Dyal و Owl Rock قصد دارند در یکی از بزرگترین معاملات Spac ادغام شوند


Dyal Capital در حال مذاکره برای ادغام با Owl Rock Capital و توزیع عمومی با چک سفید در یک معامله پیچیده است که ارزش این دو مدیر دارایی را به ارزش 13 میلیارد دلار خواهد داشت.

شرکت Altimar Acquisition Corporation ، وسیله نقلیه هدف ویژه که توسط HPS Investment Partners تاسیس شده است ، در بیانیه نظارتی گفت که در حال مذاکره انحصاری با شرکت ها است ، اما هیچ تضمینی برای توافق توافق وجود ندارد.

این معامله نشانه دیگری است که Spacs – داغترین پدیده سرمایه گذاری در سال 2020 – توجه خود را به معاملات بزرگتر و پیچیده تر معطوف کرده است. اگر یک معامله مورد مذاکره قرار گیرد ، برای Spac یکی از بزرگترین معاملات تا به امروز است.

این ترکیب سه گانه در تلاش است تا اشخاص مالی با تجارب بسیار متفاوت را جمع کند ، از خرید سهام اقلیت در شرکت های سهام خصوصی در مورد Dyal تا ارائه بدهی خطرناک به شرکت های مشکل دار ، در مورد Owl Rock.

Dyal ، یک بخش از دارایی های آمریکایی ، Neuberger Berman ، سال گذشته 20٪ از سهام Owl Rock را به قیمت حدود 500 میلیون دلار خریداری کرد و گروه دوم را 2.5 میلیارد دلار ارزیابی کرد. دیال همچنین از سال 2018 سهام اقلیت HPS Investment را در اختیار دارد.

شرکت Dyal مستقر در نیویورک یکی از مجموعه مدیران دارایی است که برای خرید سهام در شرکت های سرمایه گذاری خصوصی و سایر شرکت های سرمایه گذاری جایگزین تأسیس شده است.

این شرکت که توسط بنکداران سابق برادران لیمان در سال 2011 آغاز به کار کرده است ، به دنبال بهره مندی از مدیریت دارایی و هزینه های عملکرد تولید شده از سبد سهام گروه های سهام خصوصی است که شامل Silver Lake ، Vista Equity Partners و Sixth Street است. شرکا

حتما بخوانید:
این همه گیری به یک سونامی بدهی جهانی بی سابقه دامن می زند

Owl Rock که توسط سرمایه داران کهنه کار Doug Ostrover ، Mark Lipschultz و Craig Packer در سال 2016 تاسیس شد ، بیشتر به دلیل ارائه وام های مستقیم برای تأمین مالی خرید اهرم شهرت دارد.

HPS متخصص بدهی است و اخیراً صندوق 9 میلیارد دلاری را برای وام دادن به شرکت های غیر سرمایه گذاری درجه جمع آوری کرده است. وی شرکت Altimar Acquisition Corporation را برای جستجوی معاملات در صنایع مختلف از مالی تا مراقبت های بهداشتی و رسانه ای ایجاد کرد.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید