کانتاس قصد دارد از مسافران بین المللی اثبات واکسیناسیون کووید را بخواهد


کانتاس قصد دارد اصرار کند که مسافران پروازهای بین المللی قبل از سوار شدن به هواپیماهای آن پس از هرگونه ضربه ، واکسینه شده علیه Covid-19 باشند.

آلن جویس ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی استرالیا ، گفت که وی معتقد است این واکسن برای مسافرت های بین المللی به “ضرورت” تبدیل خواهد شد.

آقای جویس به کانال 9 استرالیا گفت: “ما به دنبال تغییر شرایط و ضوابط خود هستیم تا به مسافران بین المللی بگوییم قبل از سوار شدن به هواپیما از مردم می خواهیم واکسن بزنند.”

وی افزود: “من فکر می کنم این امر در مکالمه با همکارانم در سایر شرکت های هواپیمایی سراسر جهان امری عادی خواهد بود.”

به دلیل بسته بودن مرزهای استرالیا برای افراد غیر مقیم ، بیشتر مسیرهای بین المللی کانتاس به حالت تعلیق درآمده است. این شرکت انتظار ندارد که بیشتر آنها را تا اواسط سال آینده بازگشایی کند.

چندین موفقیت در مورد واکسن Covid-19 طی دو هفته گذشته امیدواری را برای سفرهای بین المللی در سال 2021 افزایش داده است ، اما همچنین س questionsالاتی در مورد چگونگی بررسی سلامت مسافران بالقوه ایجاد کرده است.

روز دوشنبه ، دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca به سومین تیم تولیدکننده واکسن تبدیل شدند که اعلام کردند سکته مغزی آنها در پیشگیری از بیماری در مراحل بعدی تحقیقات م effectiveثر است.

در این ماه ، Pfizer / BioNTech و Moderna یافته های بهتر از حد انتظار را در مورد اثرات تلقیح خود ارائه دادند ، و باعث ایجاد خوش بینی در مورد پایان احتمالی محدودیت های مسدود در سال آینده می شوند.

تونی داگلاس ، مدیر اجرایی اتحاد ، در سپتامبر به فایننشال تایمز گفت که معرفی ویزای سلامتی می تواند اطمینان حاصل کند که مسافران برای پرواز از خطرات هوایی مطمئن هستند.


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>