[ad_1]

گروه های تجاری آمریكا تلاش خود را بر واشنگتن برای تأمین بودجه محرك جدید متمرکز می كنند ، هرچند گزارش كرده اند كه بخشی از اعتماد اقتصادی را احیا می كنند.

اتاق بازرگانی ایالات متحده روز دوشنبه به اعضای کنگره گفت که تسکین ناامیدی لازم است و عدم پذیرش بسته محرک قابل توجه “رکود مضاعف را به خطر می اندازد.”

این اتاق با نوشتن نامه ای به رهبران اتاق و سنا ، به 25 انجمن دیگر صنعت پیوست و خواستار تسكین فوری شد و هشدار داد كه بیش از یك سوم مشاغل كوچك گفته اند كه با جهش پرونده های Covid-19 ، درآمد آنها دوباره كاهش می یابد. در کل کشور

این گروه گفت ، كنگره باید دومین برنامه حقوق و دستمزد مشاغل كوچك را تأمین كند ، بدون اینكه بحث و گفتگو بین دموكرات ها و جمهوری خواهان درباره بزرگ یا كوچك چنین مشوقی را سنگین كند.

وی افزود: سال آینده نیز به صورت وام برای مشاغل کوچک نیاز به تسکین طولانی مدت خواهد داشت ، و گفت که از هر چهار مشاغل کوچک یک نفر می گوید برای زنده ماندن برای شش ماه آینده به سرمایه بیشتری نیاز دارند.

میزگرد تجارت ، که نماینده شرکت های بزرگتر در واشنگتن است ، روز دوشنبه به طور جداگانه گفت 83 درصد از مدیران ارشد ، بسته جدیدی از مشوق های فدرال را یک اولویت اصلی سیاسی می دانند.

یک گروه از سناتورهای دو حزب خواستار بسته 908 میلیارد دلاری هستند که شامل 288 میلیارد دلار کمک به تجارت کوچک ، 180 میلیارد دلار مزایای بیکاری و 160 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی است.

در حالی که رهبران جمهوری خواه و دموکرات از توافق نامه محرک حمایت کرده اند ، موانع همچنان باقی مانده و چشم اندازهای سیاسی برای اقدام نامشخص است.

جوش بولتن ، مدیر اجرایی میز گرد تجارت ، روز دوشنبه هشدار داد: “تأخیر بیشتر در کمک ها به میلیون ها آمریکایی آسیب می رساند و به اقتصاد ما آسیب بیشتری می رساند.”

آخرین نظرسنجی از مدیران بازرگانی در سه ماه گذشته بهبودی را نشان داده است. مقیاس آن از میزان سرمایه سرمایه گذاری و برنامه های استخدام مدیران عامل و انتظارات آنها برای فروش طی شش ماه آینده با 22.2 واحد افزایش به 86.2 در سه ماهه آخر رسیده است که این رقم کمی بالاتر از میانگین تاریخی است.

آقای بولتن هشدار داد که کارفرمایان برجسته نگران افزایش اخیر موارد ویروس کرونا هستند و این بررسی نشان می دهد که برنامه های استخدام به تدریج بهبود می یابند.

ائتلاف تجاری 26 گروهی به رهبران پارلمان و سنا گفت كه داده های اداره سرشماری نشان می دهد كه تقریباً نیمی از مشاغل كوچك بیش از شش ماه انتظار دارند در حالی كه فعالیت آنها به سطح نرمال برمی گردد ، در حالی كه 8٪ انتظار دارند كه هرگز چنین بهبودی مشاهده نشد.

میزگرد کسب و کار گفت که بیش از یک چهارم مدیران عامل می گویند شرایط بهبود یافته است یا تا پایان سال به سطح قبل از همه گیری باز خواهد گشت ، در حالی که 41٪ انتظار بهبودی در پایان سال 2021 و گفته سوم شرایط تا سال 2022 یا بعد ترمیم نخواهند شد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir