[ad_1]

3G Capital ، که با وارن بافت سرمایه گذاری مشترک می کند ، تلاش می کند پول سرمایه گذاران خود را طولانی تر نگه دارد زیرا عدم قطعیت ویروس کرونا و تخمین های زیاد آسمان مگادال بعدی خود را کند می کند ، می گویند افراد آشنا با این موضوع.

گروه سرمایه گذاری برزیلی-آمریکایی پشت سر کرافت هاینز ، برگر کینگ و تیم هورتونز از زمانی که موفق به تنظیم 143 میلیارد دلار تصرف یونیلور در سال 2017 نشده است ، به دنبال یک مگادال است. در حال حاضر حدود 10 میلیارد دلار در دسترس است منابع مالی.

صندوق مستقر در نیویورک به طور عمده پول شرکای بنیانگذار برزیلی خود و دوستان با ارزش آنها را مدیریت می کند ، که علاوه بر آقای بافت ، خانواده سانتو دومینگو کلمبیا و راجر فدرر قهرمان تنیس کلمبیا را نیز شامل می شود.

تصمیم برای جستجوی زمان بیشتر منعکس کننده شرایط گسترده تر بازار است ، که علی رغم همه گیری ، ارزیابی های چندین شرکت را امسال تشکر کرده است ، بخشی از آن به دلیل بسته های محرک که ارزش دارایی را در بسیاری از بخش ها متورم کرده اند.

شخصی که به طور خلاصه با مذاکرات با سرمایه گذاران 3G آشنا شد ، گفت که اقدام صندوق برای جستجوی زمان بیشتر برای تخصیص سرمایه پیش بینی رکود کوتاه مدت بازار نیست. در عوض ، این شرکت می خواهد از فشار برای اجرای معامله تا یک تاریخ خاص جلوگیری کند یا مجبور به بازگرداندن وجوه شود. زمان انقضا the اعتبار فعلی مشخص نیست ، اما دو نفر گفتند که این صندوق تأمین نمی شود.

3G ، که توسط سرمایه گذار و میلیاردر برزیلی خورخه پائولو لمان تاسیس شده است ، معمولاً مبالغ زیادی بدهی را برای تأمین مالی معاملات خود با پول صندوق خود از طریق وام در برابر ترازنامه شرکت هدف فراهم می کند. این امر به وی امکان می دهد معاملات بین 20 تا 50 میلیارد دلار انجام دهد.شرکای صندوق نیز به شدت در مدیریت و معکوس کردن اهداف خود مشارکت دارند.

3G در ماه فوریه سعی کرد تجارت لیفت Thyssenkrupp را خریداری کند ، اما با پیشنهاد پیشنهادی رقابتی شرکت های خصوصی سهام Advent و Cinven که دارایی را به ارزش 17.2 میلیارد یورو خریداری کرد ، شکست خورد.

با این حال ، تصمیم مناقصه برای یک دارایی صنعتی نشان می دهد که 3G در حال بررسی سرمایه دور از صنعت مصرف است که در دهه گذشته تمرکز اصلی آن بوده است.

ویرایش تجاری Coronavirus

ویروس کرونا چگونه از بازارها ، مشاغل و زندگی روزمره و مشاغل ما مالیات می گیرد؟ با خبرنامه ویروس کرونا در جریان باشید.

اینجا ثبت نام کنید

حرکت بالقوه از بخش کالاهای مصرفی پس از آن صورت می گیرد که Kraft Heinz – که 3G با آقای بافت خریداری کرده است – با بازپرداخت های چند میلیارد دلاری تحت پوشش قرار گرفت و در حال برگشت است.

3G همچنین با Berkshire Hathaway آقای بافت همکاری کرده است تا Burger King ، Tim Hortons و Popeyes ، سه زنجیره فست فود و قهوه را که بخشی از گروه برگزاری International Brands International هستند ، خریداری کند. RBI یکی از بزرگترین داستانهای موفقیت 3G است ، زیرا سرمایه گذاری آن بیش از 15 برابر افزایش یافته است.

الکس برینگ ، بنیانگذار و مدیر عامل 3G ، در مصاحبه ای نادر در سال 2017 به فایننشال تایمز گفت که اگر نتواند Unilever را بخرد ، در آینده فقط معاملات دوستانه ای انجام خواهد داد. وی گفت: “ما مجبور نیستیم به جایی برویم زیرا سهامداران برای انجام معامله مورد استقبال قرار نمی گیرند.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر