[ad_1]

Tui ، گروه تور ، پس از آن که بیماری همه گیر آن را مجبور به کاهش برنامه های تعطیلات و سفر در مسیرهای سراسر اروپا و درخواست کمک اضطراری از دولت آلمان کرد ، خسارت 3.2 میلیارد یورویی را گزارش داد.

مجری تور روز پنجشنبه گفت که اقدامات پس انداز هزینه را برای مقابله با اثرات بحران 100 میلیون یورو دیگر به 400 میلیون یورو افزایش می دهد که تقریباً فروپاشیده است.

درآمد سال در پایان سپتامبر با 58٪ کاهش به 7.9 میلیارد یورو رسید که منجر به زیان 3.2 میلیارد یورویی پیش از مالیات 692 میلیون یورو در سال 2019 شد.

هفته گذشته ، این توافق نامه مالی 1.8 میلیارد یورویی را از یک کنسرسیوم سرمایه گذاران ، بانک ها و صندوق حمایت اقتصادی دولت با حمایت آلمان تأمین کرد.

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری بزرگترین سهامدار Tui ، الکسی Mordashov تاجر روسی 25 درصد سهام فعلی خود را در این تجارت افزایش خواهد داد. این سومین بودجه بودجه دولت است که از زمان آغاز بحران تأمین می شود.

در پایان ماه نوامبر ، این گروه 2.5 میلیارد یورو پول نقد در ترازنامه خود داشت.

Tui که دارای ناوگان حدود 150 هواپیما و 10 کشتی تفریحی است ، بیش از رقبای چابک آنلاین مانند Love Holidays و On The Beach برای مقابله با اثرات تغییر نکات سفر و ضربات اعتماد به نفس نبرد کرده است. مصرف کنندگان منجر به لغو تعطیلات رسمی شده است.

اما روز پنجشنبه ، این گروه گفت که تقاضا برای سفر در تابستان سال آینده در حال افزایش است و 50٪ از برنامه مه 2021 خود را رزرو کرده است. متوسط ​​قیمت تعطیلات تابستانی سال آینده 14 درصد بالاتر از سطح سال 2019 است.

با این حال ، وی افزود که 2021 “سال انتقالی” خواهد بود و سفر تا سال 2022 به سطح از قبل رزرو شده بر نمی گردد.

فریتز یوسن ، مدیر اجرایی توئی ، گفت که این گروه “به محض رفع انسداد و بازگشایی مقصد آماده” برای از سرگیری سریع و موفقیت آمیز فعالیت های گردشگری است. ” احتمال واکسیناسیون از ابتدای سال تقاضای تعطیلات تابستانی در سال 2021 را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر