[ad_1]

کانتاس قصد دارد اصرار کند که مسافران پروازهای بین المللی قبل از سوار شدن به هواپیماهای آن پس از هرگونه ضربه ، واکسینه شده علیه Covid-19 باشند.

آلن جویس ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی استرالیا ، گفت که وی معتقد است این واکسن برای مسافرت های بین المللی به “ضرورت” تبدیل خواهد شد.

آقای جویس به کانال 9 استرالیا گفت: “ما به دنبال تغییر شرایط و ضوابط خود هستیم تا به مسافران بین المللی بگوییم قبل از سوار شدن به هواپیما از مردم می خواهیم واکسن بزنند.”

وی افزود: “من فکر می کنم این امر در مکالمه با همکارانم در سایر شرکت های هواپیمایی سراسر جهان امری عادی خواهد بود.”

به دلیل بسته بودن مرزهای استرالیا برای افراد غیر مقیم ، بیشتر مسیرهای بین المللی کانتاس به حالت تعلیق درآمده است. این شرکت انتظار ندارد که بیشتر آنها را تا اواسط سال آینده بازگشایی کند.

چندین موفقیت در مورد واکسن Covid-19 طی دو هفته گذشته امیدواری را برای سفرهای بین المللی در سال 2021 افزایش داده است ، اما همچنین س questionsالاتی در مورد چگونگی بررسی سلامت مسافران بالقوه ایجاد کرده است.

روز دوشنبه ، دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca به سومین تیم تولیدکننده واکسن تبدیل شدند که اعلام کردند سکته مغزی آنها در پیشگیری از بیماری در مراحل بعدی تحقیقات م effectiveثر است.

در این ماه ، Pfizer / BioNTech و Moderna یافته های بهتر از حد انتظار را در مورد اثرات تلقیح خود ارائه دادند ، و باعث ایجاد خوش بینی در مورد پایان احتمالی محدودیت های مسدود در سال آینده می شوند.

تونی داگلاس ، مدیر اجرایی اتحاد ، در سپتامبر به فایننشال تایمز گفت که معرفی ویزای سلامتی می تواند اطمینان حاصل کند که مسافران برای پرواز از خطرات هوایی مطمئن هستند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر