کلاریدا از تغییرات احتمالی در برنامه خرید اوراق قرضه فدرال رزرو خبر می دهد


ریچارد کلاریدا ، معاون رئیس فدرال رزرو ، در حالی که به دنبال راه هایی برای حفظ بهبود در بزرگترین اقتصاد جهان است ، به تغییرات احتمالی در برنامه خرید اوراق قرضه فدرال رزرو ایالات متحده اشاره کرده است.

آقای کلاردیدا به مرکز هاچینز گفت: “فدرال رزرو متعهد است که از همه ابزارهای موجود ما – نه تنها نرخ بهره و دستورالعمل های صندوق فدرال ، بلکه خرید دارایی های کلان – برای دستیابی به هدف مأموریت دوگانه ما استفاده کند. سیاست مالی و پولی در موسسه بروکینگز.

اظهارات وی ، که در وب سایت بانک فدرال منتشر شده ، کلمه “همه” را تأیید می کند.

آقای کلاریدا خاطر نشان کرد که خرید اوراق قرضه بانک فدرال – که در ابتدای شیوع بیماری به شدت افزایش یافت – قبلاً “حمایت قابل توجهی” از بهبود اقتصادی فراهم کرده بود و این “نقش حیاتی” در جلسه سیاست پولی بانک مرکزی در اوایل ماه نوامبر مورد بحث و بررسی قرار گرفت. .

آقای کلاریدا افزود: “در آینده ، ما به بررسی تحولات و ارزیابی چگونگی خرید دارایی های فعلی خود برای دستیابی به اهداف ما در حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ادامه خواهیم داد.”

تمرکز بر خرید دارایی در حالی است که فدرال رزرو اقدامات اضافی برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده را که با افزایش موارد ویروس کرونا با کمک سیاست مالی محدود روبرو است ، بررسی می کند.

فدرال رزرو در ماه سپتامبر بسیار احمقانه متعهد شد نرخ بهره اصلی خود را نزدیک به صفر نگه دارد تا زمانی که اقتصاد به اشتغال کامل برسد و تورم در 2 درصد باشد و برای مدتی از آن فراتر رود.

در حال حاضر فدرال رزرو ماهانه 80 میلیارد دلار اوراق بهادار دولتی در همه سررسیدها خریداری می کند. در ماه سپتامبر ، او گفت که هدف از خرید دارایی فقط بهبود عملکرد بازار نیست ، بلکه همچنین کمک به بهبود اقتصادی است.

از آن زمان ، برای شفافیت بیشتر درباره آینده برنامه ، با تماس های مکرر سرمایه گذاران روبرو شده است.

از جمله گزینه هایی که بانک فدرال می تواند در نظر بگیرد ، افزایش میزان کل اوراق قرضه خریداری شده یا تغییر تمرکز قدرت شغلی خود بر اوراق بهادار بلند مدت برای مقابله با افزایش اخیر هزینه های استقراض است.

سودآوری خزانه داری که با کاهش قیمت ها در حال افزایش است ، طی هفته های گذشته با بالاتر رفتن سرمایه گذاران از رشد فعلی در پرونده های Covid-19 و محدودیت های جدید در فعالیت های تجاری و اجتماعی ، به چشم انداز پایان بیماری همه گیر در صورت وجود واکسن ها افزایش یافته است. بیرون آزاد

بازده در اسکناس 10 ساله مرجع هفته گذشته در یک نقطه به 0.97٪ افزایش یافت ، اگرچه از آن زمان تا 0.9٪ عقب نشینی کرده است. برخی از سرمایه گذاران معتقدند که این ممکن است در آینده نزدیک 1٪ شکسته شود.

آقای کلاریدا گفت که “نگران” رشد عملکرد اخیر نیست و تأیید کرد که شرایط مالی “انطباق پذیر” باقی مانده است.

با توجه به موج موارد ویروس کرونا ویروس جهانی ، مایکل فرولی ، اقتصاددان ارشد آمریکایی در JPMorgan ، روز دوشنبه نوشت که بانک فدرال می تواند به محض جلسه در دسامبر ، تعدیلاتی در خرید دارایی های خود انجام دهد.

وی گفت: “در حالی كه بازارها بیشتر در میان مدت متمرکز هستند ، جایی كه امید به واكسن در حال افزایش است ، سخنان اخیر فدرال رزرو نشان می دهد نگرانی فزاینده ای در مورد ماههای بین این مدت و زمانی كه واكسن به طور گسترده در دسترس است وجود دارد.


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>