Condé Nast انتقال دیجیتال را برای مد روز شتاب می بخشد


هنگامی که ویروس کرونا در بهار امسال به خیابان های میلان ، پاریس و نیویورک وارد شد ، راجر لینچ قبلاً طرحی را طراحی کرده بود که تجارت آشفته را به مجلات Condé Nast تبدیل کند.

چند ماه بعد ، مدیر اجرایی گروه رسانه ای ، از پیشگامان فناوری و بدون تجربه قبلی انتشار ، گفت که وی توسط این همه گیر “کاملاً معتبر” است.

همزمان با توقف جهانی در جهان ، تبلیغات چاپی از صخره ای سقوط کرد و خانه های مد بسته شدند ، امیدوار است که کاند نست – شرکتی که پشت Vogue و نیویورکر قرار دارد – پس از سالها ضرر و زیان ، سرانجام سود کسب کند شکستن هنوز هم افرادی که در خانه بودند بیش از هر زمان دیگری فیلمهای آشپزی Bon Appétit را تماشا می کردند و وب سایتهای The New Yorker and Wired را می خواندند.

“تنها راه [the plan] تغییر سرعت یافته است “، آقای لینچ در مصاحبه ای گفت. برخی از چیزهایی که قصد داشتیم تا پایان سال 2021 به اتمام برسانیم تا تابستان تمام شد. »

دو سال پس از آنكه مدیر عامل خود را بركنار كرد ، تجارت آمریكایی و بین المللی خود را با هم ادغام كرد و اولین شخص خارجی – آقای لینچ – را برای راهنمایی ناشر صد ساله از طریق رسانه های آشفته ، در حال بازسازی عمیق بود.

پس از یک دوره قبل از اینترنت تحت سلطه مجله هایی به سبک Zeitgeist که باعث می شد افراد مشهور از سردبیرانی مانند آنا وینتور دور شوند ، Conde Nast با انجام سرگرمی های آنلاین ، اغلب به صورت رایگان ، به چشم اندازهای تجاری متزلزل بیشتری اعتماد می کرد.

در ماه ژوئیه ، آقای لینچ از برنامه خود برای چرخاندن هیئت مدیره ، از جمله پسر عموهای خود استفان نیوهاوس و جاناتان نیوهاوس ، از فرزندان خانواده میلیاردر کنترل Conde Nast ، رونمایی کرد.

سال گذشته نیوهاوس که با جو رو به کاهش مجله روبرو بود ، آقای لینچ را استخدام کرد زیرا می خواست کسی با گفتن FT در آن زمان که به کسی احتیاج دارد که “غرق در برخورد با خاموشی ها باشد” شرکت آنها را بهم بزند.

با پشتیبانی آنها ، آقای لینچ در حال پیشروی با بازنگری اساسی ناشر طبقه ، در حدود 10٪ از درآمد این شرکت را در زمینه فناوری و محتوا برای تقویت اشتراک آنلاین و تجارت الکترونیکی سرمایه گذاری می کند ، در حالی که برای ایجاد خطوط تجاری جدید مانند صدور مجوز تلاش می کند. فیلم و تلویزیون برای نوشتن آن هدف: یافتن راه های جدید برای کسب درآمد از مارک های ارزشمند خود ، علاوه بر فروش تبلیغات چاپی در مجلات خود – صنعتی که رو به زوال است.

ورود Covid-19 فوریت جدیدی را به همراه آورد. فروش مجلات این گروه در واقع در سال جاری مانع شده است: طبق گفته های این شرکت ، کل چاپ Vogue حدود 3 میلیون نسخه است ، در حالی که مطابق با اتحادیه چاپ مشترکان چاپ ایالات متحده در واقع در 30 ژوئن از 1.06 میلیون در سال به 1.09 میلیون نفر رسیده است. برای رسانه های حسابرسی شده (AAM).

اما تبلیغات که هنوز حدود 70 درصد از مشاغل کاند نست را تشکیل می دهد ، کنار گذاشته شده است. بر اساس تحلیل Enders Analysis ، فروش تبلیغات مجله های چاپی با مشکل همه گیر روبرو شده است و امسال در انگلیس حدود یک سوم کاهش خواهد یافت.

برای کاهش هزینه ها ، کاند نست صدها کارمند را اخراج یا کشته و دستمزدهای افرادی که بیش از 100000 دلار – تقریبا نیمی از نیروی کار – دریافت می کنند را بین 10 تا 20 درصد کاهش داده است. حتی آنا وینتور 20٪ از حقوق را کاهش داد ، در حالی که آقای لینچ حقوق خود را به نصف کاهش داد.

آنا وینتور ، سردبیر Vogue ، به عنوان بخشی از اقدامات همه گیر ، 20٪ کاهش حقوق را انجام می دهد © رویترز

طبق گزارش نیویورک تایمز ، سال گذشته بخش این گروه در ایالات متحده حدود 100 تا 900 میلیون دلار درآمد کسب کرد. کنده نست ، که نتایج را برای کل گروه اعلام نکرد ، گفت که این رقم “نادرست” است اما از ارائه جزئیات خودداری کرد.

آقای لینچ گفت 2020 نیز برای شرکت در سراسر جهان ضرر خواهد داشت ، که وی علت اصلی آن همه گیری ها است. وی هشدار داد: “من انتظار ندارم كه قبل از نیمه دوم سال آینده چیزی نزدیك به حالت عادی ببینم.” “و ممکن است بیشتر از آن طول بکشد.”

آقای لینچ گفت ، سال آینده یا حدود سال آینده یک دوره سرمایه گذاری خواهد بود ، زیرا او می خواهد اشتراک و تجارت الکترونیکی را بهبود بخشد تا در سال 2022 سودآوری ایجاد کند. این شرکت سال آینده حدود 300 نقش مهندسی و محصول استخدام خواهد کرد.

از سال آغاز به کار ، آقای لینچ مدیران ارشد دیزنی و گوگل را استخدام کرده است تا به کانده نست کمک کند تا خود را با جهانی سازگار کند که اجرای یک برنامه در نتفلیکس به همان شیوه پوشش جلد ، به یک داور نفوذ فرهنگی تبدیل شده است. Vogue یا Vanity Fair. وی اظهار داشت که مارک های Condé همچنان در بین مصرف کنندگان محبوب هستند ، اما معتقد است که الگوی توزیع باید تغییر کند.

آقای لینچ که یک بانکدار و فیزیکدان سابق سرمایه گذاری مورگان استنلی بود ، با آموزش ، Sling TV را تاسیس کرد ، یک سرویس تلویزیونی کوچک برای افرادی که قبل از گرفتن شغل برتر در گروه پخش موسیقی Pandora Media ، از اشتراک کابل خود صرف نظر می کنند. .

پیرمرد 58 ساله می خواهد کاند نست را بیشتر به خوانندگان خود وابسته کند و کمتر به تبلیغ دهندگان. به عنوان بخشی از طرحی که وی بیان کرد ، درآمد مصرف کننده – از اشتراک های Wired گرفته تا “جعبه های هدیه” 50 دلاری با مواد خوشبو کننده و لوازم آرایش زیبا تا طرفداران GQ – 23٪ از مشاغل Condé Nast در سال جاری را تشکیل می دهد. در مقایسه با 17 درصد در سال 2019 ، با قطع ویروس کرونا تسریع می شود. آقای لینچ انتظار داشت که تا سال 2024 30٪ باشد.

طبق گزارش AAM ، نیویورکر در داخل به عنوان داستان موفقیت بزرگ اشتراک های دیجیتال مورد ستایش قرار می گیرد ، عنوان معروف سیاست و فرهنگ در نیمه اول سال جاری به حدود 240000 خواننده آنلاین پرداخت می شود. بیشتر اشتراک ها برای چاپ بسته و دسترسی دیجیتالی است ، اگرچه با ثبت نام بیشتر افراد فقط برای وب سایت ، این تغییر شروع می شود.

مدیران Condé در تلاشند وب سایت نیویورکر را به ویژه برای تلفن های همراه بهبود بخشند ، زیرا به اعتقاد افراد آشنا به این موضوع ، این سایت با کیفیت مجله مطابقت ندارد

طبق اطلاعات AAM ، وایرد در نیمه اول سال 2020 142000 مشترک دیجیتال و 722،000 مشترک چاپ در ایالات متحده داشت ، در حالی که Vanity Fair 96،000 خواننده پرداخت آنلاین و 1 میلیون نفر را برای مجله چاپ خود جذب کرد.

Condé Nast فشار بیشتری به دیجیتال وارد می کند

سال گذشته ، این گروه اعلام کرد که عناوین دیگری از جمله Vogue را پشت دیوارهای پرداخت آنلاین قرار خواهد داد ، اما آقای لینچ این طرح را متوقف کرد.

در عوض، او به دنبال فرصت های بتن می باشد. به عنوان مثال ، Condé Nast در حال آماده سازی برای راه اندازی یک محصول اشتراک Bon Appétit است ، به گفته خودی ها ، برای رقابت با برنامه پخت و پز NYT که برای دسترسی به دستور العمل های خود ماهیانه 5 دلار هزینه می کند ، رقابت می کند. مردم گفتند که این محصول Bon Appétit ، که شامل دستور العمل ها ، فیلم ها و درس های آشپزی مجازی است ، برای نیمه دوم سال آینده برنامه ریزی شده است.

امسال Bon Appetit به دلیل اتهامات تبعیض نژادی و نابرابری در حقوق که منجر به برکناری سردبیر Adam Rapoport شد ، آشفته بود. این جنجال ها از مبارزه گسترده تری برای کاند نست ، که با فروش یک مارک نخبه گرایی به قدرت رسید ، در زمانی که میلیون ها آمریکایی بی کار هستند و پیگیری تنوع ، صنعت را در برگرفته است ، همچنان مهم است. تابستان امسال ، مدیریت گزارشی از تنوع و فراگیری را منتشر کرد و قول داد افراد بیشتری را از زمینه های مختلف استخدام کند.

آقای لینچ همچنین با اشاره به این نکته ، مشتاقانه در مورد تبدیل داستانهای بیشتر مجله به فیلم و سریال صحبت کرد کوه بروکبک و عامیانه – فیلم های برگرفته از داستان در مجلات Condé Nast.

داگلاس مک کیب ، تحلیلگر ارشد در Enders Analysis ، گفت که برنامه های آقای لینچ “ایده های کاملا خوبی” بود اما احتمالاً سودآوری آنها کمتر از حاشیه هایی بود که مجلات Condé Nast در اوج شکوفایی خود در دهه 1990 اداره می کردند. . وی گفت: “آنها با داشتن ابزارهای تجارت الکترونیکی هوشمند یا جعبه های هدیه جایگزین این همه درآمد نخواهند شد.”

“چالش بزرگ بسیاری از ناشران این است که آنها باید به دنیایی فکر کنند که در آن میزان درآمد حاصل از یک مارک تجاری مهم باشد. . . این احتمالاً فقط اساساً کمتر از گذشته است “، آقای مک کیب افزود.


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>