[ad_1]

Credit Suisse پیش از موفقیت 450 میلیون دلاری پس از مدیریت سرمایه یورك ، گروه سرمایه گذاری جایگزین آمریكا كه در آن سهیم است ، انتظار دارد كه تجارت خود را با صندوق های سرمایه گذاری اروپایی ببندد.

وام دهنده سوئیسی گفت که هزینه کاهش ارزش در سه ماهه چهارم ثبت می شود و نسبت سرمایه Tier 1 خود را – که معیار قدرت مالی آن است – حدود 7 واحد پایه کاهش می دهد.

این آخرین مورد از سری شکست های Credit Suisse در سال جاری است ، پس از آنکه وی در Luckin Coffee و Wirecard پس از کار در معاملات هر دو مورد رسوائی کرد و یک بررسی داخلی از بودجه مالی آن را در زنجیره تأمین انجام داد. با SoftBank و Greensill Capital.

دوشنبه شب ، یورك كاپیتال به سرمایه گذاران خود اطلاع داد كه قصد دارد با خارج شدن از استراتژی های صندوق حمایت از صندوق های حفاظتی اروپا ، دارایی های بلندمدت تری مانند سهام خصوصی ، بدهی خصوصی و بدهی های وام را تأمین كند.

پیش بینی می شود تجارت آسیا و اقیانوسیه خود را به عنوان صندوق پرچین جداگانه و جداگانه ای که Credit Suisse به عنوان سرمایه گذار در آن باقی خواهد ماند ، توسعه دهد.

York Capital در سال 1991 توسط جیمی دینان در نیویورک آغاز به کار کرد. Credit Suisse برای اولین بار در سال 2010 از طریق قسمت مدیریت دارایی خود ، بخشی از تجارت بین المللی بانک مدیریت ثروت ، در این تجارت سرمایه گذاری کرد. وی 425 میلیون دلار برای 30٪ سهام این تجارت پرداخت و بودجه خود را به مشتریان خود ارائه داد.

دارایی های یورك كمتر از 1٪ دارایی SFr438bn را در بخش سرمایه گذاری Credit Suisse اداره می كند.

بانک گفته است که کاهش ارزش تأثیری در برنامه های آن برای سود سهام و تخصیص سرمایه در سال های 2020 و 2021 نخواهد داشت. انتظار می رود سهامداران این بانک در جلسه جمعه ، به دنبال مراحل دوم ، به پرداخت دومین قسط سود سهام خود برای سال 2019 رای مثبت دهند. از UBS رقیب هفته گذشته.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر