[ad_1]

به گفته افراد با اطلاع مستقیم از شرایط ، الکترونیک آرتز در حال آماده سازی برای پیشنهاد شرکت سازنده بازی های ویدیویی Codemasters است ، و به دنبال رقیب خود در آمریکا Take-Two Interactive است.

مردم اظهار داشتند که پیشنهاد EA مستقر در کالیفرنیا در ماه گذشته معامله نقدی و نقدی برنامه ریزی شده بین Take-Two و Codemasters را مختل می کند و انتظار می رود ارزش این شرکت انگلیسی بیش از 900 میلیون پوند باشد.

انتظار می رود پیشنهاد EA بیش از 10 درصد بالاتر از قیمت بسته شدن Codemasters باشد که روز جمعه با قیمت 534p در لندن نقل شد.

این پیشنهاد را می توان بلافاصله روز دوشنبه اعلام کرد. با این حال ، این افراد هشدار دادند که نشت کانال Sky News انگلیس در روز یکشنبه در مورد علاقه EA می تواند حرکت را پیچیده کند.

خرید EA توسط Codemasters به ​​مبلغ بیش از 1 میلیارد دلار بزرگترین معامله برای شرکت مستقر در کالیفرنیا خواهد بود ، اما این اقدام همچنان می تواند جنگ پیشنهادات را در پی داشته باشد.

نگاهی به دو ، پدر و مادر سرقت بزرگ خودرو و NBA 2K Games و Codemasters در اوایل ماه نوامبر در مورد یک معامله نقدی و سهام توافق کردند که در ابتدا ارزش این شرکت مستقر در Warwickshire را حدود 759 میلیون پوند (994 میلیون دلار) ارزیابی کرد.

اگرچه متعاقباً قیمت سهام Take-Two افزایش یافت و ارزش پیشنهادی خود را افزایش داد ، برخی از سهامداران Codemasters از اینکه شرکت بازی سازی 34 ساله فقط حق بیمه متوسطی را برای سطح معاملات قبلی خود پذیرفته بود ابراز ناامیدی کردند.

معامله با EA ، ورزش های مهیج مستقر در دره سیلیکون ، از جمله را متحد خواهد کرد فیفا فوتبال و یک آمریکایی عصبانی امتیازات فوتبال با شبیه سازهای مسابقه ای Codemasters. EA یکی از بزرگترین شرکتهای بازی ویدیویی جهان است که ارزش تقریبی آن 40 میلیارد دلار است و در بازارهای رایانه های شخصی و کنسول ، جایی که Codemasters نیز در آن تمرکز دارد ، قوی ترین است.

نبرد برای Codemasters پس از یک سال معاملات در صنعت بازی ، محدود شده توسط برنامه مایکروسافت برای خرید ZeniMax به ارزش 7.5 میلیارد دلار ، زیرا این همه گیر مخاطبان رکورد هم برای کنسول و هم برای بازی های موبایل را به خود جلب کرد.

سازندگان کنسول مانند سونی و مایکروسافت و همچنین گروه های اینترنتی از جمله گوگل و آمازون که از یک سال گذشته خدمات بازی ابری را راه اندازی کرده اند ، برای بدست آوردن حقوق محتوای انحصاری برای برنده شدن بازیکنان در سیستم عامل های خود ، رقابت می کنند.

بازیهای ورزشی در طی مسدود کردن ناشی از ویروس کرونا جذابیت ویژه ای داشته اند ، زیرا لیگهای سنتی قادر به بازی نیستند یا مجبور به انجام آن در پشت درهای بسته هستند. این شتاب در بازی های رقابتی را تسریع کرد ، با مسابقات فرمول یک میزبان مسابقات ورزشی حرفه ای خود بر اساس نرم افزار Codemasters بود.

EA و Codemasters از اظهارنظر خودداری کردند.

تحلیلگران میرابود در یادداشتی به مشتریان یکشنبه شب ، خاطرنشان کردند که پیشنهاد EA در حالی مطرح شده است که Codemasters در پشت آخرین بررسی های مربوط به آخرین بازی مسابقه ای خود ، بسیار بالا رفته است. F1 2020.

نیل كمپلینگ ، رئیس تحقیقات Mirabaud TMT نوشت: “از برخی جهات ، احساس امنیت EA احساس می شود زیرا آنها قبلاً مورد حمله Take-Two قرار گرفته اند و بسیاری از امتیازات آنها در درجه دوم رهبران قرار می گیرند.”

“اگر EA پیشنهاد داد ، من فکر می کنم [Take-Two] ممکن است به دلیل ارزش استراتژیک طولانی مدت Codemasters با پیشنهاد بالاتر مخالفت کند [intellectual property] و فناوری “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر