CDC از آمریکایی ها می خواهد که برای شکرگذاری موج سفر نکنند

[ad_1]

بالاترین مرجع بهداشت عمومی در ایالات متحده به آمریکایی ها هشدار داده است که در روزهای شکرگذاری به دلیل ترس از تعطیلات رسمی آینده به یک رویداد بزرگ و بی سابقه تبدیل نخواهند شد که به افزایش ناگهانی موارد ویروس کرونا دامن می زند.

مقامات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده پنجشنبه با دستورالعمل های جدیدی توصیه کردند که هفته آینده برای شکرگذاری ، در تعطیلاتی که میلیون ها آمریکایی معمولاً با خانواده و دوستان خود جمع می شوند ، سفر نکنید.

هنری واک ، رئیس حادثه در CDC Covid-19 ، به خبرنگاران گفت: “ما از افزایش تصاعدی موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ نگران بودیم.” آژانس مشاوره را “توصیه اکید” توصیف کرد که شرایط را برآورده نمی کند.

دکتر واك افزود: “ما از آمریكایی ها می خواهیم كه این خطر را در نظر بگیرند ، ارزیابی كنند كه چه كسی در خانه آنهاست ، خطر ابتلا به عفونت آنها و. . خطر در جامعه ای که آنها به آن سفر می کنند. “

CDC به کسانی که برای تعطیلات سفر می کنند توصیه می کند حتی اگر در طی 14 روز گذشته با هم زندگی نکرده باشند حتی الامکان در بیرون از خانه بمانند ، خانه های خود را تهویه کنند و ماسک بزنند.

دکتر واک گفت که CDC ، که چند ماه است جلسات عمومی را برگزار نکرده است ، پس از ثبت بیش از 1 میلیون مورد جدید در هفته گذشته توسط ایالات متحده ، مجبور است دستورالعمل ها را صادر کند ، مبلغی که بیش از آنچه در بیشتر کشورها است در سراسر همه گیر ثبت شده اند.

برخی از این افزایش را می توان با افزایش آزمایش توضیح داد ، اما سایر شاخص ها نیز نشان می دهند که اپیدمی از کنترل خارج می شود. بر اساس پروژه ردیابی Covid ، از روز پنجشنبه ، بستری شدن در بیمارستان با رکورد 79،410 بود. و میانگین نرخ مرگ و میر 1162 در روز در هفته گذشته در بالاترین سطح از پایان ماه مه است.

تقریباً در همه کشورها ، بستری شدن و مرگ و میرها هفته به هفته در حال افزایش است و باعث می شود که کارمندان در تعداد بیشتری از شهرها و ایالت ها محدودیت های تجاری را دوباره برقرار کنند ، مدارس را تعطیل کنند و محدودیت هایی را برای اجتماعات اجتماعی اعمال کنند.

روز پنجشنبه ، بیل دبلاسیو ، شهردار نیویورک گفت که شام ​​در داخل رستوران ها و بارها در عرض “یک یا دو هفته” متوقف می شود. وی پیش از این دستور تعطیلی مدارس این شهر را در اوایل هفته جاری صادر کرده بود.

کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین ایالت ایالات متحده ، روز پنجشنبه برای شهرستانهایی که تقریباً 94 درصد از ساکنان آن زندگی می کنند ، دستور “خانه نشینی” محدود صادر کرد. گاوین نیوزوم ، فرماندار ایالت ، روز پنجشنبه گفت ، این دستور هر روز از ساعت 10 تا 5 صبح از روز 10 صبح تا 5 صبح جمع آوری و عملیات غیر ضروری را متوقف می کند.

توصیه های سفر CDC در شرایط آشفتگی سیاسی در ایالات متحده در حالی است که دونالد ترامپ از پذیرش نتیجه انتخابات ریاست جمهوری این ماه خودداری می کند.

رئیس جمهور پس از فراخوان انتخابات برای رقیب دموکرات خود ، جو بایدن ، فقط دو بار در حضور عموم مردم ظاهر شد و هفته ها با گروه ویژه ویروس کرونا دیدار نکرده است.

گروه ویژه کاخ سفید در زمینه ویروس کرونا ویروس پنجشنبه شب ، اولین جلسه در ماه های گذشته ، در جلسه عمومی قرار گرفت. آنتونی فاوسی ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، که آقای ترامپ تهدید به اخراج قبل از انتخابات کرد ، از آمریکایی ها خواست به اقدامات کاهش دهنده برای جلوگیری از ویروس ادامه دهند.

“ما باید صبر کنیم تا اقدامات صحی را انجام دهیم [the vaccine] بیا. “او گفت:” سواره در راه است … اما هنگامی که سواره در راه است ، شلیک نکنید. “

در همین حال ، اسکات اطلس ، متخصص مغز و اعصاب که به معتمدترین مشاور ویروس کرونا تبدیل شده است ، از آمریکایی ها خواسته است تا با محدودیت هایی که باعث گسترش شیوع همه گیر می شود ، مخالفت کنند.

دکتر اطلس در پاسخ به محدودیت های جدیدی که هفته گذشته در میشیگان معرفی شد ، در توییتر خود نوشت: “تنها راه جلوگیری از این امر ، قیام مردم است. آنچه را می پذیرید می گیرید. # مواردآزادی # گام به گام. “

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که مشاوره سفر از CDC خیلی دیر رسید ، با توجه به اینکه بسیاری از آمریکایی ها قبلاً برنامه هایی را برای شکرگذاری برنامه ریزی کرده اند و بدون اعلام هماهنگ دولت ترامپ تأثیر چندانی نخواهند داشت

باری بلوم ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه هاروارد ، گفت: “با توجه به هرج و مرج واکنش Covid-19 آمریکا ، هیچ آژانس قدرت تغییر رفتار مردم را ندارد – پیام باید از طریق چندین منبع معتبر سازگار باشد.”

وی افزود: آیا مردم در روز شکرگذاری سفر می کنند؟ پاسخ بله است. ما یک هفته پیش داریم و برنامه ها قبلاً ساخته شده است. “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme