گذاری 6 میلیارد دلاری پیش بینی شده خود در شرکت های سوخت فسیلی اتحادیه های معلمان ، از جمله معلمان متحد لس آنجلس و فدراسیون معلمان کالیفرنیا و گروه های فشار مانند Fossil Free California را کنار بگذارد. . انجمن کالج انجمن کالج های کالیفرنیا نیز کالسترها را به جابجایی پول سوخت های فسیلی خود فراخواند.

دبی کلاین ، رئیس FACCC ، در ماه سپتامبر در نامه ای نوشت: “ادامه سرمایه گذاری در شرکت های سوخت فسیلی عاقلانه و برخلاف تعهد محرمانه کالسترز است.”

آقای Ehnes افزود که تلاش ها برای پیشرفت در زمینه تغییر اوضاع با موانعی برای دولت ترامپ روبرو هستند.

“این حملات به برخی از سیاست های آلایندگی کشور ما انجام شده است [California] مترقی تر در است. آقای اِنس گفت: “مقررات ایالات متحده و الزامات افشای اجباری خطرات آب و هوایی نیز عقب مانده اند.”

Calstrs ، که به تقریباً 1 میلیون کارگر آموزش و پرورش بخش دولتی سابق و فعلی خدمت می کند ، در سال 2019 یک گروه کاری برای کاهش خطرات آب و هوایی در کارنامه خود ، از جمله گسترش سرمایه گذاری های کم کربن تشکیل داده است.

حدود 5.4 میلیارد دلار از این صندوق در صندوق های فعال و پایدار سرمایه گذاری می شود ، با حدود 505 میلیون دلار در تولید انرژی خورشیدی ، بادی و سایر انرژی های تجدید پذیر و 286 میلیون دلار در اوراق قرضه سبز. تقریباً نیمی از صندوق یا 124 میلیارد دلار به سهام ذکر شده اختصاص داده شده است.

برخلاف تعداد فزاینده طرح های بازنشستگی ، Calstrs هدف خود را برای دستیابی به انتشار صفر صفر در سرمایه گذاری های خود تعیین نکرده است.

IFM Investors ، مدیر دارایی صندوق بازنشستگی 148 میلیارد دلاری استرالیا ، در ماه اکتبر متعهد شد که انتشار گازهای گلخانه ای را در کلاسهای دارایی خود به صفر خالص تا سال 2050 کاهش دهد.

آقای Ehnes گفت: “ما چنین اعلامیه ای نداده ایم ، اما مطمئناً آرزوی دستیابی به این هدف را داریم.”

وی افزود که قصد دارد “مقداری پول جدی برای کار” در سرمایه گذاری های کم کربن سرمایه گذاری کند.

وی گفت: “الكتريك كردن بيشتر اتومبيل ها ، افزايش تنظيم گازهاي گلخانه اي متان و حمايت از تأمين مالي و زيرساخت هاي پايدار از جمله نمونه هايي است كه مي تواند جريان هاي سرمايه گذاري به سمت اقتصاد با كربن كم را تسريع كند.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر