[ad_1]

EY برای محافظت از حسابرسان خود در برابر خطر قانونی شهادت در تحقیقات Wirecard با سیاستمداران آلمانی به توافق رسید و به کارمندان خود هشدار داد تا برای پیامدهای بیشتر جلسات دادرسی این هفته آماده شوند.

کمیته تحقیق پارلمان آلمان از چند تن از مدیران ارشد چهار بزرگ خواسته است تا در تحقیقات خود درباره سقوط حقوق و دستمزد این گروه شهادت دهند. EY بیش از یک دهه این گروه را مورد بازرسی قرار داده و س questionال کرده است که اگر کارمندان ارشد آن مجبور به افشای جزئیات هستند چگونه می توانند به قوانین حریم خصوصی مشتری پایبند باشند

سرپرست Wirecard شرکای EY را از کلیه تعهدات محرمانه بودن رها کرده است ، اما در گذشته برخی دادگاه های آلمان حکم به عدم کفایت چنین معافیت داده اند.

به گفته افراد با اطلاع مستقیم از این موضوع ، کمیته تحقیق مجلس و EY به طور غیر رسمی توافق کردند که از دادگاه فدرال آلمان توضیحاتی را بگیرند تا به کارمندان EY اجازه دهد جزئیات محرمانه کار خود را برای Wirecard بدون نقض هرگونه اطلاعات فاش کنند قوانین

در یک معامله غیر رسمی ، شرکای EY روز پنجشنبه از شهادت خودداری کردند و توسط کمیسیون جریمه می شوند. سپس شاهدان جریمه نقدی را در برابر دادگاه فدرال به چالش می کشند ، که در مورد کافی نبودن مدیر تصمیم می گیرد.

کی گوتسچالک ، سیاستمدار حزب راست افراطی آلترناتیو برای دویچلند و رئیس کمیسیون تحقیق گفت: “ما کاملاً می فهمیم که شاهدان نمی خواهد در صورت نقض تعهدات حریم خصوصی خود با خطر تحقیقات جنایی روبرو شود.” فایننشال تایمز ، افزود که او امیدوار به تصمیم سریع دادگاه است.

هفته گذشته ، مارکوس براون ، مدیر اجرایی سابق Wirecard ، با استناد به حق سکوت خود ، حاضر به پاسخگویی به حتی س questionsالات کلیدی قانونگذاران ، سر و صدا ایجاد نکرد.

EY به دلیل ناکامی های مکرر در تشخیص مشکلات Wirecard مورد انتقاد قرار گرفته است. به دلیل این رسوایی ، با چندین پرونده قضایی روبرو شده و در نتیجه در حال حاضر دو مشتری خود را از دست داده است ، DWS و Commerzbank.

این کمیته از شرکای EY ، مارتین دامن و کریستین اورت ، و همچنین حسابدار ارشد دویچه بانک ، آندریاس لوتچر ، که در سال 2018 EY را ترک کرد ، دعوت شد.

روز دوشنبه ، این شرکت گفت که کارکنان آن فقط در صورت اطمینان از مجاز بودن قانون آماده اند تا شواهد و مدارک کاملی را در پارلمان ارائه دهند.

وی افزود: “وضعیت حقوقی متناقض است” ، و با استناد به تصمیمات گذشته دادگاه های آلمان به این نتیجه رسید که معافیت مدیر “ناکافی” است و باید در عوض توسط هیئت مدیره یا هیئت نظارت بر شرکت داده شود. در Wirecard ، تابستان امسال هر دو بدن موجودیت خود را متوقف کردند.

اندی بالدوین ، شریک جهانی خدمات مشتری به EY ، گفت: “EY به طور کامل از تمام سوالات رسمی و سوالات ، از جمله مواردی که از بوندستاگ آلمان انجام می شود ، پشتیبانی می کند. ما امیدواریم که شاهدان دعوت شده به عنوان شخص بتوانند به طور کامل از محرمانه بودن برای کمک به تحقیقات بهتر آزاد شوند.

EY گفت که این موقعیت را به دلیل “خطر کیفری و حرفه ای بالا” برای حسابرسان اتخاذ کرده است. این شرکت گفت: “تخلفات منجر به حبس تا یک سال یا جریمه حداکثر 10 میلیون یورویی می شود.”

“اکثریت قاطع تصمیمات دادگاه ادعا می کنند که مدیر می تواند از محرمانه بودن چشم پوشی کند. ما اعتقاد داریم که شهادت برای EY بسیار مهم است ، این نیز به نفع خود او است. ”

یک ایمیل داخلی که آخر هفته برای شرکای EY ارسال شده نیز نشان می دهد که این شرکت برای شهادت تعدادی از شرکای KPMG که توسط هیئت نظارت Wirecard استخدام شده اند برای انجام یک ممیزی ویژه از گروه پس از ادعاهای گزارش شده توسط Financial Times ، آماده شده است.

در این ایمیل آمده است: “همه یافته های KPMG تاکنون منتشر نشده است” و گفته است که انتظار “نظرات منفی” دارد. . . مربوط به کار حسابرسی EY آلمان “در هنگام شهادت KPMG.

EY گفت: “هرگاه دامنه شهادت KPMG را درک کنیم ،” امتیاز گفتگو “برای مشتریان خود در اختیار شرکای EY قرار می دهد.

EY در نامه ای به شرکای خود گفت: “ما انتظار داریم که شاهد پوشش مداوم EY در رسانه ها باشیم و مهم است که در مکالمات با مشتریان فعال باشیم.” “لطفاً بخاطر بسپارید که این یک حادثه منفرد است و ما نباید اجازه دهیم این وضعیت بدتر شود. . . از پایداری شبکه جهانی ما. “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر