100 دلار در قطارهای آمریکایی 2020 را دنبال کنید


و دوباره در تاریخ 12 مارس ، فدرال رزرو قول می دهد تریلیون دلار به سیستم مالی وارد کند. بانک مرکزی اروپا نیز در حال راه اندازی بسته اقدامات است.

اما پس از آن یک گام بسیار مهم و اشتباه پیش می آید. کریستین لاگارد ، رئیس بانک مرکزی اروپا می گوید که بانک مرکزی “برای بستن اسپرد” در بازار اوراق قرضه نیست – این نکته را اشاره می کند که به هیچ وجه از بدهی ایتالیا پشتیبانی نخواهد کرد. اوراق قرضه ایتالیا بیشترین کاهش رکورد را حفظ کردند. خانم لاگارد سه روز بعد عذرخواهی کرد.

از این رو فشار بر سهام بی وقفه است.

S&P 500 بدترین روز خود را از زمان سقوط بازار در دوشنبه سیاه سال 1987 تجربه کرد و شما تقریباً یک چهارم سرمایه اولیه 100 دلاری خود را از دست دادید.

دونالد ترامپ علاوه بر طوفان ، ممنوعیت پرواز از اروپا را نیز اعلام کرد.

این گرانترین سخنرانی در طول تاریخ بود ، “گفت لوکا پائولینی ، استراتژیست ارشد در Pictet Asset Management. “سرمایه گذاران با پای خود رأی می دهند و من آنها را سرزنش نمی كنم.”

در این زمان ، کاهش دو رقمی روزانه در بازارهای سهام در سراسر جهان به یک قاعده تبدیل شده بود و تجارت اوراق قرضه شرکتی غیرممکن شد.

سپس به نقطه اوج ترس رسیدیم.

دلیل: بازار اوراق قرضه دولتی.

اوراق قرضه دولتی ایالات متحده یا اوراق بهادار دولتی دارایی های بسیار مطمئن هستند که همیشه در صورت دشوار شدن شرایط جمع آوری می شوند و به تعادل اوراق بهادار در هنگام بروز مشکل سهام کمک می کنند. این یکی از قابل اعتمادترین پویایی ها در امور مالی است.

حتما بخوانید:
رئیس خدمات مالی هشدار می دهد که اتحادیه اروپا نمی تواند توسط شهر لندن "گرفتار شود"

اما اوراق بهادار دولتی ابتدا معامله سخت می شود و سپس شروع به سقوط می کند. سرمایه گذاران و پس انداز کنندگان عادی می خواهند پول خود را به سرعت خارج از بازارها پس بگیرند. شرکت هایی که پول خود را مدیریت می کنند نمی توانند تقاضا را برآورده کنند

معمولاً بازرگانان می توانند به راحتی از خزانه وارد و خارج شوند ، اما اکنون این سیستم برای مقابله با آن دست و پنجه نرم می کند. به گفته تحلیلگران بانک “بازار تحت فشار نگرانی های مربوط به نقدینگی است”.

“به سادگی جواب نداد. این مردم را دیوانه می کند. ”می گوید گریگوری پیترز ، مدیر ارشد نمونه کارها در PGIM Fixed Income.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید