IGTV اینستاگرام؛ آموزش IGTV اینستاگرام آپدیت۲۰۲۰

به جهت آموزش روش اندازی IGTV اینستاگرام در آغاز بیاد اینستاگرام خویش را آپدیت نمائید و یا به شکل جداگانه نرم افزار آن را دانلود و نصب نمایید. در صورتی که از اینستاگرام می خواهید استفاده نمایید، آیکون IGTV درست در کنار آیکون پیام های دایرکت شما قرار دارد. یک بخش مربوط به افرادی است که شما فالو و دنبال کرده اید.
از این‌جا می‌توانید بر روی مشاهده دیتاها آماری کلیک کرده یا پیوند به ویدیوی خود را اسکن کنید. هنگامی بر روی مشاهده داده ها آماری کلیک کنید، می‌توانید بازدید‌ها، پسندیدن‌ها و نظرات مربوط به پست خویش را تماشا کنید. در ادامه همین مطلب دیگر کاربردهای همین پلتفرم ذکر شده است.
عمومی
شما می توانید زمان تماشای ویدیو آن را skip کرده و نصیب های جلوتری از ویدیو را ببینید. به جهت پیشنهاد آنلاین شبکه های اجتماعی کافیست در تارنما ثبت اسم نموده و پیشنهاد آنلاین شبکه های اجتماعی تصویب فرمایید تا فورا فاکتور اخذ فرمایید و آنگاه تصمیم گیری به گزارش این سایت فرمائید. زمان تصویب پیشنهاد بی تردید پیوند پیج خود را در قسمت توضیحات وارد نمایید. امیدواریم که از مقاله ی فوق بهره به اندازه را برده باشید ، در رخ گزینه توجه بودن و استعمال از مطلب ، لطفا در بازنشر آن از ما حمایت نمائید و مطلب را حساس ذکر مرجع درج کنید.
یکی دیگر از تغییرهایی که اهمیت گذشت زمانه در IGTV ساخت شد این بود که دیگر صرفا فیلم عمودی قابلیت نشر در همین برنامه را ندارد. اینستاگرام در اعلامیه‌های آخر خویش اعلام کرد کاربران در گزینش و تکثیر سایز ویدیو خویش می‌توانند به راحتی از هر دو فیلم عمودی و افقی استعمال نمایند و Insta Downloader without login از آن پیشتیبانی خواهد کرد. IGTV اینستاگرام در واقع یک شبکه ویدیویی است که به برندها و کسب و کارهای شناخته شده همین اجازه را می‌دهد تا ویدیوهایی مهم فرم طولانی را برای بازاریابی در اینستاگرام منتشر کنند. این قابلیت و امکان که به شکل یک برنامه منقطع هم به وسیله اینستاگرام ایجاد شد در ژوئن سال ۲۰۱۸ به اینستاگرام بیش تر و معرفی شد. اعضا تایید شده اینستاگرام در همین شبکه می‌توانند به تکثیر فیلم تا یک ساعت بپردازند و کاربران ساده نیز می‌توانند به نشر ویدیو حداکثر تا ۱۰ دقیقه بپردازند.
در صورتی که درباره‌ی آموزش از بین بردن مشکل igtv اینستاگرام سوالی دارید می توانید اهمیت … در اینستاگرام ، چگونه می اقتدار فهمید چه کسانی از اینستاگرام من مشاهده کرده اند ؟ ادامه… Apr 7, 2019 — اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خویش در IGTV این امکان را مهیا آورده که ویدیوی IGTV را … به هیچ وجه اون پست به جهت من وجود نداره و برای مثال پایانی پست، پستی رو می‌بینم که یک پست معمولی … چرا من نمی توانم پست IGTV دیگران را استوری کنم ؟ ادامه…
بعد از آن پست‌های اسلایدی که هم اکنون هم وجود دارد به اینستاگرام اضافه شد. در ادامه با ما همپا باشید تا به رخ تمام به توضیح همین پلتفرم و طریق کار حساس آن بپردازیم و همینطور به سوال «چگونه IGTV بگذاریم» پاسخ دهیم. درصورتیکه شما نیز خواستار چنین چیزی هستید، ادامه همین مقاله را از دست ندهید.
میزان ماندگاری مخاطبان، و نمودار افت فیلم نیز از دیگر آماری میباشد که در همین نصیب به آن دسترسی پیدا خواهید کرد. از مزیت‌های دیگر آن این می باشد که اشخاص می‌توانند درست مثل ارسال و اشتراک‌گذاری پست‌ها و داستان‌ها در اینستاگرام خود، به راحتی و با به عبارتی نحوه قبلی، ویدیو IGTV را اصلی عزیزان خود به اشتراک بگذارند. در بخش قبل به طور تام کلیدی امکان IGTV آشنا شدیم و حال وقت آن رسیده که یاد بگیریم به چه صورت IGTV بگذاریم.

فرمت و حجم ویدیو IGTV

برای این‌کار بایستی در آغاز از روش یک نرم‌افزار یا اپلیکیشن جانبی ویدئوی خود را به شکل عمودی دربیاورید. به این ترتیب در بالا و زیر ویدئوی افقی شما فضای خالی قرار خواهد گرفت. برای یافتن ویدیوهای IGTV ذخیره شده می‌توانید روی آیکون نشان داده شده کلیک کرده و آن گاه مورد Saved را انتخاب کنید. وبسایت inflact.com هم یکی از دیگر از سایت‌هایی میباشد که امکان دانلود ویدیوهای IGTV را به اعضا می‌دهد. گوشه و کنار کاربری این وب سایت مشابه حیاتی تارنما قبل می‌باشد.

  • طولانی‌تر بودن همین ویدئوها می‌تواند همین قابلیت را به شما بدهد که بتوانید ویدئوهای متنوع‌تر و جذاب‌تری تولید کنید.
  • پست های IGTV از بازدیدهای صورت گرفته، تعداد سناریو در اکسپلورر و تعداد ظریف لایک ها، اطلاعات دقیقی به ما نمی‌دهد و به همین علت پست‌های IGTV را نمی قدرت بررسی کرد.
  • در اینجا آیتم بعدی یا next را تعیین کنید، نتورک شما ساخته شد.
  • در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال که چطور IGTV بگذاریم، جواب دهیم.
  • همچنین اعتنا نمایید که در حین آپلود نمودن ویدیو خود هیچ وقت از اینستاگرام خارج نشوید.

اینسوشی خدمات تولید محتوا برای اینستاگرام، لینکدین و بقیه شبکه های اجتماعی را ارائه می‌دهد. در این خصوص نیز انواع محتواها شامل محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و صوتی را عرضه می‌کند. اپ مستقل IGTV سال 2018 معرفی شد و قرار بود پلتفرمی برای ارسال و سناریو ویدیوهای عمودی طولانی مدت باشد و از آن به تیتر حریف یوتیوب یاد می‌شد. اکثر کسب و امور تبلیغات و فروش محصولاتشان را در دنیای مارکتینگ اینستاگرام انجام می دهند. آی جی تیوی اینستاگرام حصر فعالیت را برای این کسب و امور کمتر کرده و دستشان برای انجام هرگونه عمل خلاقانه ای گشوده نهاده است. در ادامه توضیحات بیشتری را در اختیارتان خوا‌هیم گذاشت.
در هر صورت از در بین ویدئوهای مجاز یک عدد را گزینش کرده و به مرحله بعد بروید. در صورتی که از ورژن‌های کهن اینستاگرام استعمال می‌کنید، ابتدا وارد نتورک IGTV خویش شده و بعد آیکون مثبت را تعیین کنید. در صورتی که مورد It’s inappropriate را تعیین کنید، دلیل ریپورت کردن پست از شما پرسیده می‌شود. پس از انتخاب گزینه گزینه نظر، پیغامی به جهت شما اکران داده می‌شود که در تحت آن می‌توانید کانال منتشر کننده ویدئو را آنفالو یا بلاک کنید. پس از ورود به IGTV یک ورقه برفکی مشابه شکل تحت تماشا خواهید کرد که پس از مدتی یک ویدئو از دنبال شوندگان شما در آن به نمایش در می‌آید.

حتما بخوانید:
تلاش های واکسیناسیون ترامپ چگونه نتیجه داد

IGTV به چه صورت تعداد تماشاگران یک ویدیو را ارزیابی می‌کند؟

به همین دلیل برای هر حساب کاربری صرفا یک نتورک IGTV تعریف‌و‌تمجید می‌شود. اما شما می‌توانید از طرز اپلیکیشن IGTV یک اکانت جداگانه مهم حساب اینستاگرام خود بسازید که فقط برای IGTV قابل استعمال است. پس از اعمال تغییرات بر روی تیتر و توضیحات ویدئو، مورد Done در آیفون یا گزینه در اندروید را گزینش کنید. در مواقعی که کلیپ ویدیو افقی است، به جهت بازدید کلیپ ویدیو در موقعیت تمام صفحه یک توشه بر روی آن ضربه زده یا این که آیکون در گوشه پایین راست را گزینش کنید.

بهترین منشاء خرید ولورانت پوینت

فرقی ندارد که بخواهید سری ویدیوی IGTV خود را در اپلیکیشن IGTV ساخت نمایید یا اینستاگرام، چرا که فرآیند هر دو مشابه هم هستند. به جهت انجام این کار، بایستی به پنجره ای برسید که فراتر اشاره کردیم که مخصوص به اضافه نمودن ویدیو به سری ویدیوی مشخصی است. خواسته از فید در اینستاگرام، همان صفحۀ حیاتی اینستاگرام است. به این معنی که همان جایی که پست‌، استوری، لایو اینستاگرامی و IGTV اینستاگرام به اکران گذاشته می‌شوند.
IGTV اهمیت استقبال گسترده‌ مردم تبدیل به رقیبی جدی به جهت یوتیوب شده است. کلیدی انتخاب گزینه Saved، به پست‌های ذخیره شده دسترسی پیدا کنید. ابعاد تصاویر اینستاگرام ، میزان و سایز پست ها ،پروفایل ،استوری و IGTV کلیک کنید. گزینه Add Location به جهت طولانی تر نمودن مکان است که کلیدی این فعالیت در سرچ‌ و جستجوهای آن مکان نیز پست شما اکران دیتا می‌شود. بر روی آیکون پروفایل کلیک کرده و از این طریق وارد صفحه پروفایل خویش شوید. برای تغییر و تحول سایز ویدیو IGTV می توان از روشهای متفاوتی به کار گیری کرد.

لایک IGTV واقعی

در صورتی که ادمین پیج در فیس‌بوک هستید می‌توانید ویدئویی که در IGTV به‌اشتراک ‌گذاشتید را در صفحه فیس‌بوک خویش هم منتشر کنید. در حالا حاضر، امکان ویرایش و تغییر و تحول تصویر کاور بعد از آپلود کلیپ ویدیو وجود ندارد. در اینجا برروی Continue as کلیک نمایید تا در تلویزیون اینستاگرام حساس به عبارتی اکانتی که در اینستاگرام کار می نمایید وارد شوید. در اوایل عرضه این امکان قابلیت و امکان ارسال ویدیو اهمیت مدت زمانه پاره ای بود اما آنگاه از گذشت مدتی اینستاگرام به طور رسمی اعلام کرد که قرار می باشد انحصار های هنگامی همین امکان را ارتقا دهد.
این فعالیت سبب ساز می شود تا میزان مشاهده این‌گونه ویدیوها فراتر رود. چون بسیاری افراد پس از چندین ثانیه اگر متوجه مورد قضیه نشوند، ویدیو را می‌بندند. به این برهان می‌توانید یک عکس مناسب به جهت این بخش بسازید و آن را در زمان بارگذاری ویدیو، در بخش مربوط به آن آپلود کنید تا افراد ابتدا همین عکس را تماشا کنند. تا یک‌سری وقت پیش، یک عدد از ایراداتی که کاربرها در ایینستاگرام حیاتی آن دست و پنجه نرم می کردند، همین بود که محتوای بیش تر از 1 دقیقه نمی توانستند در اینستاگرام آپلود کنند. همچنین اگر اطلاعات دقیق و جامع درباره کلیه قابلیت و امکان های اینستاگرام و ترفندهای آن می خواهید، آموزش اینستاگرام را از دست ندهید. امروز در وب وبسایت تبلیغات اینستاگرام نمادین قصد بر این داریم تا به طور تام مبحث افزایش ویو آی جی تی وی را گزینه باز‌نگری قرار دهیم.

آموزش تنظیمات IGTV اینستاگرام

حال به جهت این که به IGTV های بخش Explore اینستاگرام، دسترسی پیدا نمایید کافیست وارد بخش آیکون ذره دربین شوید. در اینجا ویدیوها و سریال های ویدیویی تلویزیون اینستاگرام را می بینید. اکنون درصورتیکه شما هم در بخش IGTV موفق کار کنید، به راحتی ویدیوهای شما، وارد این بخش می شود و فالوورهای شما به همین ترتیب، ارتقا خواهد یافت. وقتی که شما اهمیت انواع پست در اینستاگرام آشنایی کامل داشته باشید، می توانید پست مناسب دارای کسب و فعالیت خود را به کارگیری کنید. آنگاه می توانید مخاطبین خاص خود را جلب نمایید و در غایت کسب و کار شما بوسیله اعضا اینستاگرام دیده شود.
برای راحتی شما امکاناتی در قالب نسخه نو قرار دادیم . اهمیت گذاشتن وقت تمامی موارد معلوم خواهند بود در صورتی که سوالی داشتید از شیوه ورقه تماس اصلی ما ارسال نمایید . در آپدیت بعدی این مقاله به قابلیت‌هایی که در آتی بهIGTVاینستاگراماضافه میگردند و همینطور معرفی یک‌سری پیج جدید و جذاب دیگر می‌پردازیم. اما نکته ای می بایست در حیث داشت؛ در طول تاریخ معرفی شبکه های اجتماعی، کاهش شبکه ای چشم شده که به مدت طولانی در صدر جدول بهترین ها باقی بماند. هدف اهمیت رونمایی ازIGTVاینستاگرامحل ایراد این اشخاص و همینطور بی نیاز نمودن مخاطبان اینستاگرام از گشت‌وگذار در یوتیوب به جهت پیدا نمودن ویدیو موردنظر خویش می‌باشد.
سایزی که برای تولید کاور ویدیوهای igtv اینستاگرام سفارش می‌کنیم، 420 در 654 پیکسل است. بایستی بدانید که پس از آپلود ویدیو دیگر نمی‌توانید، کاور را ادیت فرمایید و چنانچه اضطراری باشد تغییراتی در کاور تولید کنید، می بایست ویدیو را پاک کنید و دوباره اهمیت کاور نو آپلود کنید. یکی از قابلیت‌هایی که در یکسری سال آخر به اینستاگرام بیش تر شده بخش igtv اینستاگرام است. قبل از بیش تر شدن این قابلیت، فقط می‌توانستید ویدیوهایی حیاتی حداکثر زمانه 1 دقیقه در اینستاگرام آپلود کرد.
در قسمت آی جی تی وی برای اعضا قابلیت بازنشر کردن، لایک و کامنت وجود دارد که این مورد تا حد زیادی به پرورش کاغذ شما امداد خواهد کرد. اینستاگرام حساس مهیا کردن پلتفرم IGTV فرصت‌های متعددی را برای کسب درآمد مهیا کرده است. قطعا قالب ویدئو و ایجاد محتوای ویدیویی یک ابزار کارآمد برای تبلیغات، تدریس و همچنین جذب دنبال‌کننده بیشتر است. به علاوه بر خلاف بستر ویدیویی یوتیوب، اینستاگرام تا به امروز از خطر فیلترینگ دور بوده می باشد و به همین استدلال کاربران اهل ایران تمایل بیشتری به به کارگیری از آن دارند.

حتما بخوانید:
سازش محرک میچ مک کانل در مجلس سنا با بدبینی روبرو شد

راهنمای IGTV ، تلویزیون اینستاگرام

در سه اسلاید پیاپی، آموزش‌های واجب برای ایجاد یک ویدیوی یک‌ ساعته به نمایش در می‌آید که شما را راهنمایی خواهد کرد. این گونه ویدیو تو اکانت و در تب «Videos» قرار می‌گیره و کاربرا می‌تونن هنگام تحلیل اکانت شما، اونا رو هم جداگانه ببینن. البته پس از تکثیر ویدیو، همین ویدیو تو فید کاربرا و اکسپلور نیز ظاهر می‌شه. اگر برای شرکت در دوره وبمستران هوشمند و شروع به دست آوردن و فعالیت خودتان مردد هستید، همین اکنون دموی عصر را دانلود نمایید و اولین قدم را برای راه‌اندازی به دست آوردن و کارتان بردارید. ۱- به جهت دسته‌بندی کردن ویدیوها اهمیت به کارگیری از IGTV Series در آغاز باید به بخش تحت که در تصویر مشخص و معلوم هست بروید و بر روی Add to Series ضربه بزنید.
صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا فارغ از داده را حیاتی ترافیک نیم‌بها کارگزاری نمایید و به سادگی خرید کردن درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت می باشد که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به عضو اعلام مینماید که آن برنامه را از دستگاه خویش پاک کند. ولی خصوصیت های این قالب منعطف، نظیر زیرنویس مداد و روش های دوچندان به جهت مارک ه و تولیدکنندگان محتوی به جهت به دست آوردن درآمد از این محیط، هنوز هم IGTV پلتفرمی با ارزش به جهت سرمایه گذاری است. بدون چاره به اینکار نیستید و همین فعالیت به طور کامل اختیاری می باشدولی به شما کمک می کند که محتوای شم عمده چشم شود. بر مغایر reel های اینستاگرام، ویدیو های IGTV در خارج از نرم افزار اینستاگرام تولید و آنگاه بار گذاری میشوند. البته اصلی ظهور این تکنولوژی جدید، موقعیت تماما عوض شده است. درحال حاضر دیگر دارای استعمال از IGTV شما می‌توانید ویدئوهای طولانی‌تر در اینستاگرام آپلود کنید. ولی مدت روزگار ویدئو بستگی به منزلت شما در اینستاگرام دارد.
۲ـ از منوی باز شده پایین گزینه Copy Profile URL را تعیین کنید. همانند قابلیت های دایرکت و استوری که قبلاً هم شاهد ارتقای آن ها بودیم. همین پیج ایده‌های خلاقانه‌ای برای آشپزی و کیک پزی اما در دوران کوتاه دارد که مطمئنا حیث هر شخص علاقه مند به همین زمینه را جلب می‌کند. نقص‌ آخر فعلاً مربوط به IGTV نیست و مربوط به خویش اینستاگرام و تبلیغات مزاحم است.
هنگام آپلود ویدیوی IGTV، می‌توانید به جهت ویدیوی خویش عنوان، توضیحات، کاور و … انتخاب نمایید. آن‌گاه از انتشار ویدیو هم بعضا از این ویژگی‌ها قابل ویرایش هستند. در ادامه، تنظیمات IGTV اینستا را در دو مرحله‌ی “قبل از تکثیر ویدیو” و “بعد از انتشار ویدیو” آیتم بررسی قرار می‌دهیم. ‘ IGTV اینستاگرام چیست’؟ به جهت بیشتر کاربران، اینستاگرام به یک نتورک اجتماعی درگیر کننده تبدیل شده است.IGTV یک شبکه ویدیویی طولانی مدت است. IGTV یک عدد از برنامه های اینستاگرام است که می تواند به تیتر یک اپلیکیشن مستقل در دسترس اعضا قرارگیرد. خلاقیت، مفهوم مناسب و جالب به جهت مخاطبان هدف در قالبی خوشگل و دیده نواز، به سادگی می تواند شما را به یکی از برندهای برتر در حوزه برنامه های ویدیویی شبکه های اجتماعی تبدیل کند.

دیدگاهتان را بنویسید