[ad_1]

رمی هیتز ، دادستان پاریس ، در اظهاراتی اظهار داشت: ژان لوک برونل ، رئیس سابق آژانس مدلینگ فرانسه و همکار جفری اپستاین ، مجرم جنسی و سرمایه دار فقید ، به جرم “تجاوز به خردسال بالای 15 سال و آزار و اذیت جنسی” بازداشت و تحت تحقیقات رسمی قرار گرفت. شنبه.

دادستان گفت ، آقای برونل ، 74 ساله ، نیز به عنوان شاهد علاقه مند در پرونده قاچاق مشکوک به قاچاق کودکان زیر سن قانونی به منظور سوitation استفاده جنسی معرفی شد.

آقای برونل روز چهارشنبه در مسیر شنگال در فرودگاه شارل دوگل متوقف شد. در بیانیه فرانسوی آمده است: “وی به تجاوز جنسی ، تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی علیه قربانیان مختلف ، خردسالان و بزرگسالان و به ویژه ترتیب امور حمل و نقل و اسکان دختران جوان یا زنان جوان برای جفری اپستین مظنون است.” بیانیه.

وکلای وکالت آقای برونل را نمی توان فوراً در آخر هفته دریافت کرد ، اما هنگامی که آخرین اتهامات علیه او در اکتبر 2019 مطرح شد ، آنها گفتند که وی به شدت ادعاها را مورد اختلاف قرار داده و “فراری نیست”.

ادعاهایی که آقای برونل از مدل های جوان سوused استفاده کرده است بیش از 30 سال در حوزه عمومی بوده است. پرونده اپشتین در ایالات متحده و همچنین ادغام نگرش قبلاً حقیرانه در فرانسه نسبت به خشونت جنسی و رابطه جنسی بین مردان مسن و دختران جوان ، بار دیگر اتهامات را بر سر زبان ها انداخت.

اپستین سال گذشته در زندان در اثر خودکشی که به عنوان خودکشی تعریف شد پس از دستگیری به اتهام قاچاق دختران زیر سن فدرال ، درگذشت.

یکی دیگر از همکاران سابق اپشتین ، گیزلین مکسول ، دختر روزنامه فقید انگلیسی رابرت ماکسول ، در ماه جولای به اتهام کمک به وی در سو ab استفاده جنسی از دختران کم سن و سال دستگیر شد.

تیسیا هویزمن ، زن هلندی ، كه در اوایل دهه 1990 اتهام وی مبنی بر مواد مخدر و تجاوز جنسی توسط آقای برونل تحت پوشش قرار گرفته است ، بازداشت وی را “خبری باورنكردنی” توصیف كرد. وی به خبرگزاری فرانسه گفت: “من از شادی گریه می کنم. یازده زن پس از من علیه او شهادت دادند ، اما همه این موارد تجویز شده بود [by time limits]. امیدوارم که پلیس پرونده های دیگری نیز در مورد قربانیان اخیر داشته باشد. “

در اکتبر سال گذشته ، دادستان های فرانسه شکایات اخیراً کافی دریافت کردند تا تحت قانون محدودیت از یک زن ناشناس قرار نگیرند.

فرانسه تحقیقات خود را در مورد اپستین در آگوست 2019 آغاز کرد ، کمی پس از انتشار سپرده در سال 2016 ، که در آن یکی از دادستان های آن ، ویرجینیا گیفر ، گفت که خانم ماکسول او را به انجام رابطه جنسی با حداقل نیم دوازن مردان برجسته راهنمایی کرده است ، از جمله آقای برونل ، که رئیس آژانس های کارین مدل و MC2 بود.

اپشتین یک آپارتمان لوکس در خیابان Foch در مرکز پاریس داشت.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir