گوگل دستور داده است که در نبرد طلاق به ارزش 453 میلیون پوند ایمیل ارسال کند


دادگاه آمریكا به گوگل دستور داده است كه به عنوان بخشی از پرونده طلاق شدید به ارزش 453 میلیون پوند انگلیس ، ایمیل های شخصی پسر یك الیگارشی روسی را تحویل دهد.

قاضی ویرجینیا دمارچی در کالیفرنیا به تیم فنی ایالات متحده گفت که ایمیل ها را برای استفاده به عنوان مدرک در دادخواست مادرش ، تاتیانا احمدوا ، همسر متحد ولادیمیر پوتین ، به تمور احمدوف تحویل دهد.

خانم احمدووا در تلاش برای مجبور کردن همسر سابق خود فرهاد احمدوف به پرداخت بزرگترین قرارداد طلاق در جهان ، در ایالات متحده و انگلیس شکایت کرده است.

گوگل گفت این سفارش حریم خصوصی مشتری را نقض می کند.

این دادخواست طلاق ، با حمایت مالی از مناقشات مالی پایتخت بورفورد ، منجر به نبرد حقوقی بر سر دارایی ها از جمله هلی کوپتر ، جت شخصی و سوپر قایق بنام لونا ، که قبلاً مالک رومن آبراموویچ مالک باشگاه فوتبال چلسی بود ، می شود.

گوگل سعی کرد مانع از انصراف در این هفته شود به این دلیل که این باعث نقض حق حریم خصوصی آقای احمدوف می شود ، زیرا وی موافقت نکرد که آنها را به اشتراک بگذارد.

خانم DeMarchi گفت نگرانی گوگل در مورد حریم خصوصی و امنیت دارندگان حساب خود “ستودنی است” ، اما گفت که این درخواست قانون ارتباطات ایمن ایالات متحده را نقض نمی کند ، که داوطلبانه و اجباری است افشای ایمیل

به گوگل دستور داده شده است که کلیه ایمیل ها ، اسناد و سایر اطلاعات مربوط به دو حساب ایمیل را ایجاد کرده و آنها را به مدت 90 روز نگه دارد.

حتما بخوانید:
سقوط گردشگری خرده فروشان جهانی را تحت تأثیر قرار داده است

این دستور چند روز قبل از روبرو شدن احمدها در دادگاه عالی لندن به دلیل فیلم های پرفروش صادر شده است. این مبلغ در سال 2016 توسط دیوان عالی کشور اعطا شد ، اما آقای احمد اف ادعا می کند که طلاق آنها 20 سال قبل در مسکو جایگزین شد.

خانم احمدوا سال گذشته هنگامی که پسرش را متهم کرد که به شوهر سابق خود کمک کرده است تا دارایی را از او مخفی کند تا از پرداخت دادگاه تصمیم نگیرد ، درگیر شد. پس از آن ، قاضی انگلیس وی را به دلیل از بین بردن اسناد مهم به عنوان بخشی از پرونده طلاق ، پسرش ، تاجر کالا در لندن ، یورش برد.

وکلای خانم احمدوا به دنبال مواردی از جمله رایانه رومیزی ، لپ تاپ ، تلفن همراه و اپل واچ بودند که پسرش ادعا می کند آنها را در حمل و نقل بین فرانسه و لندن از دست داده است.

سرانجام ، حدود 58 دستگاه بازیابی شد – 47 مورد ظاهراً متعلق به تیمور احمدوف بود – که خانم دادگستری نولز گفت “به نظر می رسید که به طور فعال از دید همسرش ، این دادگاه و وکلای سابق تمور پنهان مانده است”.

روز چهارشنبه ، سخنگوی تمور احمد اف در بیانیه ای این تمرین را “بی فایده” خواند و گفت که وسایل کشف شده شامل یک PlayStation قدیمی و یک بازی رایانه ای کودکانه ، Peppa Pig ، متعلق به دختر چهار ساله او است.

سخنگوی گفت: “در نتیجه این آخرین جلسه استماع گوگل ، تمور امیدوار است مادرش و طرفدارانش از خواندن مطالب حساب ایمیل قدیمی دبیرستان او لذت ببرند.”

حتما بخوانید:
میلیاردرهای عصبانی همسایگان آزار دهنده می شوند

سخنگو گفت: “این پرونده و تصمیم آخرین مدرک دلسردی تاتیانا و بورفورد پایتخت برای یافتن” شواهدی “علیه وی است که به سادگی وجود ندارد.” سخنگوی افزود: “Temur” علی رغم “پیگیری پرهزینه غازهای وحشی مادرش و پایتخت Burford در سراسر دادگاه های جهان” چیزی برای پنهان کردن ندارد.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید