گوگل به سوusing استفاده از انحصار جستجو به عنوان دادخواست های ضد انحصاری متهم شد

[ad_1]

ده ها ایالت و سرزمین ایالات متحده اولین چالش ضد انحصاری ایالات متحده را برای موتور جستجوی بزرگ گوگل آغاز کرده اند ، آخرین مورد از مجموعه پرونده های قضایی که غول اینترنت را تحت تأثیر قرار داده است.

گروه 38 نفری دادستان های دو جانبه ، اقدامات عمدی این شرکت را هدف قرار داده تا از دسترسی جستجوی تخصصی به کاربران جلوگیری کند.

این دادخواست منعکس کننده پرونده ای است که کمیسیون تجارت فدرال هشت سال پیش سعی در شکایت از گوگل داشت ، گرچه در نهایت مقررات نظارتی ایالات متحده این دادخواست را رد کرد.

آخرین پرونده به سرپرستی دادستان کل کلرادو ، فیل وایزر ، یک روز پس از آن مطرح شد که 10 دادستان کل جمهوری خواه با طرح شکایت خود مبنی بر اینکه گوگل از کنترل خود بر تمام قسمتهای زنجیره تأمین تبلیغات دیجیتال برای انحصار خود استفاده کرده است. تبلیغات و قیمت ها را متناسب با خود تنظیم می کنند.

گوگل همچنین با شکایت وزارت دادگستری آمریکا با حمایت 12 کشور به دلیل ادعای ایجاد شبکه ای از قراردادها و مشارکت برای دشوارتر کردن دسترسی رقبا با تلفن های هوشمند یا سایر دستگاه ها روبرو است.

آقای ویزر گفت که ایالات متحده تلاش خواهد کرد تا پرونده خود را به اقدام اتحادیه برساند ، و پرونده بسیار متمرکز را به چالشی فزاینده برای بسیاری از راه های تجارت گوگل تبدیل کند.

مورد دوم چالش DoJ در استفاده از قراردادهای گوگل برای اطمینان از توزیع موتور جستجوی خود را تکرار می کند ، در حالی که همچنان به حمله به معاملات گفته می شود که این شرکت برای انحصار بازارهای جدید مانند بلندگوهای هوشمند ، تلویزیون و اتومبیل استفاده می کند.

به موازات دادخواست چهارشنبه توسط ایالت های جمهوری خواه در تگزاس ، وی همچنین به دنبال تجارت گوگل برای تبلیغات جستجو است و او را متهم می کند که از ابزاری به نام Search Advertising 360 برای قفل تبلیغات در سرویس خود استفاده کرده است. .

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme