S&P Global در حال نزدیک شدن به معامله 44 میلیارد دلاری IHS Markit است

[ad_1]

S&P Global در حال نزدیک شدن به معامله برای خرید IHS Markit به قیمت حدود 44 میلیارد دلار است ، به گفته افرادی که به این موضوع آگاه هستند ، دو بزرگترین ارائه دهنده داده را متحد کرده و یک رقیب قدرتمند برای Bloomberg و Refinitiv ایجاد می کند. .

یک نفر گفت ، معامله می تواند روز دوشنبه اعلام شود ، زیرا دو شرکت توافق نامه را نهایی کردند.

این حرکت آخرین دور ادغام در بین ارائه دهندگان بزرگ داده را نشان می دهد. صاحب بورس اوراق بهادار نیویورک ، اینترکنتیننتال اکسچنجز ، پس از توافق برای خرید ارائه دهنده وام رهنی ایالات متحده ، الی می به قیمت 11 میلیارد دلار ، بزرگترین معامله خود را تا به امروز منعقد کرد. این به دنبال حرکت بورس اوراق بهادار لندن برای خرید Refinitiv با 27 میلیارد دلار در یک سال پیش بود.

از آنجا که LSE به توافق خود با Refinitiv رسید ، IHS Markit مستقر در لندن به عنوان هدف بالقوه برای تصاحب یک بورس بزرگ سهام ، به ویژه ICE در نظر گرفته شده است.

یک مشاور که مستقیماً در مذاکرات S&P Global و IHS Markit نقش نداشت ، گفت که حتی اگر هر دو به توافق برسند ، باز هم خریدار رقیب امکان خنثی کردن معامله با پیشنهاد بالاتر را دارد.

در ماه های اخیر ، سازندگان فروشندگان با تشویق اخبار مثبت درباره واکسن Covid-19 و پایان انتخابات ایالات متحده ، با معاملات بزرگ بلیط احساس راحتی بیشتری می کنند.

معامله S&P Global که ارزش بازار آن حدود 82 میلیارد دلار است و IHS Markit با سرمایه بازار 37 میلیارد دلار ، بیشترین معامله در سال جاری خواهد بود.

IHS Markit ، که در نتیجه ادغام در سال 2016 بین IHS و Markit ایجاد شده است ، داده ها و پیشنهادات تجزیه و تحلیل S&P Global را افزایش می دهد.

یکی از آشنایان این موضوع گفت: S&P Global ، شرکتی که استاندارد و پورز را کنترل می کند ، از زمانی که SNL Financial را با قیمت 2.2 میلیارد دلار خریداری کرده است ، در حال بررسی گزینه هایی برای تقویت تجارت داده های خود است.

صنعت تجزیه و تحلیل داده ها در حال داغ شدن است زیرا شرکت ها گرد هم می آیند تا در برابر غول هایی مانند شرکت مشهور مایکل بلومبرگ که پایانه های آن در وال استریت همه جا رقابت می کنند ، رقابت کنند.

این معامله احتمالاً با نظارت شدید نظارتی روبرو خواهد شد زیرا ناظران ضد انحصارى به طور فزاینده ای درباره قدرت بازار بزرگ گروهی که همیشه در حال کاهش ارائه دهندگان داده هستند ، نگران هستند. معامله LSE با Refinitiv به شدت در بروکسل مورد بررسی قرار گرفته و نشان می دهد که نهادهای نظارتی معاملات بزرگ را تحت بررسی های طولانی قرار می دهند.

وال استریت ژورنال ابتدا گزارش داد که S&P Global و IHS Markit در حال مذاکره در مورد توافق پیشرفته هستند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme